Sony SRS-X11 čierny

Cena:
59,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,18 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Dizajnovo zaujímavý bezdrôtový reproduktor SONY SRSX11B dokáže zaujať nielen elegantným a vkusným prevedením, ale aj dostačujúcim výkonom. S výdržou batérie až 12 hodín je výbornou voľbou na dlhé cesty. Jasný zvuk dopĺňajú hlboké basy v malom prevedení. S pomocou bezdrôtovej NFC technológie bude párovanie veľmi jednoduché a rýchle. Okrem toho zariadenie disponuje aj praktickým 3,5 mm stereo konektorom. Vychutnajte si obľúbenú hudbu pomocou tohto zaujímavého zariadenia!

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Hlboké basy

Dve pasívne časti bezdrôtového reproduktora SONY SRSX11B dokážu produkovať hlboké basy a mohutný zvuk, ktorý nielenže naplní priestor, ale jednotlivé tóny budete skutočne cítiť. Teraz máte tú najlepšiu možnosť vychutnať si obľúbenú hudbu v priestorovom a hlasitom prevedení.

Hlboké basy - SONY SRSX11B.CE7

Pôsobivý design

Chytrý bezdrôtový reproduktor SONY SRSX11B dokáže každého užívateľa zaujať zaujímavým dizajnom a prevedením, pretože tvarom pripomína malú hraciu kocku. Toto prevedenie nie je len zaujímavé, ale tiež umožňuje veľmi jednoduché flexibilné presuny v rámci domácnosti ale aj inde. Je na vás, či zariadenie umiestnite blízko zdroja zvuku alebo niekde do izby, aby ste navodili pohodovú atmosféru. Vďaka elegantnému čiernemu dizajnu dokáže reproduktor zapadnúť do každej domácnosti.

Pôsobivý dizajn - SONY SRSX11B.CE7

Vstupné a výstupné konektory

Bezdrátový reproduktor SONY SRSX11B disponuje šikovným konektorom 3,5 mm Stereo Mini Jack pre pripojenie ku kompatibilným zariadeniam.

Vstupné a výstupné konektory - SONY SRSX11B.CE7

Výdrž batérie

Bezdrôtový reproduktor SONY SRSX11B.CE7 je zariadením vhodným aj pre dlhšie cesty, takže môžete počúvať hudbu na veľkých vzdialenostiach. Batéria disponuje až 12 hodinovou kapacitou, ktorá vám zaistí dostatok hudby počas celej dlhšie cesty. Bavte sa pri jazde a vychutnávajte si obľúbené skladby všade, kam mieria vaše kroky!

Výdrž batérie - SONY SRSX11B.CE7

Technológia NFC

Bezdrôtový reproduktor okrem iného umožňuje párovanie pomocou technológie NFC, a to iba jedným dotykom! Čo môže byť jednoduchšie? Každý užívateľ bude mať vždy dostatok hudby v tom najlepšom znení! Technológia nevyžaduje žiadne špeciálne nastavovanie, pred prvým použitím len priložíte kompatibilné zariadenie, ktoré tiež disponuje NFC technológiou a je hotovo.

Prispôsobte si zvuk pomocou ďalších reproduktorov

Pripojte dva reproduktory Sony SRS-X11 prostredníctvom rozhrania Bluetooth a môžete si vybrať medzi režimom stereo reprodukcie s jasne oddeleným zvukom alebo dvojitým režimom pre rovnaký výstup z oboch reproduktorov súčasne. Na využitie tejto funkcie potrebujete dva reproduktory SRS-X11.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Ostatné

Kód produktu: SRS-X11

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore