Sony PlayStation VR Mega Pack 2

Cena:
309,00 €

Pôvodná cena 339,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Súprava Sony PlayStation VR je určená pre hernú konzolu Sony PlayStation 4. Vďaka nej môžete vstúpiť do sveta virtuálnej reality. Okuliare disponujú 5,7" OLED displejom s rozlíšením 1920x1080 bodov (960x1080 bodov pre každé oko). Zorné pole má 100°. Ponúka 360° zobrazenie s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Každý váš pohyb dokonale zachytia gyroskop a akcelerometer. Nechýba ani integrovaný mikrofón. Súpravu ku konzole Sony PlayStation 4 pripojíte cez rozhrania HDMI a USB. V balení sa tiež nachádza PlayStation kamera a hry VR Worlds, The Elder Scrolls V: Skyrim VR, Astro Bot: Rescue Mission, Resident Evil VII Biohazard a Everybody’s Golf VR.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 9 %
Popis produktu

Vstúpte priamo do hry

Prežite hry úplne novým spôsobom vďaka súprave Sony PlayStation VR, ktorá vás po pripojení k hernej konzole Sony PlayStation 4 prenesie priamo do centra diania. Prispôsobená 5,7" OLED obrazovka s rozlíšením 1920x1080 obrazových bodov vám poskytne neuveriteľne reálne prostredie, vďaka ktorému zabudnete na okolitý svet. Zásluhou 360-stupňového zobrazenia sa stanete súčasťou nového sveta s plynulým rozsahom pohybu, kde kamkoľvek sa otočíte očarí vás verná hĺbka obrazu. Pohlcujúci a plynulý obraz zaisťuje obnovovacia frekvencia v hodnote 120 Hz, vďaka ktorej sa zmažú hranice medzi realitou a virtuálnym prostredím.

Musíte to prežiť, aby ste uverili

Aby bol pocit z virtuálnej reality autenticky čo najväčší, bol set vybavený technológiou 3D Audio, za pomoci ktorej objavíte úplne nové rozmery zvuku. Umožní vám vnímať smer a vzdialenosť zvuku a vy budete vedieť či prichádza zhora, zdola, zľava, alebo zprava. Súprava disponuje vstavaným mikrofónom, ktorý vám poslúži ako prostriedok ku komunikácii, budete môcť chatovať s priateľmi a preberať so spoluhráčmi hernú taktiku.

Praktické a pohodlné prevedenie

Set bol zostavený tak, aby bol čo najľahší a najpohodlnejší, vďaka čomu zabudnete, že ho vôbec máte nasadený. K jeho minimálnej hmotnosti prispieva nastaviteľný náhlavný oblúk, ktorý je navrhnutý, aby padol každému. Tak nič nebude rušiť váš pocit z virtuálnej reality a vy si budete môcť vychutnať plnými dúškami. Veľkou výhodou je, že sa bez námahy nasadzuje aj dáva dole. 

Podeľte sa o zážitok z virtuálnej reality

Prostredníctvom súpravy sa do hry ponoríte úplne celý a môžete do nej vtiahnuť aj svojich priateľov. Svoje zážitky môžete premietať vďaka zrkadlovému režimu priamo na televíznu obrazovku a podeliť sa tak o svoju skúsenosť z virtuálnej reality. Vaši priatelia a rodina tak nahliadnú do tohoto sveta, uvidia to čo ste videli vy. Môžete ich taktiež pozvať do hry v samostatnom režime, kedy sa na obrazovke zobrazuje odlišná časť akcie z pohľadu druhého hráča.

Sony PlayStation kamera

Sony PlayStation kamera vybavená duálnymi objektívmi a 3D hĺbkovými snímačmi disponuje širokou škálou skvelých funkcií. Okrem štandardného snímania a streamovania videí dokáže rozpoznať vašu tvár, čo sa dá použiť k rýchlemu prihláseniu do systému. Vďaka presnému sledovaniu indikátorov LED umiestnených na prednej a zadnej strane súpravy a gest vám dá možnosť ovládať hru pomocou pohybov a zaistí presnosť polohy v hernom svete kdekoľvek v miestnosti.

VR Worlds

Hra vám sprostredkuje skvelý virtuálny zážitok a ukáže plný potenciál VR spočívajúci vo vynikajúcich vizuálnych efektoch a čistého 3D zvuku. Obsahuje 5 jedinečných a od seba odlišných herných žánrov. Postavte sa tvárou v tvár veľkému bielemu žralokovi, predierajte sa cez rozpadajúce sa vesmírne vraky, vyhýbajte sa rušným dopravným situáciám, pokúste sa prežiť vo futuristických športových zápasoch alebo sa staňte súčasťou drsného gangsterského života v Londýne. Porovnajte vaše herné zručnosti s kamarátmi doma v obývačke alebo s ďalšími hráčmi z celého sveta a zapíšte sa do rebríčkov VR Worlds.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR 

V hre The Elder Scrolls V: Skyrim VR môžete preskúmavať ospalé dediny, úchvatné hory aj zabudnuté krypty nachádzajúce sa v ľadom a snehom pokrytých najsevernejších oblastiach kontinentu Tamriel. Hra obsahuje tri rozšírenia - Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

Astro Bot: Rescue Mission

V dobrodružnej hre Astro Bot: Rescue Mission si zahráte za robota Astra, ktorý musí zachrániť svoju posádku. Čaká na vás 20 misií plných smrtiacich pascí, nepriateľov a bossov. Po dokončení hlavnej kampane si môžete odomknúť ďalších 26 úrovní s výzvami, ktoré dôkladne preveria vaše schopnosti.

Resident Evil VII Biohazard

Resident Evil VII Biohazard je hra z pohľadu prvej osoby plná ťaživej atmosféry a strašidelných postáv. Dej sa odohráva v izolovaných vidieckych oblastiach, kde nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Celú hru môžete prejsť s pomocou PlayStation VR, vďaka čomu pocítite skutočný hororový zážitok.

Everybody’s Golf VR

Športová hra Everybody’s Golf VR vám ponúkne zábavu na golfovom ihrisku. Vďaka súprave PlayStation VR si pozriete všetkých 18 jamiek v plnom 360° rozhľade a ľahšie tak zvážite smer vetra aj premenlivosť terénu. Na ovládanie hry môžete použiť ovládače PlayStation Move alebo gamepad Dualshock 4. 

Obsah balenia:

 • Súprava Sony PlayStation VR
 • Sony PlayStation Kamera
 • Hra VR Worlds
 • Hra The Elder Scrolls V: Skyrim VR
 • Hra Astro Bot: Rescue Mission
 • Hra Resident Evil VII Biohazard
 • Hra Everybody’s Golf VR
 • Procesná jednotka
 • Stereofónne slúchadlá
 • Kábel HDMI (1 m)
 • Kábel USB (1 m)
 • Adaptér a sieťový kábel AC
 • Adaptér pre pripojenie súpravy PlayStation VR

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Pohybový senzor: Áno
Funkcie kamery: detekcia pohybu
Použ.pre konzolu: Playstation 4
Zorný uhol: 100 °

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Použ.pre konzolu: Playstation 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 187 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 600 g
Hĺbka: 277 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

Rozhranie: USB

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu

Objektív

Zorný uhol: 100 °

Ostatné

Kód produktu: PS719999102

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore