Sony UBP-X800M2

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Blu-ray prehrávač Sony UBP-X800M2 v elegantnom čiernom prevedení sa pýši rozlíšením 4K Ultra HD a technológiou HDR. S jeho pomocou, v kombinácii s technológiami Dolby Atmos a DTS:X, zažijete skutočný filmový zážitok. Na pripojenie poslúži duálne rozhranie HDMI, USB port, digitálny koaxiálny výstup, Wi-Fi, Bluetooth či LAN. Disponuje technológiou DSEE HX (viac detailov vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení), farebným priestorom BT.2020, signálom HDR10, technológiou Dolby Vision či formátom Hybrid-Log Gamma. S týmto zariadením budete môcť sledovať, počúvať a prenášať takmer ľubovoľný obsah (väčšina formátov videa a zvuku). Prehrávač sa pýši konštrukciou, ktorá potlačí vibrácie, aby bol zvuk ešte čistejší.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 9 %
Popis produktu

Preneste si kino priamo domov

Získajte skutočný filmový zážitok s týmto prehrávačom Blu-ray 4K Ultra HD. Rozlíšenie 4K UHD poskytuje veľký obraz, zatiaľ čo technológie Dolby Atmos a DTS:X vytvárajú skutočnú atmosféru kina. Nechajte sa vtiahnuť priamo do každého filmu a seriálu. 4K Ultra HD Blu-ray zobrazuje všetko s jemnejšími detailmi ako nikdy predtým, takže budete mať pocit, že sa pozeráte na skutočnosť.

Špičkové vlastnosti

  • Zvýšenie rozlíšenia na 4K v reálnom čase - Vychutnajte si najlepšiu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K Ultra HD Blu-ray a detaily v rozlíšení 4K všetkého, čo sledujete, vďaka zvýšeniu rozlíšenia na 4K.

  • Vytvorené pre čistý zvuk - Zažite dokonalú čistotu zvuku vo vysokom rozlíšení s technológiou na zvýšenie rozlíšenia DSEE HX.

  • Praktické možnosti pripojenia - Pripojte sa pomocou duálneho rozhrania HDMI na oddelenie obrazového a zvukového výstupu, USB, digitálneho koaxiálneho výstupu, Wi-Fi, LAN.

  • Kvalita skutočne podľa predstáv autora - Najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

  • HDR10 - Signály HDR10 obsahujú až stonásobok jasu štandardného signálu (SDR). Výrazne tým zvyšujú maximálny jas, no zároveň zachovávajú hlboké a mimoriadne detailné tmavé odtiene, vďaka čomu poskytujú úplne nový zážitok zo sledovania.

  • Dolby Vision - Oživte svoje obľúbené scény prenikavými svetlými tónmi, hlbokými tmavými odtieňmi a žiarivými farbami. Dolby Vision je riešením HDR, ktoré vám priamo do obývačky prinesie strhujúci filmový zážitok. 

  • Formát Hybrid-Log Gamma - Videá v rozlíšení HDR (vysoký dynamický rozsah) a SDR (štandardný dynamický rozsah) sú skombinované do jedného videosignálu, ktorý možno prehrať na obrazovkách SDR v rozlíšení SDR alebo na obrazovkách kompatibilných s HLG HDR v rozlíšení HDR.

Všetky farby prírody

Podpora farebných priestorov BT.2020 znamená prístup k omnoho širšej škále farieb oproti tradičným TV signálom. Tento široký farebný priestor umožňuje tvorcom obsahu prinášať sýtejšie a vernejšie farby od morských tmavomodrých až po prírodné zelené a živé červené odtiene.

Bohatší obraz na každej obrazovke

Sledujte filmy s rozlíšením 4K HDR dokonca aj na televízoroch bez podpory HDR a užívajte si bohatšie tiene a výraznejšie detaily. Konverzia medzi HDR a SDR inteligentne upravuje mimoriadne široký rozsah jasu rozlíšenia HDR na obraz s rozlíšením SDR, pričom zachováva úchvatnú kvalitu obrazu aj na bežných televízoroch s rozlíšením SDR.

Zvuk, ktorý vás prenesie do nového sveta

Počúvajte všade navôkol seba prekvapivo čisto znejúce údery blesku, zavýjanie sirén a automobilové klaksóny s technológiami Dolby Atmos a DTS:X, ktoré sú poprednými zvukovými kodekmi využívanými vo všetkých kinách. 

Prehrávajte čokoľvek

Prehrávací výkon prehrávača UBP-X800M2 ďaleko prekračuje disky Blu-ray s rozlíšením 4K UHD. Môžete sledovať, počúvať a prenášať takmer ľubovoľný obsah vrátane väčšiny formátov videa a zvuku s vysokým rozlíšením, ako aj veľké množstvo služieb na prenos obsahu.

Praktické pripojenie všetkých moderných zariadení

Spojte všetky svoje AV technológie a pripojte tieto zariadenia k prehrávaču UBP-X800M2 – ideálnemu prehrávaču pre domáce videá a služby na prenos hudby ako Spotify, navyše so špičkovými pripojeniami, ktoré potešia každého technologického nadšenca.

Ponorte sa hlbšie do svojho obľúbeného obsahu

Znásobte dojem z každého filmového momentu pri súkromnom sledovaní. Prehrávač UBP-X800M2 podporuje prenos zvuku cez Bluetooth, a preto si môžete dopriať súkromné sledovanie bez káblov s obľúbenými slúchadlami s technológiou Bluetooth.

Počúvajte čisté dialógy

Vychutnajte si čisté dialógy a zvuky zblízka aj z diaľky. Prehrávač UBP-X800M2 dokáže odosielať zvuk do televízora cez rozhranie HDMI a zároveň do bezdrôtového reproduktora cez pripojenie Bluetooth.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iMiracast: Nie
i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
USB port: Áno
iMiracast: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43 cm
Hmotnosť: 3,8 g
Výška: 5 cm
Hĺbka: 26,5 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: AVC
Typ média: Ultra HD Blu-ray

Obsah balenia

Obsah balenia: RMT-VB310E - d.o., 2xAAAbat., manuál

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ostatné

Kód produktu: UBPX800M2B.EC1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore