PlayStation 4 Pro 1TB + Fortnite balík v hodnote 2000 V Bucks

20× Zobraziť

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, Počet HDMI portov: 1, Kapacita: 1000 GB, Počet USB 3.0 portov: 3, Platforma: PS4, Vstavaný pevný disk: Áno, Počet gamepadov v cene: 1, Hry v cene: Fortnite

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

20×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

20 + nakupů

Zobraziť 20 recenzií

Popis produktu

Herná konzola PlayStation 4 Pro Gamma Chassis má elegantne čierne vyhotovenie. Pri vybraných hrách si užijete nevídanú kvalitu obrazu plnú ostrosti a dokonalých farieb. Nemožno opomenúť ani podporu 4K rozlíšenia či HDR. Plynulý chod a svižné reakcie za každých okolností poskytuje 8-jadrový procesor, ktorý spolupracuje s 8 GB operačnou pamäťou RAM. HDD disk ponúka 1 TB úložného priestoru. Konzola disponuje bezdrôtovými pripojeniami Wi-Fi a Bluetooth aj rozhraniami HDMI, RJ-45 a 3x USB 3.0. Je dodávaná v balení s jedným DualShock 4 bezdrôtovým ovládačom a Fortnite balíkom v hodnote 2000 V Bucks do módu Fortnite Battle Royale. Konzola prichádza vo vylepšenej verzii s kratším káblom, nižšou spotrebou a iným tvarom AC koncovky.

Výkon

Herná konzola PlayStation 4 Pro je nabitá mnohými technológiami, ktorými si okamžite získa vaše sympatie. Vyznačuje sa úplne novou grafickou kartou, ktorá je založená na architektúre AMD Polaris. Tešiť sa tak môžete na 4K rozlíšenie, HDR spracovanie obrazu či vylepšené VR hry. Vďaka 8-jadrovému procesoru x86-64 AMD "Jaguar" aj 8 GB operačnej pamäti je konzola rýchlejšia. Zabudovaný pevný disk dosahuje kapacitu 1 TB

Zábava v plnom prúde

Prostredníctvom služieb Netflix, YouTube či množstva iných aplikácií, ktoré budete mať k dispozícii, môžete pozerať rôzne filmy, seriály, videá alebo iné televízne relácie v ohromnom rozlíšení. Komunikáciu s externými zariadeniami umožňuje Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth bezdrôtová technológia a Ethernet.

Ovládanie

DualShock 4 bezdrôtový ovládač zabezpečuje pohodlné a intuitívne ovládanie počas celého hrania. Svojim ergonomickým tvarovaním skvele padne do ruky, vďaka čomu ho možno používať po dobu niekoľkých hodín. Ponúka nový vzhľad i množstvo vylepšení. Nad celou hrou máte oveľa lepšiu kontrolu.

VR Ready

Rozšírte možnosti hrania o virtuálnu realitu. PlayStation 4 Pro sa vyznačuje podporou súpravy PlayStation VR, čím sa dostanete do úplne iného sveta. Stačí len zapojiť a môžete ju začať okamžite používať. Ide o veľmi jednoduchý proces, ktorý Vám zaberie len krátku chvíľu.

Fortnite

Hra vás prenesie do animovaného sveta, kde hlavnou úlohou je zostať nažive. V prvej fáze hry sa dostanete do bojového lietajúceho autobusu z ktorého následne vyskočíte na ostrov. Po doskočení je potrebné si nájsť vybavenie ako napríklad zbrane, lekárničky, brnenie. Vašou úlohou je zostať posledný nažive. Po čase na mapu príde búrka a núti hráčov sa k sebe viac priblížiť. Hráči, ktorý zostanú v búrke, budú strácať život a môžu tam aj úplne zomrieť. Posledný hráč alebo tím nažive vyhráva.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet HDMI portov 1
Kapacita 1000 GB
Počet USB 3.0 portov 3
Platforma PS4
Vstavaný pevný disk Áno
Počet gamepadov v cene 1
Hry v cene Fortnite

Hodnotenie

5,0 / 5

20 recenzií PlayStation 4 Pro 1TB + Fortnite balík v hodnote 2000 V Bucks

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

ivana

20. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dobre sa mi hrá na ps videohry

Dobrý darček pod stromček :)


Roman

7. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Som spokojný.


Rastislav

25. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Martina

3. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Spokojnosť ????
 • Žiadne