PlayStation 5 Digital Edition

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
399,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Herná konzola PlayStation 5 Digital Edition disponuje prepracovaným dizajnom s podsvietením a futuristickými prvkami. O výkon sa postará 8-jadrový AMD procesor s frekvenciou 3,5 GHz, ktorý spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) postavenou na architektúre RDNA 2. Úložný priestor pre hry zabezpečí 825 GB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s. Vo výbave má zvukovú technológiu Tempest 3D Audiotech. Podporuje 4K Ultra HD hry pri obnovovacej frekvencii 120 Hz aj 8K výstup. Je dodávaná s bezdrôtovým ovládačom Sony DualSense. *** Dodanie v roku 2021 ***

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Momentálne nemáme upresnený dátum dodania, prosím sledujte nás online aj naďalej, dostupnosť budeme aktualizovať.

NAJNOVŠIE OFICIÁLNE INFORMÁCIE O PS5 NÁJDETE PO ROZKLIKNUTÍ

 

Blesková rýchlosť 

Využite výkon na mieru prispôsobeného 8-jadrového procesora AMD s frekvenciou 3,5 GHz, ktorému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektúre RDNA 2. Vaše najnovšie hry uložíte na 825 GB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s.

Rýchly SSD s integrovaným I/O systémom

Maximalizujte svoj herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Prispôsobená integrácia vystupno-výstupných systémov konzoly PlayStation 5 umožňuje tvorcom sťahovať údaje z SSD tak rýchlo, že môžu navrhovať hry spôsobom, ktorý nikdy predtým nebol možný.

Dychberúce grafické spracovanie

Herná konzola PlayStation 5 Digital Edition prináša vyššiu úroveň spracovania obrazu. Vaše herné prostredie bude oveľa realistickejšie. O to sa postará technológia HDR. V podporovaných hrach prebieha simulácia lúčov svetla individuálne čím sa dosiahnu skutočné tiene a odrazy. Na 4K TV prijímači si vychutnáte obraz pri 120 Hz obnovovacej frekvencii. Navyše konzola podporuje 8K výstup, takže hry môžete hrať aj na displeji s rozlíšením 4320p.

 • Sledovanie lúčov
 • Hry pre televízor 4K
 • Až 120 snímok za sekundu s výstupom 120 Hz
 • Technológia HDR
 • Výstup 8K

Neuveriteľne realistické hranie

Objavte intenzívnejší herný zážitok, ktorý vám poskytne vylepšený bezdrôtový ovládač Sony DualSense s podporou hmatovej spätnej väzby a adaptívnych spúští. Konzola je tiež vybavená zvukovou technológiou Tempest 3D Audiotech, takže vaše prostredie pomocou slúchadiel a televíznych reproduktorov v podporovaných hrách ožije. 

Viac funkcií PS5 Digital Edition

PS5 Digital Edition je plne digitálna verzia konzoly PS5 bez jednotky disku. Prihláste sa do svojho účtu pre PlayStation Network a prejdite do obchodu PlayStation®Store, kde si môžte kúpiť a prevziať hry.

 • Spätná kompatibilita - Zahrajte si katalóg starších digitálnych hier pre systém PS4 vo verzii PS5 Digital Edition.
 • Vylepšenie hry - Užite si rýchlejšie a plynulejšie frekvencie snímok vo vybraných digitálnych hrách pre systém PS4 a PS VR.
 • Inovujte digitálne hry pre systém PS4 na digitálne hry PS5 - Systém PS5 Digital Edition ponúka vydavateľom hier možnosť nechať hráčov upgradovať svoje digitálne hry pre systém PS4 na digitálne hry pre systém PS5.

Integrácia systému PlayStation VR

Pripoj systém PlayStation VR k systému PS5 Digital Edition a vychutnávaj si digitálne hry podporované systémom PS VR. Ak chceš svoju konzolu PS5 vybaviť systémom PS5 Digital Edition, budeš potrebovať kameru PlayStation Camera2 pre systém PS4 a adaptér PlayStation Camera (nemusíš si nič kúpiť). Podrobnejšie informácie o tom, ako si uplatniť nárok na adaptér, budú zdieľané na lokalite PlayStation.com, keď bude dostupný.

Zábava a tvorba obsahu

 • Streamovanie zábavy v rozlíšení 4K - Streamuj zábavu v rozlíšení 4K zo svojich obľúbených podporovaných aplikácií na systéme PS5 pomocou televízora 4K.
 • Vytvárajte a zdieľajte obsah - Vytvárajte snímky obrazovky a videá z vašej hry. Zdieľajte ich s ostatnými hráčmi v sieti PlayStation Network alebo vo vybraných aplikáciách sociálnych sietí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFrekvencia procesora: 3,5 GHz
iKapacita: 825 GB
Vstavaný pevný disk: Áno
Počet gamepadov v cene: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Procesor

iFrekvencia procesora: 3,5 GHz
iPočet jadier procesora: 8

Dátové úložisko

iKapacita: 825 GB
Vstavaný pevný disk: Áno

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky
Zabud. optické jednotky: Nie

Obsah balenia

Počet gamepadov v cene: 1

Ostatné

Kód produktu: PS719396505

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore