Sony SRS-LSR200 sivý bezdrôtový reproduktor pre televízory

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 179,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický bezdrôtový televízny reproduktor Sony SRS-LSR200 v sivom farebnom prevedení vám umožní prispôsobiť si úroveň hlasitosti počas sledovania televízie podľa vašich preferencií bez rušenia ostatných. Tri zabudované reproduktory sa postarajú o kvalitný a čistý zvuk a funkcia Voice Zoom zaručí zrozumiteľnejšie dialógy, vďaka čomu si vychutnáte svoje obľúbené programy ešte viac. Vďaka kompaktnému prenosnému dizajnu s odolnosťou IPX2 (ochrana pred kvapkajúcou vodou) môžete svoj reproduktor používať aj v kuchyni a pomocou ovládacích prvkov si ľahko nastavíte hlasitosť či prepnete kanál. Reproduktor sa nastavuje veľmi jednoducho a zabudovaná batéria poskytuje výdrž až 13 hodín na jedno nabitie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlový bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB43B v čiernom farebnom prevedení si získa vaše sympatie vďaka svojmu kompaktnému dizajnu, svetelným efektom a mnohým inovatívnym funkciám. Hlboký a typicky festivalový výrazný zvuk s technológiou Extra Bass bude plynúť do priestoru z reproduktorovej jednotky X-Balanced Speaker Unit, duálnych pasívnych vyžarovačov a 2-pásmového systému reproduktorov. Využiteľnosť na výletoch či pri bazéne umocňuje vodotesnosť a omývateľnosť (IP67) či odolnosť proti prachu. Zariadenie disponuje technológiou Bluetooth a NFC, integrovanou nabíjateľnou batériou, ktorá zabezpečí až 24 hodín prevádzky (s Extra Bass a svetlami 14 hodín), režimom Živý zvuk (trojrozmerný zvukový zážitok), vstavaným mikrofónom či variabilným umiestnením vo vodorovnej alebo zvislej polohe.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Majte zvuk z televízora pri sebe

Vďaka reproduktoru SRS-LSR200 si môžete úroveň hlasitosti pri sledovaní veľkej obrazovky televízora prispôsobiť podľa seba. Tento praktický bezdrôtový televízny reproduktor sa pripojí k vášmu televízoru a umožní vám ovládať hlasitosť bez rušenia ostatných divákov. S tretím predným reproduktorom sú dialógy z televízora ešte čistejšie a zreteľnejšie. A keďže reproduktor funguje na princípe plug and play, je možné ho začať používať bez zložitého nastavovania.

Nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek

  • Sledovanie televízora osamote - Ak pozeráte televízor sami, no zvuk nie je zreteľne počuť, s funkciou Voice Zoom budú všetky dialógy čisté. Keďže máte reproduktor položený hneď pri sebe, nemusíte zvyšovať hlasitosť a môžete svoje obľúbené programy sledovať aj neskoro v noci bez rušenia susedov.

  • Sledovanie televízora s rodinou a priateľmi - Ak je televízor ťažko počuť, jednoducho si prineste zvuk k sebe. Keď budete mať reproduktor pri sebe, vy aj vaši priatelia a rodina budete lepšie počuť, no zároveň sa budete môcť spolu rozprávať.

  • Pozeranie televízora z diaľky - Vďaka tomuto kompaktnému praktickému bezdrôtovému televíznemu reproduktoru môžete sledovať reportáže alebo príbehy aj z diaľky. Vyhotovenie odolné proti kvapkajúcej vode umožňuje reproduktor používať aj v kuchyni.

Tri reproduktory, čistejší zvuk, väčšia zábava

Dialógy je často z televízora ťažšie počuť. S tretím reproduktorom modelu SRS-LSR200 sú hlasy z televízora čistejšie, vďaka čomu si svoje programy vychutnáte ešte viac. A keďže nemusíte zvýšiť celkovú hlasitosť, ostatných v miestnosti rušiť nebudete.

Diaľkový ovládač a reproduktor v jednom

Vďaka kompaktnému dizajnu si môžete tento televízny reproduktor položiť vedľa seba. Nájdete na ňom aj ovládacie prvky potrebné na každodenné používanie televízora. Kanály a hlasitosť môžete nastavovať jednou rukou a nepotrebujete na to žiadny ovládač.

Jednoduché pripojenie. Dlhá výdrž batérie.

Začnite pripojením nabíjacej dokovacej stanice alebo vysielača do optického digitálneho vstupu alebo výstupu slúchadiel TV. Po úplnom nabití môžete bezdrôtovo počúvať až 13 hodín. ([1] Nabíjacia dokovacia stanica/Vysielač, [2] Reproduktor, [A] Optický kábel alebo kábel slúchadiel (dodávané), [B] Sieťový adaptér (dodávané))

Je to také jednoduché, ako napočítať do tri

Pripojenie reproduktora je hračka. Jednoducho vám stačí pozapájať káble podľa očíslovania a farieb a o niekoľko sekúnd budete pripravení. (① Kábel USB ② Digitálny optický kábel ③ Zvukový kábel)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Frekvenčný rozsah (Hz): 2400000000
iAirplay: Nie
RMS výkon: 2 W
iNFC: Nie
Počet reproduktorov: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IPX2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 18,2 cm
Výška: 7,7 cm
Hĺbka: 8,7 cm
Hmotnosť: 0,63 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 2400000000
Multizone: Nie
RMS výkon: 2 W

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Reproduktory

Počet reproduktorov: 3

Ostatné

Kód produktu: SRSLSR200.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore