Gran Turismo Sport - PS4 hra

Zobraziť

 • Výpredaj
 • Akcia

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Jazdný simulátor Gran Turismo Sport prichádza na hernú konzolu PlayStation 4, aby vám sprostredkoval reálny zážitok a vzrušenie z rýchlych závodov. Vďaka spolupráci štúdia Polyphony Digital s FIA si prídu na svoje tak skúsení hráči ako i príležitostní nadšenci tohto herného žánru. Hra disponuje 140 vozidlami, ktoré sa vyznačujú prepracovanými detailmi a verným spracovaním. Pripravte sa na rozšírenú ponuku 19 tratí a 27 rozložení tratí. Z módov vyniká Editor automobilov, ktorý vám umožní pretvoriť svoju mašinu presne podľa vašich požiadaviek a preferencií. Súčasťou sú dva online šampionáty, z ktorých v Národnom poháre budete reprezentovať vašu krajinu a v Poháre výrobcov svoju obľúbenú značku. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

 

3 2 1  štart!

Pripravte sa, úspešný automobilový simulátor Gran Turismo Sport prichádza na vašu hernú konzolu Playstation 4, aby vás preniesol do sveta závodov, nadupaných áut a adrenalínových jázdných dobrosružstiev. Štúdio Polyphony Digital v spolupráci s FIA (Medzinárodná automobilová federácia) vybavilo hru inovatívnymi technológiami a verným grafickým spracovaním, čo dodá tomuto hernému žánru nový rozmer. Stačí len vybrať si auto, vylepšovať ho a vyhrať čo najviac pohárov z rôznych tratí.

Rozšírená ponuka vozidiel

Závodné autá sú v hre rozdelené do kategórií podľa skutočných svetových tried, vďaka čomu si vychutnáte realitu tohoto športu. Bohatý balík 140 vozidiel rôznych značiek určite uspokojí požiadavky každého hráča. V tretej kategórii vozidiel, ktorá bola zostavená podľa svetovej triedy GT3 nájdete stroje ako napríklad Audi R8 LMS, McLaren 650S, Renault Sport R.S. 01 GT3, Toyota FT-1, Subaru WRX a Chevrolet Corvette Stingray C7. Aby bolo hranie presne podľa vašich predstáv bol do hry vložený mód Editor automobilov, ktorý vám poslúži k pretvoreniu vášho stroja, aby dokonale spĺňal vaše požiadavky.

Vylepšené herné možnosti

Hra ponúka na výber z 19 starých i nových tratí a 27 rozložení, zásluhou čoho bude hranie vždy pútavé a zaujímavé. Z nových tratí vás očaria napríklad legendárna "Tokyo Expressway" a pol míľový ovál nazvaný "Northern Isle Speedway". Jediným cieľom je vyhrať čo najviac okruhou a pohárov, z ktorých vám hra ponúka možnosť súperiť o Online národný pohár a pohár výrobcov. Aby sa vám to podarilo máte možnosť zdokonaliť svoje zručnosti prostredníctvom offline kampane, v ktorej nájdete školu pre začiatočníkov, misie a naučíte sa popri jazdných trikoch i závodnú etiketu.

Gran Turismo Sport

 • Verné spracovanie vďaka spolupráce štúdia Polyphony Digital s FIA (Fédération Internationale de l'Automobile)
 • 140 závodných i sériovo vyrábaných áut v 4 triedach 
 • Rozšírená ponuka 19 tratí a 27 rozložení tratí 
 • Online národný pohár a pohár výrobcov
 • Jednoduché ovládanie, ktoré ocenia skúsení hráči aj úplní nováčikovia.
 • Možnosť sledovania závodov najlepších hráčov
 • Vylepšené možnosti v Editore automobilov
 • Kompatibilná s PlayStation VR

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

6 recenzií Gran Turismo Sport - PS4 hra

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Daniela

19. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • kvalita
 • cena
 • multiplayer

Skvelá hra pre viacerých hráčov, možnosti rôzneho závodenia.


Peter

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • super grafika
 • nic

Super hra kto rad soferuje pride si na svoje,odoporucam


Lubomir

26. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super


Simona

13. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


celková spokojnosť