Sony SRS-XB43 čierny

Cena:
164,90 €

Pôvodná cena 199,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,30 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový bezdrôtový reproduktor Sony SRS-XB43B v čiernom farebnom prevedení si získa vaše sympatie vďaka svojmu kompaktnému dizajnu, svetelným efektom a mnohým inovatívnym funkciám. Hlboký a typicky festivalový výrazný zvuk s technológiou Extra Bass bude plynúť do priestoru z reproduktorovej jednotky X-Balanced Speaker Unit, duálnych pasívnych vyžarovačov a 2-pásmového systému reproduktorov. Využiteľnosť na výletoch či pri bazéne umocňuje vodotesnosť a omývateľnosť (IP67) či odolnosť proti prachu. Zariadenie disponuje technológiou Bluetooth a NFC, integrovanou nabíjateľnou batériou, ktorá zabezpečí až 24 hodín prevádzky (s Extra Bass a svetlami 14 hodín), režimom Živý zvuk (trojrozmerný zvukový zážitok), vstavaným mikrofónom či variabilným umiestnením vo vodorovnej alebo zvislej polohe.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 18 %
Popis produktu

Zvuk, o ktorý sa treba podeliť

Bezdrôtový reproduktor SRS-XB43 ponúka hlboké basy a čisté vokály, čím vytvára typický festivalový zvuk. Navyše je odolný a ľahko sa používa, takže sa s priateľmi môžete naplno ponoriť do víru párty.

Vychutnajte si mohutný zvuk kdekoľvek

Vychutnajte si hlboký, výrazný zvuk reproduktora s technológiou Extra Bass, nech ste kdekoľvek. Duálne pasívne vyžarovače spolu s 2-pásmovým systémom reproduktorov vylepšujú nízke tóny a zvýrazňujú basy. Reproduktor prináša neodolateľný mix hlbokých výrazných basov a čistých prirodzených vokálov.

Jednotka X-Balanced Speaker Unit a výkonné zvukové technológie

Reproduktorová jednotka X-Balanced Speaker Unit prináša vysokú kvalitu zvuku a výkonný akustický tlak, ktorý sa stará o bohatší, hlbší a uspokojúcejší poslucháčsky zážitok.

 • X-Balanced Speaker Unit - Má takmer obdlžníkovú membránu, čím sa líši od bežných reproduktorov s kruhovou membránou.

 • Obdlžníkový tvar - Maximalizuje veľkosť membrány, čím zvyšuje úroveň akustického tlaku a prináša hlboké basy, ale tiež redukuje rozkmit budiča pri zachovaní rovnakého akustického tlaku, vďaka čomu je skreslenie menšie a vokály čistejšie.

 • Výškový reproduktor sa stará o čistejšie vokály - Dvojpásmový systém reproduktorov v sebe spája basový reproduktor, ktorý sa stará o nízke až stredné frekvencie, a samostatný výškový reproduktor, ktorý má zas na starosti vyššie frekvencie. Výsledkom tohto spojenia sú neuveriteľne čisté vokály.

 • Kužeľ reproduktora - Pevný a ľahký kužeľ reproduktora vyrobený s celulárnou spevnenou membránou typu Mica (MRC) sa spolu s krytom proti prachu stará o špičkovú kvalitu zvuku.

 • Bočné pasívne vyžarovače - Rozloženie bočných pasívnych vyžarovačov bolo optimalizované, aby produkovali čistejší basový zvuk.

Špičkové vlastnosti

 • Hudba ako naživo - Po stlačení tlačidla Živý zvuk budete hudbu počuť v úplne novom svetle. Oživte svoju párty jedinečným trojrozmerným zvukovým zážitkom a festivalovú náladu vytvoríte všade.

 • Maximálne odolný proti prachu, vodotesný a umývateľný - Vďaka hodnoteniu IP67 môžete reproduktor zobrať na pláž, do lesa, na púšť alebo kamkoľvek inam. Vydrží hrať ďalej bez ohľadu na prašnosť prostredia. Tiež je vodotesný a odolný voči slanej vode. Môžete ho so sebou bez obáv zobrať k moru alebo bazénu a tiež sa dá bez problémov umyť.

 • Dlhá výdrž batérie - S výdržou batérie až 24 hodín prekoná reproduktor i tých najvytrvalejších tanečníkov a aj v režime Extra Bass so zapnutými svetlami vydrží hrať až 14 hodín.

 • Svetelné efekty na párty - Bez párty svetiel niet poriadnej zábavy. Reproduktor disponuje svetlom na výškovom reproduktore, svetlom na reproduktore a viacfarebnou svetelnou čiarou, ktorá bliká v rytme hudby. Farbu svetelnej čiary môžete kedykoľvek zmeniť a prispôsobiť ju svojej nálade.

 • Naplňte priestory hudbou s funkciou Party Connect - Počúvajte rovnakú skladbu cez Party Connect. Bluetooth umožňuje prepojiť až 100 kompatibilných bezdrôtových reproduktorov a synchronizovať hudbu a svetlá, aby všetci tancovali v rovnakom rytme. Nastavte náhodný vzor alebo vyberte možnosť blikania svetiel v kruhu.

 • Párty pod kontrolou - Organizujte párty priamo z parketu s aplikáciou Sony Music Center, ktorá vám umožní vyberať obľúbené zoznamy skladieb, pridávať do radu ďalšie skladby a meniť farebné vzory osvetlenia alebo zvukové režimy.

 • Aplikácia Fiestable - Prevezmite si aplikáciu Fiestable, ktorá vám umožňuje ovládať osvetlenie na reproduktore a tiež ovládať reproduktor pohybovými gestami na obrazovke smartfónu.

Jednoduché používanie

 • Telefonovanie bez pomoci rúk - Či už ide o pracovný konferenčný hovor alebo o rozhovor s priateľmi, s funkciou hlasitého telefónu môžete pohodlne telefonovať bez pomoci rúk.

 • Postavte ho zvislo alebo na bok - Reproduktor pevne sedí na mieste vo vodorovnej aj zvislej polohe, vďaka čomu mu vždy na párty nájdete miesto.

 • Prenos hudobného obsahu cez Bluetooth a NFC - S technológiami NFC a Bluetooth odpadá potreba káblového pripojenia a zložitého nastavovania. Stačí sa zariadením s technológiou NFC dotknúť reproduktora a nadviazať rýchle a bezproblémové spojenie, aby ste mohli začať s prenosom obsahu svojej hudobnej zbierky. Nemáte NFC? Nič to. Stačí sa pripojiť cez Bluetooth.

 • Nabíjacie porty USB Type-C a USB - Reproduktor môžete nabíjať cez kábel USB Type-C a ak bude vášmu smartfónu dochádzať batéria, jednoducho ho pripojte k portu USB reproduktora a nabite si ho. K dispozícii máte aj sieťový adaptér, vďaka ktorému si už nemusíte pri prehrávaní hudby robiť starosti s výdržou batérie – navyše je ním možné reproduktor aj nabíjať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Zvukové formáty: SBC, aac
Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IP 67

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Áno
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 36 cm
Výška: 15 cm
Hĺbka: 20 cm
Hmotnosť: 2,95 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Zvukové formáty: SBC, aac

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20–20 000

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 4

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: SRSXB43B.EU8

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore