Sony SRS-XB33 červený

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 154,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB33 v červenom farebnom prevedení so sebou prináša silné basy, dlhú výdrž batérie a vysokú odolnosť voči vode a prachu s hodnotením IP67, čo z neho robí ideálneho spoločníka na párty doma aj vonku. Špeciálne tvarované vnútorné aktívne reproduktory X-Balanced dodávajú výkonnejší, bohatší a hutnejší zvuk, zatiaľ čo dva postranné pasívne radiátory zabezpečujú čistú reprodukciu basov. Funkcia Live Sound zabezpečí čistý zvuk podobný ako keď ste priamo pod pódiom na koncerte a nastaviteľné osvetlenie reproduktoru ešte viac umocní zážitok z počúvania. Stereo mód umožní pripojiť dva reproduktory pre ešte lepší zvuk. Technológie NFC a Bluetooth poskytnú jednoduchý a rýchly bezdrôtový prenos obsahu vašej hudobnej zbierky.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %
Popis produktu

Mohutný zvuk

Obklopte sa hlbokým, výrazným zvukom reproduktora s technológiou EXTRA BASS, nech ste kdekoľvek. Duálne pasívne vyžarovače v spolupráci so širokopásmovými reproduktormi vylepšujú nízke tóny a zvýrazňujú basy.

Odolnosť

Odolné vyhotovenie a dlhá výdrž batérie vám umožňuje rozprúdiť párty vždy a všade.

  • Výborne umývateľný a vodotesný - Vďaka hodnoteniu IP67 je reproduktor vodotesný a odolný voči vode. Môžete ho so sebou bez obáv zobrať k moru alebo bazénu a tiež sa dá bez problémov umyť.

  • Odolný proti prachu - hodnotenie IP67 umožňuje reproduktor SRS-XB33 zobrať aj na pláž, do lesa, na púšť alebo kamkoľvek inam. 

  • Vyrobený tak, aby vydržal - Reproduktor SRS-XB33 bol podrobený rozsiahlym nárazovým testom na preverenie jeho odolnosti proti nárazom, úderom a škrabancom, ktoré sa neodvratne spájajú s každodenným používaním. 

  • Dlhá výdrž batérie - S výdržou batérie až 24 hodín prekoná reproduktor SRS-XB33 i tých najvytrvalejších tanečníkov a aj v režime EXTRA BASS so zapnutými svetlami zvládne hrať až 14 hodín.

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit 

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit vyvinutá spoločnosťou Sony prináša vysokú kvalitu zvuku a výkonný akustický tlak, ktorý sa stará o bohatší, hlbší a uspokojujúcejší poslucháčsky zážitok.

Hudba ako naživo

Po stlačení tlačidla ŽIVÝ ZVUK (Live Sound) budete hudbu počuť v úplne inom svetle. Rozprúďte svoju párty jedinečným trojrozmerným zvukovým zážitkom a festivalovú náladu vytvoríte všade.

Svetelné efekty na párty

Reproduktor SRS-XB33 disponuje svetlom na reproduktore a viacfarebnou svetelnou čiarou, ktorá bliká v rytme hudby. Farbu svetelnej čiary môžete kedykoľvek zmeniť a prispôsobiť ju svojej nálade.

Naplňte priestory hudbou s funkciou Party Connect

Počúvajte rovnakú skladbu cez Party Connect. Bluetooth umožňuje prepojiť až 100 kompatibilných bezdrôtových reproduktorov a synchronizovať hudbu a svetlá, aby všetci tancovali v rovnakom rytme. Nastavte náhodný vzor alebo vyberte možnosť blikania svetiel v kruhu.

Párty pod kontrolou s aplikáciami Sony | Music Center a Fiestable

S aplikáciou Sony | Music Center môžete vyberať obľúbené zoznamy skladieb, pridávať do radu ďalšie skladby a meniť farebné vzory osvetlenia alebo zvukové režimy. Stiahnite si aplikáciu Fiestable, ktorá vám umožňuje ovládať osvetlenie na reproduktore SRS-XB33 a tiež ovládať reproduktor pohybovými gestami na obrazovke smartfónu.

Jednoduché používanie

Reproduktor SRS-XB33 sa používa veľmi jednoducho a poskytuje pohodlie, aby ste si hudbu mohli bez starostí vychutnávať vždy a všade.

  • Telefonovanie bez pomoci rúk - s funkciou hlasitého telefónu môžete pohodlne telefonovať bez pomoci rúk.

  • Postavte ho zvislo alebo na bok - reproduktor pevne sedí na mieste vo vodorovnej aj zvislej polohe, vďaka čomu mu vždy na párty nájdete miesto.

  • Prenos hudobného obsahu - s technológiami NFC a Bluetooth odpadá potreba káblového pripojenia a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť reproduktora a nadviazať rýchle a bezproblémové spojenie, aby ste mohli začať s prenosom obsahu svojej hudobnej zbierky. Ak nemáte NFC, stačí sa pripojiť cez Bluetooth.

  • Nabíjacie porty USB Type-C a USB - Reproduktor SRS-XB33 môžete nabíjať cez kábel USB Type-C a ak bude vášmu smartfónu dochádzať batéria, jednoducho ho pripojte k portu USB reproduktora a nabite si ho.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Zvukové formáty: SBC, aac
Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IP 67

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: korálovo červená
Šírka: 27 cm
Výška: 13 cm
Hĺbka: 14 cm
Hmotnosť: 1,1 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Zvukové formáty: SBC, aac

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Ostatné

Kód produktu: SRSXB33R.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore