Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Nákup na splátky Nákup na splátky

    Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Základné informácie

Výhodná a kompaktná konzola od spoločnosti Sony, PlayStation TV vám umožní hrať hry a stremovať videá aj bez toho, aby ste vlastnili niektorú z náročnejších konzol, s ktorou je kompatibilná. Zahrať si na nej môžete desiatky až stovky hier z konzoly PS Vita alebo PS3 a v súčasnosti si vytvára kompatibilitu aj k najnovšej konzole PS4. Hlavnými výhodami sú jej ľahkosť a príjemné rozmery, vďaka ktorým ju ľahko umiestnite kamkoľvek a fakt, že ju stačí pripojiť k TV a hrať pomocou niektorého z predošlých ovládačov. Skvelým prvkom je aj cena, ktorá je zo súčasných PS konzol najmenšia.

Tákldné informácie - SONY PlayStation TV/EAS

Hry

O herné tituly, ktoré si tu budete môcť spustiť sa nemusíte obávať, pretože dokáže spustiť dostatok hier, aby ste sa s ňou mohli zabaviť. Nachádzajú sa tu obľúbené prvky ako viacero častí Grand Theft Auto, všetky časti God of War, hry Tomb Raider, Metal Gear Solid a samozrejme nechýbajú ani obľúbené postavy z PlayStation zastúpené v hrách Rayman, Spyro a hlavne Crash Bandicoot.

Hry - SONY PlayStation TV/EAS

Ovládanie

S ovládaním by ste nemali mať problém, pretože sa dá na túto konzolu použiť niektorý z ovládačov DualShock, ktorý vyšiel v posledných rokoch, takže ak už vlastníte niektorú konzolu od Sony, stačí ovládač prepnúť a tak môžete hrať aj na tomto minimalistickom zariadení.

Sony Video Unlimited

Vďaka tejto konzole budete môcť streamovať aj svoje filmy alebo videá, ktoré by ste si radi pozreli. Po pripojení k webu vám ponúka skvelú a bohatú knižnicu, z ktorej si budete môcť vybrať filmy doslova z celého sveta a tak si pozrieť niečo nové alebo si pustiť práve titul, ktorý máte vo svojej obľube. Podobnú službu ponúka aj so svojou hudobnou knižnicou Sony Music Unlimited, v ktorej nájdete hudbu nielen rôznych žánrov, krajín a interpretov, ale aj formátov, aby ste si dopriali optimalizované prehrávanie a s tým zážitok.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet gamepadov v cene: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Procesor

Zabudovaný procesor: ARM Cortex-A9

Obsah balenia

Počet gamepadov v cene: 1

Konektivita

Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: 10

Ostatné

Kód produktu: PS719818137

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore