Služby k produktu

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Lahodiaca oku

Herná konzola Sony PlayStation 4 Slim sa vyznačuje inovovaným slim prevedením v matnej čiernej úprave, vďaka ktorému je tenšia a tým aj ľahšia. Tvar a čisté línie jej spolu s prepracovanými detailmi dodávajú moderný a štýlový vzhľad, ktorý si proste zamilujete. V takejto podobe výborne zapadne všade, kam ju umiestnite a sprostredkuje vám úžasný herný zážitok. 

Silný výkon

Zásluhou bohatej výbavy vám zariadenie prináša vynikajúci herný výkon, ktorý je tu vždy pre hráčov. Disponuje výkonným 8-jadrový procesorom AMD Jaguar, ktorému sekunduje 8 GB systémová pamäť GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Táto silná kombinácia je zárukou, že chod zariadenia bude plynulý, odozva rýchla a obraz bez zbytočného spomalenia alebo sekania. Navyše je tichšia ako jej predchodkyňa, čím vás nebude rušiť pri hernej seanse.

Pohlcujúci obraz

Vývojari zo spoločnosti Sony obdarili hernú konzolu špičkovou zobrazovacou technológiou, ktorej prítomnosť pocítite okamžite. Technológia HDR zabezpečí, že hra sa vám predstaví v neuveriteľne jasnej a realistickej podobe, ktorá so sebou prinesie nádherné, živšie a intenzívnejšie spektrum farieb. Táto vysoká kvalita obrazu dodá vášmu hernému dobrodružstvu epický rozmer.

Funkcia PlayLink

Herná konzola Sony PlayStation 4 Slim prichádza s funkciou PlayLink, ktorá ponúka celú radu hier od kvízov až po akčné hry pre viacerých hráčov. Pestrá ponuka jednoduchých herných titulov je ako stvorená na sociálne hranie. Jednoducho stačí stiahnuť hru na konzolu, prizvať známych, spraviť si pohodlie pred televízorom a užívať si zábavu. Veľkou výhodou je, že ako ovládač môžete využiť smartfón alebo tablet.

Výborné možnosti pripojenia

S konzolou ostanete vždy v spojení s herným svetom vďaka bohatej konektivite. Disponuje funkciami určenými presne pre tento účel. Pozvite priateľov, aby sa k vám pripojili v hernom boji, vyzvite ich do súboja alebo predajte im kontrolu nad hrou vďaka funkcii SharePlay. Prostredníctvom funkcie RemotePlay sa nebudete musieť viazať len na televízor, ale budete môcť pomocou siete WiFi streamovať hru na PC a iné zariadenia. Svoje dobrodružstvá budete môcť vysielať aj online prostredníctvom služieb Twitch, YouTube alebo DailyMotion.

Vylepšené funkcie

Používateľské rozhranie bolo zdokonalené čistejším prevedením obohateným o vylepšené oznámenia, ikony a pozadia a s možnosťou lepšieho usporiadania hier a aplikácii. Aby boli funkcie konzoly prístupné aj počas hry umožňuje rýchla ponuka priradenie klávesových skratiek k vami vybraným funkciám. Ak by vám interné úložisko s kapacitou 1 TB už nepostačovalo, je možné pripojiť akékoľvek úložné zariadenie USB 3.0. So službou PlayStation Plus, ku ktorej máte v rámci balenia 14-dňový prístup, môžete vytvárať spojenectvá a hrať s priateľmi i rivalmi v online režimoch hry.

Herný ovládač DualShock 4 v2

Herný ovládač DualShock 4 v2 prichádza v praktickej a funkčnej podobe, aby vám do rúk vložil presnosť nutnú k hre. Je vybavený 6 - osovým senzorom a dotykovým panelom, ktorý ponúka vylepšené spôsoby, ako hry hrať a komunikovať. Intuitívne zariadenie disponuje tlačidlom SHARE, ktoré umožňí prenos videa a zdieľanie jediným stlačením. Na ovládači sa nachádza integrovaná svetelná lišta, ktorá svieti rôznymi farbami presne podľa toho čo práve hráte. Ovládanie bude jednoduchšie zásluhou vysoko citlivých pohybových snímačov, ktoré rozpoznajú každý pohyb, naklonenie a rotáciu.

FIFA 18

Ďalšie pokračovanie úspešnej hernej série FIFA 18 prichádza vo vynovenej a nadupanej podobe. Tešte sa na pohlcujúcu atmosféru štadiónov a futbalových majstrov. Zásluhou enginu Frostbite budú rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom zmazané. Hra prináša mnohé novinky, vďaka ktorým si ju zamilujete ešte viac. Vďaka technológii Real Player Motion bude pohyb hráčov dokonalejší. Užiť si môžeme tiež prepracovanejší systém driblovania, vylepšené pozičné správanie hráčov a autentické herné štýly hráčov. Z predchádzajúceho dielu sa vracia mód Cesta, v ktorom budete hrať v koži vychádzajúcej hviezdy Alexa Huntera. Tvárou obalu hry je Cristiano Ronaldo, hviezda svetového futbalu.

Obsah balenia

 • Konzola Sony PlayStation 4 Slim 1TB
 • Herný ovládač DualShock 4 v2
 • Hra FIFA 18
 • 14 - denné členstvo PS Plus
 • monofónne slúchadlá
 • napájací kábel, kábel HDMI a kábel USB

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
iKapacita: 1000 GB
iPočet USB 3.0 portov: 2
Platforma: PlayStation 4
Vstavaný pevný disk: Áno
Počet gamepadov v cene: 1
Hry v cene: FIFA 18

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Platforma: PlayStation 4

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Verzia Bluetooth: 4.0
iPočet USB 3.0 portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 265 mm
Výška: 39 mm
Dĺžka: 288 mm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie
iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: GDDR5

Procesor

iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
iPočet jadier procesora: 8

Obsah balenia

Obsah balenia: 14-dňové PS Plus
Počet gamepadov v cene: 1
Hry v cene: FIFA 18

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
Vstavaný pevný disk: Áno

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: DVD
Zabud. optické jednotky: Áno

Ostatné

Kód produktu: PS719913269

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore