Sony SRS-NB10 biely

 • Doprava zadarmo

Bezdrôtový reproduktor, Farba biela, 2 × reproduktor, Bluetooth, Certifikácia IPX4, Typ batérie: integrovaná. Viac info

Farba


Cena 149,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový reproduktor za krk Sony SRS-NB10W, biela farba, aktívny reproduktor, Bluetooth v5.1, stupeň krytia IPX4, integrovaná batéria, napájanie USB-C, frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz

Spríjemnite si prácu z domu

Prijímajte konferenčné hovory, počúvajte hudbu a cíťte sa maximálne pohodlne. S bezdrôtovým reproduktorom za krk pre vás bude práca z domu oveľa príjemnejšia.

 • Čistý zvuk počas celého dňa – Vďaka širokopásmovému reproduktoru naklonenému nahor, z ktorého vychádza zvuk optimalizovaný pre vaše uši, budete zreteľne počuť každé slovo bez toho, aby ste rušili ostatných. Pasívne vyžarovače v zadnej časti zvýrazňujú basy, aby bol zvuk vyvážený.

 • Bude vás počuť aj v rušnom prostredí – Váš hlas bude stále zreteľne počuť vďaka technológii precízneho rozpoznávania hlasu. Spojenie dvoch vysokokvalitných lúčových mikrofónov a pokročilej technológie na spracovanie zvukových signálov umožňuje reproduktoru minimalizovať spätnú väzbu a ozvenu a zároveň poskytovať krištáľovo čistú kvalitu hlasu osobám na opačnom konci hovoru. 

 • Ťuknite a hovorte, ťuknite a počúvajte – Niekedy rozprávate, inokedy počúvate a občas sa chcete stlmiť, aby vás osoby na druhej strane telefonátu nepočuli. Ovládajte svoj mikrofón počas telefonátov cez komunikačné aplikácie jednoduchým stlačením tlačidla MIC Mute.

 • Hlasitosť podľa vašich predstáv – Nastavte hlasitosť na úroveň, ktorá vám vyhovuje. Stačí sa dotknúť tlačidla na ovládanie hlasitosti na bočnej strane reproduktora. Okrem toho môžete spustiť a pozastaviť prehrávanie hudby.

Celodenná práca, celodenné nosenie

Ľahký a pohodlný bezdrôtový reproduktor za krk je navrhnutý tak, aby vydržal celý deň od prvej schôdze po posledný telefonát. Pohodlne a bezpečne drží na pleciach, takže ho môžete používať aj po práci – skvele sa hodí na počúvanie hudby pri varení či upratovaní.

 • Uvoľnite sa – Taký ľahký až zabudnete, že ho máte. Flexibilný pás za krk v zadnej časti vám pomôže nájsť tú správnu veľkosť.

 • Vnímajte okolie – Vďaka otvorenej konštrukcii môžete telefonovať a zároveň vnímať okolie.

 • Doprajte si kvalitu – Reproduktory sú zakryté látkou, výsledkom čoho je špičkový vzhľad a príjemný pocit pri nosení. 

Výkonný a praktický

Tento bezdrôtový reproduktor za krk je pripravený zvládnuť celý deň plný pracovných telefonátov, hudby, seriálov a mnohého ďalšieho.

 • Výdrž na celý deň – Vďaka výdrži batérie až 20 hodín budete mať dosť energie na všetky tie virtuálne schôdze, na ktorých sa musíte zúčastniť. 

 • Energia navyše vždy, keď ju potrebujete – Ak vám náhodou dôjde šťava, 10-minútovým rýchlym nabíjaním cez USB Type-C získate až hodinu prehrávania navyše.

 • Pustite sa do práce, vypnite pri hudbe – Pripojte naraz dve zariadenia, ako napríklad PC a smartfón. A ak vám pri počúvaní hudby cez smartfón niekto zavolá na PC, stlačením tlačidla môžete hovor prijať. 

 • Odolnosť proti postriekaniu vodou – Vďaka vyhotoveniu s odolnosťou na úrovni hodnotenia IPX4 môžete počúvať hudbu aj pri domácich prácach celkom bez obáv. 

 • Nechajte si hudbu aj filmy iba pre seba – Tento reproduktor za krk prináša čistý zvuk, a to aj pri nízkej hlasitosti. Pripojte ho k televízoru, smartfónu či prehrávaču hudby prostredníctvom technológie Bluetooth a vychutnajte si svoje obľúbené filmy, seriály či zoznamy skladieb bez toho, aby ste rušili susedov či členov rodiny. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Airplay Nie
NFC Nie
Počet reproduktorov 2

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony SRS-NB10 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami