Sony SRS-RA3000 sivý

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Zvukové formáty: SBC, aac, Airplay: Nie, NFC: Nie, Typ reproduktora: 3 - pásmový, Počet reproduktorov: 5,

Farba


Cena 289,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 300,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Popis produktu

Kompaktný bezdrôtový reproduktor Sony SRS-RA3000 v sivom prevedení si získa vaše sympatie vďaka svojmu elegantnému dizajnu, malým rozmerom a mnohým inovatívnym funkciám. Vašu miestnosť zaplní mohutným všadeprítomným zvukom vďaka technológii 360 Reality Audio a Immersive Audio Enhancement, lúčovému výškovému reproduktoru a duálnym pasívnym vyžarovačom, ktoré produkujú hlboké basy. Vďaka technológiam Bluetooth a WiFi umožňuje bezdrôtové spárovanie s mobilom či tabletom a podporuje streamovanie hudby prostredníctvom zabudovaného Chromecastu či aplikácie Spotify. Reproduktor môžete jednoducho ovládať prostredníctvom tlačidiel alebo pomocou hlasových asistentov, cez aplikáciu Google Home či Sony Music Center. S určitosťou poteší funkcia automatickej úpravy hlasitosti, možnosť prepojenia s televízorom a odolnosť voči vlhkosti.

Zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť

Či už na gauči čítate dobrú knihu, alebo čarujete v kuchyni, zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť, vám zaistí skvelú hudobnú kulisu. Vďaka tomuto kompaktnému bezdrôtovému reproduktoru si ho vychutnáte v ľubovoľnej miestnosti.

Mohutný všadeprítomný zvuk

Mohutný všadeprítomný zvuk je ideálnym doplnkom činnosti, či už si čítate, varíte, pracujete alebo sa bavíte s priateľmi. Hudba na pozadí je príjemná a nevtieravá tak, ako vo vašej obľúbenej kaviarni. Zvuk sa šíri horizontálne aj vertikálne a vytvára kdekoľvek u vás doma tú správnu atmosféru.

 • 360 Reality Audio alebo Immersive Audio Enhancement - Keďže skladby s technológiou 360 Reality Audio obsahujú trojrozmerné údaje o polohe zvuku, dokážu poskytovať najlepší všadeprítomný zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť. Ak však nie sú k dispozícii, nie je to problém. Unikátny algoritmus Immersive Audio Enhancement od spoločnosti Sony efektívne premení vaše obľúbené stereofónne skladby na všadeprítomný zvuk zapĺňajúci celú miestnosť.

 • Lúčový výškový reproduktor - Lúčový výškový reproduktor vytvára navzájom sa prekrývajúce zvukové vlny, ktoré tvoria zvislú vlnoplochu. Miestnosť sa vďaka tomu jednoduchšie zaplní zvukom, takže máte istotu vynikajúceho zážitku bez ohľadu na to, kde sa vy a reproduktor SRS-RA3000 nachádzate.

 • Všesmerový zvuk a hlboké basy - Kužeľ pred reproduktorom rozširuje zvuk po miestnosti horizontálne, aby ním pokryl priestor od steny k stene. Duálne pasívne vyžarovače sa zase starajú o hlboké basy.

Inteligentný a jednoducho použiteľný

Reproduktor RA3000 sa nielenže jednoducho nastavuje a používa, ale tiež plynulo zapadne do vášho života rovnako ako do vašej domácnosti.

 • Pripojenie Wi-Fi - Získajte prístup k svojim obľúbeným internetovým službám na prenos obsahu z reproduktora pomocou rozhrania Wi-Fi a ovládajte zoznam skladieb z telefónu.

 • Technológia Bluetooth - Spárujte svoj reproduktor so smartfónom alebo tabletom pomocou technológie Bluetooth a začnite bezproblémovo prenášať svoju hudobnú zbierku.

 • Kompatibilné s aplikáciou Spotify Connect - Prehrávajte hudbu zo služby Spotify priamo z reproduktora pomocou aplikácie Spotify Connect vo svojom zariadení a získajte skutočné diaľkové ovládanie.

 • Chromecast built-in - Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

 • Hudba vo viacerých miestnostiach - Bezdrôtový reproduktor RA3000 možno jednoducho pridať do skupiny reproduktorov v aplikácii Google Home alebo Amazon Alexa. Pomocou aplikácie alebo reproduktora Asistenta tak budete môcť v rôznych miestnostiach počúvať rôzne skladby alebo v celom dome môžete mať pustené to isté.

 • Ovládanie hlasom - Zariadenie s integrovanými funkciami Asistent Google alebo Alexa môžete použiť na hlasové ovládanie bezdrôtového reproduktora RA3000. Stačí, ak si reproduktor RA3000 pomocou aplikácie Google Home alebo Amazon Alexa pridáte do skupiny reproduktorov. Potom už stačí len povedať, či chcete prehrávať hudbu, zmeniť úroveň hlasitosti alebo môžete urobiť niečo iné zo širokej ponuky možností.

 • Aplikácia Sony | Music Center - Prevezmite aplikáciu Sony | Music Center do smartfónu a vychutnávajte si bezdrôtové ovládanie hudby. Môžete tiež vyberať zoznamy skladieb, pridávať ďalšie skladby alebo meniť nastavenia, napríklad ekvalizér.

 • Automatická úprava hlasitosti - Niektoré skladby hrajú príliš nahlas, niektoré pre zmenu potichu, takže musíte neustále pridávať či uberať hlasitosť. Bezdrôtový reproduktor RA3000 tento problém rieši analyzovaním každej skladby a prehrávaním so stálou úrovňou hlasitosti, takže už viac nemusíte ani pohnúť prstom.

 • Bezdrôtové pripojenie k televízoru - Kompatibilné televízory BRAVIA budú cez pripojenie Bluetooth bezdrôtovo vysielať zvuk do reproduktora RA3000, aby bol váš zážitok zo sledovania ešte pútavejší. Kratšie oneskorenie znamená dokonalú synchronizáciu zvuku s obrazom.

Umiestnite ho kamkoľvek

Vďaka kompaktnej veľkosti a malým rozmerom sa reproduktor RA3000 zmestí prakticky všade. Keďže je odolný proti vlhkosti, môžete si ho vziať aj do kuchyne či kúpeľne. Tam, kde ho položíte, sa automaticky nakalibruje a nastaví úroveň ovládania hlasitosti, aby priniesol optimálny zvukový výkon.

 • Odolný proti vlhkosti - Reproduktor RA3000 je odolný proti vlhkosti, takže ho môžete použiť aj v potenciálne vlhkých prostrediach, ako je kuchyňa alebo dokonca kúpeľňa.

 • Automatická kalibrácia zvuku - Bez ohľadu na to, kam reproduktor RA3000 umiestnite, stačí ho zapnúť, spustiť hudbu a on sa pomocou zabudovaného mikrofónu a jedinečného algoritmu spoločnosti Sony automaticky nakalibruje na optimálny výkon. Žiadne manuálne meranie alebo otravný testovací tón, iba perfektný zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť.

Bezplatný 3-mesačný skúšobný poukaz na 360 Reality Audio

Podmienky: Ak si zakúpite SRS-RA3000, v krabici nájdete voucher s jedinečným kódom, na bezplatnú skúšobnú verziu 360 Reality Audio * od jednej z troch partnerských hudobných služieb (Deezer, Tidal alebo nugs.net). Platia zmluvné podmienky. Navštívte www.sony.net/Products/360RA/FT pre bezplatné možnosti vyskúšania vášho produktu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Zvukové formáty SBC, aac
Airplay Nie
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmový
Počet reproduktorov 5

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony SRS-RA3000 sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené