Popis produktu

Konzola bez hraníc

Zažite tenšiu a kompaktnejšiu hernú konzolu PlayStation 4 Slim s vynikajúcim herným výkonom, ktorý je vždy dostupný pre hráčov. Hrajte spôsobom, aký ste doteraz nezažili. Herný systém Sony PlayStation 4 Slim lahodí nielen oku, čím poskytuje dokonalý vizuálny zážitok, ale vtiahne vás aj do svojho herného sveta, kde sa vám otvorí ďalšia dimenzia hrania. Svojím jednoduchým dizajnom dokonale zapadne do miestnosti a získa si vášu pozornosť. Štíhle línie a precízne spracovanie s výraznými hranami sú jedinečne štýlové.

DualShock ovládač

Bezdrôtový ovládač DualShock 4 vás ohromí svojím ergonomickým tvarom, ktorý vám dokonale padne do ruky. Hranie sa s konzolovým ovládačom nikdy nebolo tak pohodlné ako teraz. Vďaka farebnej lište zvýši kontrolu nad hrou. Intuitívny ovládač vám dopomôže vyhrať každý zápas či dokončiť misiu v hre.

Dokonalý výkon

O rýchle hranie bez zbytočných omeškaní sa postará vynikajúci 8-jadrový procesor x86-64 AMD Jaguar, ktorý vyladili s cieľom dosiahnuť maximálny výkon. Poskytuje o 50% viac grafických jadier a výkonnejší tieňovač ako iné herné konzoly. K rýchlosti prispieva aj operačná pamäť RAM typu GDDR5 o veľkoti 8GB, ktorá predstavuje maximálny potenciál pre rýchlosť a ponúka vývojárom hier nové možnosti. Vaše hry, údaje, súbory a aplikácie si uložíte na integrovaný HDD s kapacitou 500 GB.

Grafika a konektivita

Konzola PlayStation 4 Slim disponuje výbornou grafickou kartou AMD Radeon 1,84 TFLOPS, ktorá zaistí presný prenos obrazového signálu priamo z hry do vašej obrazovky bez viditeľných chýb. Konzolu pripojíte k monitoru či televízoru vďaka HDMI portu a HDMI káblu, ktorý sa nachádza v balení. V zadnej časti nájdete aj LAN rozhranie a AUX port. 2x USB 3.0 vstupy sa nachádzajú v prednej časti. Samozrejmosťou je aj bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, Bluetooth či optická mechanika DVD/Blu-ray.

Pripojenie konzoly

PlayStation 4 Slim vám prinesie voľnosť hrania zdieľania socializácie s herným svetom. Podeľte sa s priateľmi o herné výkony, pretekajte sa, alebo zahrajte si spolu vašu obľúbenú hru. Teraz môžete streamovať live celú svoju hru a vaši priatelia môžu byť pri tom, aj keď nie sú pri vás. Zdieľajte svoje pocity z hry a ukážte sa svetu. 

  • Share Play (Zdieľané hranie) - Pozvite priateľov, aby sa pridali k vášmu dobrodružstvu, vyzvite ich do zápasov pre viacerých hráčov alebo im dajte kontrolu, aby za vás hrali - a to aj vtedy, ak hru nevlastnia.
  • Remote Play (Diaľkové hranie) - Prenášajte dátový tok hier do PC alebo Mac, PlayStation Vita alebo zariadenia Sony Xperia cez domácu Wi-Fi sieť a už sa nikdy neobmedzujte len na TV.
  • Prenášajte dátový tok svojho hrania - Vysielajte svoje dobrodružstvá naživo do sveta prostredníctvom Twitch, YouTube alebo Dailymotion.
  • Zdieľajte za pár sekúnd najlepšie momentoy cez Twitter a Facebook.
  • Spojte sa s priateľmi - Vytvorte skupiny, komunikujte s priateľmi alebo sa pridajte k herným komunitám, aby ste našli nových hráčov.
  • Postavte sa svetu - Vytvorte spojenectvá, zrovnajte si dlhy a hrajte s priateľmi a rivalmi v online režimoch vašej obľúbenej hry - exkluzívne s PlayStation Plus.

Hra FIFA 21

Jedna z najobľúbenejších športových hier sa dočkala svojho ďalšieho pokračovania. FIFA 21 opäť prinesie mnoho zážitkov pri hraní. Vyberte si svoj obľúbený tím, vytvárajte a upravujte hráčske zostavy, zapojte sa do ligových zápasov, vybehnite na ihrisko, trénujte a vyhrajte. Tešiť sa môžete na klasický režim hrania tím vs tím, kariérny mód, multiplayer, Volta (hranie na pouličných ihriskách), tréningový mód, kde vylepšíte svoje herné taktiky, zručnosti s loptou a mnoho ďalších možností, ktoré vám FIFA 21 ponúkne. Vylepšenie prichádza taktiež v grafike a animáciách. Vychutnajte si jedinečné nástupy na štadión, ukážky a zápasové zostrihy, zvukové efekty a skandovanie divákov pre ešte lepší herný zážitok.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation

Ostatné

Kód produktu: PS719831129

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore