PS4 DualShock 4 v2 (čierny)

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

POPIS PRODUKTU

Herný Dualshock ovládač 2. generácie pre PS4 prináša ešte lepší zážitok pri hraní hier. Nový ovládač kladie najväčší dôraz na precíznosť práce s ovládačom vo vašich rukách. Herné momenty (obrázky, videá, live stream) môžete zdieľať pomocou tlačidla Share. Prepracovanejšími sa stali analógové tlačidlá a zadné páčky. S dotykovým displejom získate ešte väčšiu hernú kontrolu pri pohybe herného hrdinu. Dotykový displej zároveň zobrazuje svetelnú odozvu - svetelný pásik sa rozsvieti farbou, podľa ktorej musí hráč vykonať danú akciu. Ovládaču nechýba akcelerometer a gyroskop. Nabíjanie ovládača a prenos dát prebieha prostredníctvom USB napájania. K dispozícii je vstavaný 3,5 mm vstup pre slúchadlá.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Základné informácie

Revolučný ovládač DualShock 4 k najnovšej konzole od spoločnosti PlayStation s poradovým číslom 4, prinesie úplne nový systém hrania s novou generáciou konzolových hier. Nielen že sú jeho analógové pohybové tlačidlá príjemnejšie skonštruované, aby na nich lepšie sedel váš prst, ale obsahuje aj dotykovú plochu podobnú touchpadu s viacerými dotykovými plochami pre zlepšenie kontroly nad hrou. Zavedené boli aj intenzívnejšie vibračné motorčeky, vďaka ktorým budete vtiahnutý priamo do udalostí v hrách, a tak to ešte viacej precítite. Dôležitým faktom je, že je bez káblov a preto si s ním nájdete polohu, ktorá vám najviac vyhovuje a nemusíte sa obmedzovať vzdialenosťou, v akej ste od konzoly.

Tvar

Celkové prevedenie ovládača je vytvorené tak, aby vám lepšie sadol do ruky a tak ponúkol hranie, pri ktorom sa budete cítiť prirodzene, nerušene a tak ako by ste nedržali ovládač, ale hru priamo kontrolovali.

Tlačidlo Share

Úplnou novinkou v prostredí PlayStation je tlačidlo, s ktorým kedykoľvek v priebehu hry zdieľate svoj doterajší úspech, momenty z vášho hrania alebo vaše triumfy v multiplayeri na sociálnych sieťach, kde si to pozrú vaši kamaráti.

Light Bar

Vďaka systému svetelnej lišty so štyrmi diódami sa môžete sústrediť na viac udalostí v hre, pretože tieto svetlá indikujú činnosti, ktoré potrebujete vedieť, napríklad intenzita zranenia hrdinu, množstvo zapojeným ľudí v multiplayeri alebo okamih, ktorý vás môže ohroziť.

Porty

Na jednej svojej strane obsahuje ovládač microUSB port, cez ktorý ho je možné nabíjať. Ide to aj priamo cez konzolu a to dokonca aj v čase, keď nie je zapnutá. Ďalším užitočným výstupom je AUX pre 3,5 mm jack, s ktorým si zapojíte slúchadlá a tak je vám umožnené hrať vo vašom vlastnom mikroprostredí, kde máte súkromie a nikto vás nebude vyrušovať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PlayStation 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Pre zariadenia: PlayStation 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: ovládač

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: PS719870050

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore