Sony NW-WS625B čierny

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Kapacita: 16 GB, FM rádio: Nie, Prehrávanie hudby: 12 hod.,


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Sony NW-WS625B je MP3 prehrávač, ktorý Vás očarí predovšetkým svojou vodeodolnou konštrukciou, bezdrôtovým rozhraním a všestranným využitím. Sú použiteľné vo vode, pri nízkych i vysokých teplotách, no i v prašnom prostredí. Hravo si teda poradia s akýmikoľvek poveternostnými podmienkami, čím budú ideálnym spoločníkom pri akejkoľvek aktivite. Či už pri behu, korčuľovaní alebo plávaní. V balení nájdete aj vodotesné ušné klapky pre ešte lepší, čistejší a zreteľnejší zvuk. Interná pamäť dosahuje 16 GB, čím uschová naozaj veľké množstvo Vašich obľúbených skladieb. S kompatibilným zariadením ich zosynchronizujete prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth alebo cez NFC. Ktorý spôsob zvolíte je už na Vás. Disponuje tiež integrovaným mikrofónom, vďaka ktorému vybavíte všetky neodkladné telefonáty. So štíhlym telom a hmotnosťou len 32 gramov možno zariadenie pohodlne používať aj po dobu niekoľkých hodín.

Za každých okolností

Majte svoju obľúbenú hudbu stále pri sebe. Bez ohľadu na to, či športujete, relaxujete alebo vykonávate inú príjemnú aktivitu. Sony NW-WS625 bude ideálnym riešením pri outdoorových športoch, nakoľko si poradí s akýmkoľvek počasím. Tréning si tak užijete naplno a bez akýchkoľvek obmedzení. Veď presvedčte sa samy. S dobou nabíjania približne 1,5 hodiny vydržia v prevádzke ohromných 12 hodín, čo je dostatočne dlhý čas. Ak Vás tlačí čas, už po troch minútach nabijete MP3 prehrávač s funkciou rýchlonabíjania na ďalších 60 minút.

Konštrukcia

Kvalitné a odolné spracovanie slúchadiel zaručuje široké využitie i naozaj dlhú životnosť. Ak patríte medzi tých, ktorí milujú dobrodružstvo a aktivity za akéhokoľvek počasia, tento model bude pre Vás ten správny. MP3 prehrávač Sony si hravo poradí s prachom i vodou. Od prvého momentu tak budú ideálnym spoločníkom nech sa ocitnete kdekoľvek. Vďaka režimu okolitého zvuku viete vnímať aj ostatné vnemy, prípadne osoby okolo Vás. Svojim štíhlym telom a hmotnosťou len 32 gramov sú pohodlné aj počas niekoľkých hodín. 

Prepojenie 

Synchronizácia s kompatibilným zariadením je veľmi jednoduchá a intuitívna, preto z nej nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. Navyše ide o proces, ktorý Vám zaberie len krátku chvíľu. Či už využijete bezdrôtovú technológiu NFC alebo funkciu Bluetooth je na Vás. Zvukový obsah budete tak môcť počúvať v priebehu pár sekúnd, čo mnohí z Vás určite ocenia. 

Odolnosť 

Ak ste milovníkmi vodných športov, odolnosťou voči slanej vode Vás určite potešíme. Pokojne s nimi možno ísť až do dvoch metrov a po dobu 30 minút. Nezabudnite ich po skončení umyť pod vodou. S krytím IP6X sú použiteľné aj v prašnom prostredí. Plne funkčné sú aj pri extrémnych teplotách, a to v rozmedzí od -5 do 45°C

Obsah balenia

  • Lôžko USB
  • Kábel USB
  • Ušné klapky (1 súprava)
  • Ušné klapky na plávanie (1 súprava)
  • Nastavovací pás
  • Diaľkový ovládač
  • Úvodná príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Kapacita 16 GB
FM rádio Nie
Prehrávanie hudby 12 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony NW-WS625B čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené