Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Prenos zvuku cez Wi-Fi

Prenos zvuku prostredníctvom rozhrania Wi-Fi umožňuje vychutnať si obľúbený obsah prostredníctvom zariadení s podporou služby Google Cast™, ako aj využiť prístup k hudobným súborom v počítači alebo na domácom mediálnom serveri kompatibilnom s technológiou DLNA.

Bezproblémový prenos s rozhraním NFC a Bluetooth®

Technológie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth® vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť zariadenia MHC-V77DW. Rýchlo a jednoducho zariadenia prepojíte a môžete začať prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stačí sa pripojiť cez rozhranie Bluetooth®.

Vychutnajte si vyššiu kvalitu prenosu cez rozhranie Bluetooth® pomocou kodeku LDAC™

Technológia LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá prináša najvyššiu kvalitu zvuku bezdrôtovo prenášaného cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC, ktorá vysiela až trojnásobne viac údajov, poskytuje lepší poslucháčsky zážitok z každej hudby. 

Jednoduché odoslanie hudby do reproduktorov

Model MHC-V77DW zabudovanú službu Google Cast™, ktorá umožňuje prenášať obľúbené hudobné aplikácie z osobného zariadenia do reproduktorov. Stačí ťuknúť na tlačidlo na prenášanie v hudobných aplikáciách v zariadeniach Apple a Android a v počítačoch, vybrať reproduktory a môžete začať.

Služba Spotify vás spojí so všetkou hudbou

Model MHC-V77DW je kompatibilný so službou Spotify Connect, prostredníctvom svojho prémiového predplatného služby Spotify si tak môžete všetky svoje obľúbené zoznamy párty skladieb vychutnať v párty intenzite.

Vstup HDMI na jednoduché pripojenie

Využite jednoduché pripojenie k televízoru a vychutnajte si hlboký, mohutný zvuk filmov a hudby. Vďaka portu HDMI stačí pripojiť len jediný kábel.

Kolieska a rúčka na zlepšenie prenosnosti

Model MHC-V77DW sa dá jednoducho prenášať, vďaka čomu si výkonný zvuk, ktorý naplní celú miestnosť, môžete zobrať so sebou úplne všade.

Zaspievajte si s funkciou karaoke

Usporiadať súťaže v karaoke s priateľmi je jednoduché: stačí pripojiť model MHC-V77DW k televízoru a vložiť disk DVD na karaoke alebo si zaspievať so skladbami zo služby YouTube™ prostredníctvom rozhrania Bluetooth®. S dvoma mikrofónovými vstupmi a funkciami, ako sú bodovanie a zvukové efekty, si spolu s priateľmi užijete množstvo zábavy pri spoločnom spievaní. Zabudovaná funkcia Karaoke Vocal Fader dokonca stíši hlas na diskoch CD, takže môžete spievať všetky obľúbené skladby.

Vychutnajte si slobodu počúvania vo viacerých miestnostiach vďaka funkcii SongPal Link

Nechajte sa sprevádzať hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach prostredníctvom funkcie SongPal Link s ovládaním pomocou aplikácie SongPal. Umožňuje vytvoriť spoločnú skupinu vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony. V skupinovom režime môžete počúvať rovnakú hudbu súčasne cez viaceré reproduktory a v samostatnom režime môžete z každého reproduktora počúvať inú hudbu.

Prepínajte nastavenia určené pre večierok pohybom prsta

Roztočte večierok jediným jednoduchým pohybom. Zábavné a intuitívne ovládanie pohybom prsta umožňuje prevziať kontrolu nad všetkými funkciami určenými pre večierky vrátane osvetlenia, dídžejských efektov a zvukových efektov mikrofónu. Potiahnutím prsta doľava a doprava môžete preskočiť skladby a pohybom prsta nahor a nadol ovládať hlasitosť. Nikdy nebolo zábavnejšie pripraviť večierok podľa svojich predstáv. 

 

Svetelné diódy reproduktora vytvoria atmosféru večierka

Vytvorte atmosféru ako v klube pomocou svetelných diód reproduktora. Svetlo je smerované cez šošovku, vďaka čomu vytvára široké svetelné efekty v tvare čiar. Svetlo môžete ovládať pomocou aplikácie Fiestable alebo priamo na systéme a sledovať jeho synchronizáciu s hudbou, ktorá vytvorí atmosféru tanečného klubu u vás doma.

Port USB umožňuje jednoduché pripojenie a prehrávanie

Vďaka portu USB môžete pripojiť zariadenie USB, smartfón, tablet alebo prenosný počítač a prehrávať všetky digitálne súbory. Zariadenie je kompatibilné s formátmi MP3, AAC, WMA, WAV/AIFF, FLAC, ALAC a DSD, vďaka čomu môžete každú párty oživiť svojimi obľúbenými zoznamami skladieb.

Ovládací panel odolný voči postriekaniu vodou zvyšuje odolnosť

Povrch zariadenia MHC-V77DW je odolný voči postriekaniu vodou aj prachu a jednoducho sa čistí. Rozliaty drink tak nepokazí už žiadnu párty.

Režim Fiesta dokáže vytvoriť párty zvuk kdekoľvek

Stlačte tlačidlo režimu Fiesta a vychutnajte si vysoký akustický tlak koncertných sál v každom prostredí – dokonca aj vonku.

Rozhlasový tuner FM pre vaše obľúbené rozhlasové relácie

Máte chuť počúvať svojich obľúbených dídžejov? Stačí pomocou otočného prvku naladiť rádio FM a vybrať si z ponúkaných možností.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
RMS výkon: 1440 W
iNFC: Áno
Typ reproduktora: 3 - pásmový
DAB: Nie
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

Obsahuje USB port: áno
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Wi-Fi štandardy: 802.11n
iAirplay: Áno
iNFC: Áno
AUX vstup: Áno

Dizajn

Prehrávač optických diskov: Y

Funkcie

Časovač vypnutia: Áno
Ekvalizér: Áno
Opakované budenie: Nie
Budík: Nie

Multimedia

Karaoke: Áno
Typ média: DVD-R
Zvukové formáty: wav, mp4, mp3

Reproduktory

Veľkosť stredového reproduktoru: 12 mm
Typ reproduktora: 3 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 34 cm
Výška: 92,4 cm
Hĺbka: 37,8 cm
Hmotnosť: 24,98 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Display/Grafika

iTyp displeja: TFT LCD
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Áno
Počet staníc v pamäti: 100
DAB: Nie
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Nie

Zvuk

RMS výkon: 1440 W

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: MHCV77DW.CEL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore