Sony STR-DH590 čierny

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

279,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 319,00 €
Ušetríte: 13 %
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Len vystavené kusy v 1 predajni Kde môžem produkt rezervovať?

Rezervuj v predajni

Cena v e-shope:

279,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 319,00 €
Ušetríte: 13 %
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

5.2-kanálový receiver Sony STR-DH590 v čiernom prevedení podporuje HDR a 4K rozlíšenie obrazu pre prehrávanie videa. Integrovaná technológia Bluetooth poslúži pre bezdrôtové prehrávanie hudby, bez káblov. S pohotovostným režimom Bluetooth Standby môžete svoj prijímač zapnúť priamo zo svojho spárovaného smartfónu alebo tabletu. Pre optimálne zapojenie domáceho kina má STR-DH590 štyri HDMI vstupy s podporou videa Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (až 4K/24p/4:4:4/36-bit). Optimálne nastavenie zvuku v miestnosti sa dosahuje jednoducho a presne vďaka automatickej kalibrácii reproduktorov.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Obraz s rozlíšením 4K

Doprajte si verný obraz doplnením svojej zostavy domáceho kina o 5.2-kanálový AV prijímač STR-DH590, ktorý oživí filmy vďaka prenosu signálu vo formáte 4K HDR, technológii Dolby Vision a flexibilnému priestorovému zvuku. Zachovajte kvalitu formátu 4K od vstupu HDMI po obrazovku – funkcia prenosu obrazu v rozlíšení 4K umožňuje prechod signálu cez prijímač bez zníženia kvality obrazu a s kompatibilitou HDCP 2.2. Prepojte všetku svoju zábavu prostredníctvom rozhrania Bluetooth a viacerých vstupov. Tuner FM s RDS a 30 predvoľbami umožní zobraziť názvy staníc, má automatické aj ručné ladenie.

Jasný obraz vďaka vysokému dynamickému rozsahu

Vďaka podpore prenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) si môžete vychutnať neuveriteľný kontrast a jas obrazu, v lepších detailoch tmavých a svetlých oblastí. Podporované sú najnovšie štandardy HDR, ako je HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision.

Priestorový zvuk, ako v kine

Ponorte sa do filmovej akcie s 5.2-kanálovým priestorovým systémom reproduktorov, ktorý zmení váš domov na kino. Samozrejmosťou je zvuk s dekódermi Dolby Digital aj DTS. Podporované sú režimy zvuku 2-kanálové stereo, Direct, viackanálové stereo, HD-D.C.S., Hall (Large Hall), PLII Movie, Front Surround, Jazz Club, Live Concert (Live House), Stadium, Sports, Audio Enhancer na zlepšenie komprimovaného zvuku a PLII Music.

Virtuálny zvuk s technológiou S-Force PRO Front Surround

Technológia S-Force PRO Front Surround je ideálna pre menšie miestnosti a vytvára virtuálne priestorové akustické pole iba pomocou zapojených dvoch reproduktorov.  

Optimalizácia so systémom automatickej kalibrácie reproduktorov

Technológia Digital Cinema Auto Calibration (DCAC) pomocou dodaného meracieho mikrofónu automaticky optimalizuje zvuk podľa toho, kde vzhľadom na reproduktory sedíte, aby ste od systému domáceho kina získali maximum a dosiahli vyrovnanú hlasitosť zapojených reproduktorov. 

Inteligentnejšie pripojenie cez Bluetooth 

S bezdrôtovou technológiou Bluetooth môžete jednoducho cez Sony STR-DH590 prehrávať všetky obľúbené skladby z kompatibilných zariadení - telefónov, tabletov, PC a notebookov. S pohotovostným režimom Bluetooth Standby môžete svoj prijímač zapnúť priamo zo svojho spárovaného smartfónu alebo tabletu.

Čistý dizajn, jednoduché pripojenie

Minimalistická predná časť obsahuje tlačidlo Pure Direct, ktoré zvuk prenáša priamo do zosilňovača prijímača, čím sa uchováva jasnosť zvuku bez ovplyvnenia korekciami. Dizajn koncových zosilňovačov a chladiča je špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval nasávanie vzduchu, čím sa zabezpečuje dostatočné chladenie obvodov zosilňovača a zvyšuje sa spoľahlivosť a životnosť prístroja. Veľký sieťový transformátor, výkonné obvody zdroja s filtračnými kondenzátormi poskytnú zosilňovačom stabilitu zvuku aj pri vyššej hlasitosti. 

Dekódovanie zvuku DSD

Všetky súčasti od vstupu signálu až po výstup na reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte. Formát DSD vyvinutý pre zvuk vo vysokom rozlíšení ponúka revolučný spôsob nahrávania a prehrávania zvuku. Vzorkovacia frekvencia 2,8 Mhz je 64-násobkom tej, ktorú poskytuje disk CD (44,1 kHz). Počujete najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení, kvalitnejšom, ako je na disku CD.

Spojte všetko dohromady

K dispozícii sú štyri vstupy HDMI a jeden výstup HDMI, ako aj digitálne optické/koaxiálne a analógové zvukové pripojenia (4x RCA, 1x 3,5 mm), aby ste mohli pripojiť televízor, prehrávač diskov CD a Blu-ray, hernú konzolu a iné zariadenia rýchlo a jednoducho. Pre pripojenie aktívnych subwooferov obsahuje dva výstupy, USB konektor poslúži pre napájanie externých prístrojov napätím 5 V do odberu 1 A.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 5,1
Výkon na kanál: 145 W
iAirplay: Nie
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálov: 5,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Počet digitálnych vstupov:
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Nie
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 430 cm
Výška: 133 cm
Hĺbka: 297 cm
Hmotnosť: 7,1 Kg

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio
Frekvenčný rozsah (Hz): 60
Výkon na kanál: 145 W
Multizone: Nie

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Nie

Ostatné

Kód produktu: STRDH590.CEL

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore