PS4 PlayStation VR v2 + Camera v2 + VR Worlds

Zobraziť

Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Pohybový senzor: Áno, Funkcie kamery: detekcia pohybu, Použ.pre konzolu: Playstation 4, Zorný uhol: 100 ° Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Súprava PlayStation VR je určená pre hernú konzolu PlayStation 4. Vďaka nej môžete vstúpiť do sveta virtuálnej reality. Okuliare disponujú 5,7" OLED displejom s rozlíšením 1920xRGBx1080 bodov (960xRGBx1080 bodov pre každé oko). Zorné pole má 100°. Ponúka 360° zobrazenie s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Každý váš pohyb dokonale zachytia gyroskop a akcelerometer. Nechýba ani integrovaný mikrofón. Súpravu ku konzole PlayStation 4 pripojíte cez rozhrania HDMI a USB. V balení sa tiež nachádza PlayStation kamera a hra VR Worlds.

Vstúpte priamo do hry

Prežite hry úplne novým spôsobom vďaka súprave PlayStation VR, ktorá vás po pripojení k hernej konzole PlayStation 4 prenesie priamo do centra diania. Prispôsobená 5,7" OLED obrazovka s rozlíšením 1920 x RGB x 1080 obrazových bodov vám poskytne neuveriteľne reálne prostredie, vďaka ktorému zabudnete na okolitý svet. Zásluhou 360-stupňového zobrazenia sa stanete súčasťou nového sveta s plynulým rozsahom pohybu, kde kamkoľvek sa otočíte očarí vás verná hĺbka obrazu. Pohlcujúci a plynulý obraz zaisťuje obnovovacia frekvencia v hodnote 120 Hz, vďaka ktorej sa zmažú hranice medzi realitou a virtuálnym prostredím.

Musíte to prežiť, aby ste uverili

Aby bol pocit z virtuálnej reality autenticky čo najviac, bol set vybavený technológiou 3D Audio, za pomoci ktorej objavíte úplne nové rozmery zvuku. Umožní vám vnímať smer a vzdialenosť zvuku a vy budete vedieť či prichádza zhora, zdola, zľava, alebo sprava. Súprava disponuje vstavaným mikrofónom, ktorý vám poslúži ako prostriedok ku komunikácii, budete môcť chatovať s priateľmi a preberať so spoluhráčmi hernú taktiku.

Praktické a pohodlné prevedenie

Set bol zostavený tak, aby bol čo najľahší a najpohodlnejší, vďaka čomu zabudnete, že ho vôbec máte nasadený. K jeho minimálnej hmotnosti prispieva nastaviteľný náhlavný oblúk, ktorý je navrhnutý, aby padol každému. Tak nič nebude rušiť váš pocit z virtuálnej reality a vy si budete môcť vychutnať plnými dúškami. Veľkou výhodou je, že sa bez námahy nasadzuje aj dáva dole. 

Podeľte sa o zážitok z virtuálnej reality

Prostredníctvom súpravy sa do hry ponoríte úpne celý a môžete do nej vtiahnúť aj svojích priateľov. Svoje zážitky môžete premietať vďaka zrkadlovému režimu priamo na televíznu obrazovku a podeliť sa tak o svoju skúsenosť z virtuálnej reality. Vaši priatelia a rodina tak nahliadnú do tohoto sveta, uvidia to čo ste videli vy. Môžete ich taktiež pozvať do hry v samostatnom režime, kedy sa na obrazovke zobrazuje odlišná časť akcie z pohľadu druhého hráča.

PlayStation kamera

PlayStation kamera vybavená duálnymi objektívmi a 3D hĺbkovými snímačmi disponuje širokou škálou skvelých funkcií. Okrem štandardného snímania a streamovania videí dokáže rozpoznať vašu tvár, čo sa dá použiť k rýchlemu prihláseniu do systému. Vďaka presnému sledovaniu indikátorov LED umiestnených na prednej a zadnej strane súpravy a gest vám dá možnosť ovládať hru pomocou pohybov a zaistí presnosť polohy v hernom svete kdekoľvek v miestnosti.

Hra VR Worlds

Hra vám sprostredkuje skvelý virtuálny zážitok a ukáže plný potenciál VR spočívajúci vo vynikajúcich vizuálnych efektoch a čistého 3D zvuku. Obsahuje 5 jedinečných a od seba odlišných herných žánrov. Postavte sa tvárou v tvár veľkému bielemu žralokovi, predierajte sa cez rozpadajúce sa vesmírne vraky, vyhýbajte sa rušným dopravným situáciám, pokuste sa prežiť vo futuristických športových zápasoch alebo sa staňte súčasťou drsného gangsterského života v Londýne. Porovnaj svoje herné zručnosti so svojími kamarátmi doma v obývačke alebo s ďalšími hráčmi z celého sveta a zapíš sa do rebríčkov VR Worlds.

Obsah balenia

  • Súprava Sony PlayStation VR
  • Sony PlayStation Kamera
  • Hra VR Worlds
  • Procesná jednotka
  • Stereofónne slúchadlá
  • Kábel HDMI (1 m)
  • Kábel USB (1 m)
  • Adaptér a sieťový kábel AC
  • Adaptér pre pripojenie súpravy PlayStation VR

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Pohybový senzor Áno
Funkcie kamery detekcia pohybu
Použ.pre konzolu Playstation 4
Zorný uhol 100 °

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií PS4 PlayStation VR v2 + Camera v2 + VR Worlds

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ing Vladimír

8. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


super


Miroslava

26. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéVlastimil

7. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéHenrich

22. 1. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • niet čo dodať, virtuálna realita, to vraví samo za seba, úžasný zážitok z 3D sveta, vrelo odporúčam...