Sony PlayStation 4 Slim 1TB čierna + 2x DualShock 4 v2 + FIFA 20

Cena:
379,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Herná konzola Sony PlayStation 4 Slim vás očarí svojim tenkým štýlovým prevedením v čiernej farbe. Plynulý chod zabezpečuje 8-jadrový procesor AMD Jaguar, ktorý dopĺňa 8 GB operačná pamäť GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon s vysokým výkonom 1,84 TFLOPS. Je vybavená integrovaným úložiskom s kapacitou 1 TB. Konektivitu majú na starosti porty 2x USB typu 3.1, AUX port a port HDMI. K pripojeniu je možné použiť aj sieťové pripojenia 1x Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Dodávaná spolu s 2x bezdrôtovým ovládačom DualShock 4 v2 a hrou FIFA 20.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zdarma
Popis produktu

Lahodiaca oku

Herná konzola Sony PlayStation 4 Slim sa vyznačuje inovovaným slim prevedením v matnej čiernej úprave, vďaka ktorému je tenšia a tým aj ľahšia. Tvar a čisté línie jej spolu s prepracovanými detailmi dodávajú moderný a štýlový vzhľad, ktorý si proste zamilujete. V takejto podobe výborne zapadne všade, kam ju umiestnite a sprostredkuje vám úžasný herný zážitok.

Silný výkon

Zásluhou bohatej výbavy vám zariadenie prináša vynikajúci herný výkon, ktorý je tu vždy pre hráčov. Disponuje výkonným 8-jadrový procesorom AMD Jaguar, ktorému sekunduje 8 GB operačná pamäť GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Táto silná kombinácia je zárukou, že chod zariadenia bude plynulý, odozva rýchla a obraz bez zbytočného spomalenia alebo sekania. Navyše je tichšia ako jej predchodkyňa, čím vás nebude rušiť pri hernej seanse.

Pohlcujúci obraz

Vývojari zo spoločnosti Sony obdarili hernú konzolu špičkovou zobrazovacou technológiou, ktorej prítomnosť pocítite okamžite. Technológia HDR zabezpečí, že hra sa vám predstaví v neuveriteľne jasnej a realistickej podobe, ktorá so sebou prinesie nádherné, živšie a intenzívnejšie spektrum farieb. Táto vysoká kvalita obrazu dodá vášmu hernému dobrodružstvu epický rozmer.

Funkcia PlayLink

Herná konzola Sony PlayStation 4 Slim prichádza s funkciou PlayLink, ktorá ponúka celú radu hier od kvízov až po akčné hry pre viacerých hráčov. Pestrá ponuka jednoduchých herných titulov je ako stvorená na sociálne hranie. Jednoducho stačí stiahnuť hru na konzolu, prizvať známych, spraviť si pohodlie pred televízorom a užívať si zábavu. Veľkou výhodou je, že ako ovládač môžete využiť smartfón alebo tablet.

Výborné možnosti pripojenia

S konzolou ostanete vždy v spojení s herným svetom vďaka bohatej konektivite. Disponuje funkciami určenými presne pre tento účel. Pozvite priateľov, aby sa k vám pripojili v hernom boji, vyzvite ich do súboja alebo predajte im kontrolu nad hrou vďaka funkcii SharePlay. Prostredníctvom funkcie RemotePlay sa nebudete musieť viazať len na televízor, ale budete môcť pomocou siete WiFi streamovať hru na PC a iné zariadenia. Svoje dobrodružstvá budete môcť vysielať aj online prostredníctvom služieb Twitch, YouTube alebo DailyMotion.

Vylepšené funkcie

Používateľské rozhranie bolo zdokonalené čistejším prevedením obohateným o vylepšené oznámenia, ikony a pozadia a s možnosťou lepšieho usporiadania hier a aplikácii. Aby boli funkcie konzoly prístupné aj počas hry umožňuje rýchla ponuka priradenie klávesových skratiek k vami vybraným funkciám. Ak by vám interné úložisko s kapacitou 1 TB už nepostačovalo, je možné pripojiť akékoľvek úložné zariadenie USB 3.0. 

Herný ovládač DualShock 4 v2

Herný ovládač DualShock 4 v2 prichádza v praktickej a funkčnej podobe, aby vám do rúk vložil presnosť nutnú k hre. Je vybavený 6 - osovým senzorom a dotykovým panelom, ktorý ponúka vylepšené spôsoby, ako hry hrať a komunikovať. Intuitívne zariadenie disponuje tlačidlom SHARE, ktoré umožňí prenos videa a zdieľanie jediným stlačením. Na ovládači sa nachádza integrovaná svetelná lišta, ktorá svieti rôznymi farbami presne podľa toho čo práve hráte. Ovládanie bude jednoduchšie zásluhou vysoko citlivých pohybových snímačov, ktoré rozpoznajú každý pohyb, naklonenie a rotáciu.

FIFA 20

Hra FIFA 20 ponúkne realistický priebeh zápasu vďaka užívateľom kontrolovaným rozhodujúcim momentom a vylepšenej trajektórií striel. Hrať môžete za ženskú alebo mužskú postavu, ktorú upravíte pomocou širokého množstva oblečenia, účesov alebo tetovania. Okrem prestížnych klubových súťaží si v režime VOLTA zahráte tiež pouličné zápasy pod podjazdom v Amsterdame aj na streche výškovej budovy v Tokiu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iKapacita: 1000 GB
iPočet USB 3.0 portov: 2
Platforma: PlayStation 4
Vstavaný pevný disk: Áno
Počet gamepadov v cene: 2
Hry v cene: FIFA 20

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Platforma: PlayStation 4

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Verzia Bluetooth: 4.0
iPočet USB 3.0 portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 265 mm
Výška: 39 mm
Dĺžka: 288 mm

Procesor

iPočet jadier procesora: 8

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: GDDR5

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
Vstavaný pevný disk: Áno

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: Blu-ray
Zabud. optické jednotky: Áno

Obsah balenia

Počet gamepadov v cene: 2
Hry v cene: FIFA 20

Ostatné

Kód produktu: PS719976400

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore