PlayStation 4 Slim 500GB

Herná konzola, Platforma: PS4, Farba: čierna, Kapacita: 500 GB, Optická mechanika: Blu-ray", Operačná pamäť RAM: 8 GB, Počet HDMI portov: 1, Počet USB 3.0 portov: 2, Wi-Fi: Áno, Počet gamepadov v cene: 1. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

62×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

62 + nakupů

Zobraziť 62 recenzií

Popis produktu

Herná konzola PlayStation 4 Slim v čiernom prevedení vás vtiahne do hráčskeho sveta. Všetky vaše hry, aplikácie súbory a podobne si uložíte na HDD disk s kapacitou 500 GB. O rýchly chod sa postará procesor AMD Jaguar Octu-Core a operačná pamäť RAM typu GDDR5 o veľkosti 8 GB. Disponuje grafickou kartou AMD Radeon 1,84 TFLOPS a optickou DVD mechanikou. K sieti sa pripojíte prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth. Ergonomický a intuitívny ovládač DualShock 4 vám umožní presné a intuitívne ovládanie konzoly. Užite si aj nové vizuálne zážitky vďaka živým farbám a prvkom HDR. Vstúpte do inovovaného sveta PlayStation 4.

Konzola bez hraníc

Zažite tenšiu a menšiu hernú konzolu PlayStation 4 Slim s vynikajúcim herným výkonom, ktorý je vždy dostupný pre hráčov. Hrajte spôsobom, aký ste doteraz nezažili. Herný systém PlayStation 4 Slim lahodí nie len oku, čím poskytuje dokonalý vizuálny zážitok, ale vtiahne vás aj do svojho herného sveta, kde sa vám otvorí ďalšia dimenzia hrania. Svojím jednoduchým dizajnom dokonale zapadne do miestnosti a získa si váš prvý pohľad. Štíhle línie a precízne spracovanie s výraznými hranami sú jedinečne štýlové.

DualShock ovládač

Bezdrôtový ovládač DualShock 4 vás ohromí svojím ergonomickým tvarom, ktorý vám dokonale padne do ruky. Hranie na s konzolovým ovládačom nikdy nebolo tak pohodlné ako teraz. Vďaka farebnej lište zvýši kontrolu nad hrou. Intuitívny ovládač vám dopomôže vyhrať každý zápas či dokončiť misiu v hre.

Dokonalý výkon

O rýchle hranie bez zbytočných omeškaní sa postará vynikajúci 8-jadrový procesor x86-64 AMD Jaguar, ktorý vyladili s cieľom dosiahnuť maximálny výkon. Poskytuje o 50% viac grafických jadier a výkonnejší tieňovač ako iné herné konzoly. K rýchlosti prispieva aj operačná pamäť RAM typu GDDR5 o veľkoti 8GB, ktorá predstavuje maximálny potenciál pre rýchlosť a ponúka vývojárom hier nové možnosti. Vaše hry, údaje, súbory a aplikácie si uložíte na integrovaný HDD s kapacitou 500 GB.

Grafika a konektivita

Konzola PlayStation 4 Slim disponuje výbornou grafickou kartou AMD Radeon 1,84 TFLOPS, ktorá zaistí presný prenos obrazového signálu priamo z hry do vašej obrazovky bez viditeľných chýb. Konzolu pripojíte k monitoru či televízoru vďaka HDMI portu a HDMI káblu, ktorý sa nachádza v balení. V zadnej časti nájdete aj LAN rozhranie a AUX port. 2x USB 3.0 vstupy sa nachádzajú v prednej časti. Samozrejmosťou je aj bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, Bluetooth či optická mechanika DVD.

Pripojenie konzoly

PlayStation 4 Slim vám prinesie voľnosť hrania, zdieľania socializácie s herným svetom. Podeľte sa so svojimi priateľmi o svoje herné výkony, pretekajte sa, alebo zahrajte si spolu vašu obľúbenú hru. Teraz môžete streamovať live celú svoju hru a vaši priatelia môžu byť pri tom, aj keď nie sú pri vás. Zdieľajte svoje pocity z hry a ukážte sa svetu. 

 • Share Play (Zdieľané hranie) - Pozvite priateľov, aby sa pridali k vášmu dobrodružstvu, vyzvite ich do zápasov pre viacerých hráčov alebo im dajte kontrolu, aby za vás hrali - a to aj vtedy, ak hru nevlastnia.
 • Remote Play (Diaľkové hranie) - Prenášajte dátový tok hier do PC alebo Mac, PlayStation Vita alebo zariadenia Sony Xperia cez domácu WiFi sieť a už sa nikdy neobmedzujte len na TV.
 • Prenášajte dátový tok svojho hrania - Vysielajte svoje dobrodružstvá naživo do sveta prostredníctvom Twitch, YouTube alebo Dailymotion.
 • Zdieľajte za pár sekúnd svojich najlepších momentov cez Twitter a Facebook.
 • Spojte sa s priateľmi - Vytvorte skupiny, komunikujte s priateľmi alebo sa pridajte k herným komunitám, aby ste našli nových hráčov.
 • Postavte sa svetu - Vytvorte spojenectvá, zrovnajte si dlhy a hrajte s priateľmi a rivalmi online v online režimoch vašej obľúbenej hry - exkluzívne s PlayStation Plus.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet gamepadov v cene 1
Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet HDMI portov 1
Kapacita 500 GB
Počet USB 3.0 portov 2
Platforma PS4
Vstavaný pevný disk Áno
Počet gamepadov v cene 1

Hodnotenie

4,9 / 5

62 recenzií PlayStation 4 Slim 500GB

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Margita

22. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Cena
 • Super PS
 • Maximálna spokojnosť

Michal

29. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Proste PS

Stefan

19. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • vzhadom na dostupnost hier asi naylepsia volba :)

Daniel

7. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania