Sony SRS-XB23G zelený

Cena:
74,90 €

Pôvodná cena 109,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB23G v petrolejovo-zelenom farebnom prevedení si získa vaše sympatie vďaka svojmu kompaktnému dizajnu, nízkej hmotnosti a mnohým inovatívnym funkciám. Hlboký a výrazný zvuk s technológiou Extra Bass bude plynúť do priestoru z reproduktorovej jednotky X-Balanced Speaker Unit a duálnych pasívnych vyžarovačov. Využiteľnosť v prírode a na výletoch umocňuje vodotesnosť a omývateľnosť (IP67), odolnosť proti nárazom a škrabancom či praktický popruh na zavesenie. Zariadenie disponuje integrovanou nabíjateľnou batériou, ktorá zabezpečí až 12 hodín prevádzky (s Extra Bass 10 hodín), vstavaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov či variabilným umiestnením vo vodorovnej alebo zvislej polohe.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 32 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlový bezdrôtový reproduktor JBL Charge 4 vo farbe piesku si získa vaše sympatie vďaka svojmu dizajnu a plnému, čistému a jasnému zvuku. Disponuje duálnymi pasívnymi žiaričmi, ktoré sa postarajú o prehrávanie hlasných a pútavých tónov vašej obľúbenej produkcie, a integrovanou dobíjateľnou vysokokapacitnou li-ion batériou s kapacitou 7500 mAh, ktorá zabezpečí až 20 hodín prevádzky na jedno nabitie. Vlastní aj USB nabíjací výstup na rýchle nabitie mobilu či tabletu. Nemusíte sa obávať ani dažďa či vody – certifikát IPX7 garantuje odolnosť aj voči týmto elementom. Pýši sa technológiou JBL Connect+ pre bezdrôtové pripojenie k viac ako 100 reproduktorom (s prítomnosťou JBL Connect+).

Základné parametre

 • Značka: Jbl
 • Wi-Fi: Nie
 • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vezmite si párty so sebou

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktnému vyhotoveniu môžete reproduktor SRS-XB23 hravo zbaliť do tašky a vziať so sebou kamkoľvek.

Vychutnajte si mohutný zvuk kdekoľvek

Vychutnajte si hlboký, výrazný zvuk reproduktora s technológiou EXTRA BASS, nech ste kdekoľvek. Duálne pasívne vyžarovače spoločne so širokopásmovými reproduktormi vylepšujú nízke tóny a zvýrazňujú basy.

Vhodný aj do prírody

 • Kompaktná veľkosť - Tento reproduktor sa bez problémov zmestí do držiaka na nápoje na skladacej stoličke, čo isto oceníte na festivaloch pod holým nebom.

 • Praktický popruh - Zaveste reproduktor v stane alebo na najbližší strom a podeľte sa o svoju obľúbenú hudbu.

 • Odolný proti prachu, vodotesný a umývateľný - Vďaka certifikátu IP67 môžete reproduktor zobrať na pláž, do lesa či na púšť. Vydrží hrať ďalej bez ohľadu na prašnosť prostredia. Tiež je vodotesný a odolný voči slanej vode. Môžete ho teda bez obáv zobrať so sebou k moru alebo bazénu a tiež sa dá bez problémov umyť.

 • Vyrobený tak, aby vydržal - Reproduktor bol podrobený rozsiahlym nárazovým testom na preverenie jeho odolnosti proti nárazom, úderom a škrabancom, ktoré sa neodvratne spájajú s každodenným používaním. SRS-XB23 bude ďalej fungovať, aj keď vám spadne na zem.

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit a bočné pasívne vyžarovače

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit prináša vysokú kvalitu zvuku a výkonný akustický tlak, ktorý sa stará o bohatší, hlbší a uspokojujúcejší poslucháčsky zážitok.

 • X-Balanced Speaker Unit - Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit nemá kruhovú membránu, čím sa líši od bežných reproduktorov s kruhovou membránou. 

 • Väčší akustický tlak, menšie skreslenie - Nekruhový tvar jednotky nielenže maximalizuje veľkosť membrány reproduktora, čím zvyšuje úroveň akustického tlaku a prináša hlboké basy, ale tiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní rovnakého akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie.

 • Čistejší zvuk a širšie zvukové pokrytie - Vychýlený dizajn jednotky a optimalizované rozloženie váhy navyše pomáhajú zlepšiť čistotu zvuku a rozšíriť zvukové pokrytie.

 • Celulárna spevnená membrána typu Mica a kryt proti prachu - Pevný a ľahký kužeľ reproduktora vyrobený s celulárnou spevnenou membránou typu Mica (MRC) sa spolu s krytom proti prachu stará o špičkovú kvalitu zvuku.

 • Bočné pasívne vyžarovače - Rozloženie bočných pasívnych vyžarovačov bolo optimalizované, aby produkovali čistejší basový zvuk.

Unikátne vlastnosti

 • Dlhá výdrž batérie - S výdržou batérie až 12 hodín prekoná reproduktor aj tých najvytrvalejších tanečníkov a aj v režime EXTRA BASS vydrží hrať až 10 hodín.

 • Telefonovanie bez pomoci rúk s funkciou hlasitého telefónu - Či už ide o pracovný konferenčný hovor alebo o rozhovor s priateľmi, s funkciou hlasitého telefónu môžete pohodlne telefonovať bez pomoci rúk.

 • Naplňte priestory hudbou s funkciou Party Connect - Počúvajte všetci rovnakú skladbu cez Party Connect. Pomocou technológie Bluetooth môžete prepojiť až 100 kompatibilných bezdrôtových reproduktorov a synchronizovať hudbu.

 • Párty pod kontrolou s aplikáciou Sony Music Center - Organizujte párty priamo z parketu s aplikáciou Sony Music Center, ktorá vám umožní vyberať obľúbené zoznamy skladieb, pridávať do radu ďalšie skladby a meniť zvukové režimy.

 • Postavte ho zvislo alebo na bok - Reproduktor pevne sedí na mieste vo vodorovnej aj zvislej polohe, vďaka čomu mu vždy na párty nájdete miesto. Keď ho položíte vodorovne, v aplikácii Sony Music Center môžete prepnúť z monofónneho prehrávania zvuku na stereofónne prehrávanie zvuku.

 • Port USB Type-C - Nabíjajte reproduktor SRS-XB23 cez kábel USB Type-C.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Zvukové formáty: SBC, aac
Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IP 67

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Šírka: 23 cm
Výška: 10 cm
Hĺbka: 12 cm
Hmotnosť: 0,58 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Zvukové formáty: SBC, aac

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Ostatné

Kód produktu: SRSXB23G.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore