Sony WF-1000XM5 čierne

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

Júl 2023

Trusted Reviews

Trusted Reviews

Highly Recommended


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 12 h, Výdrž batérie s puzdrom: 24 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Certifikácia IPX4, Odnímateľný kábel, Frekvenčný rozsah: 20-40000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 269,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 45,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

94.3% Kvalita
Výborná

77.1% Hodnota za peniaze
Dobrá

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií a 7 ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WF-1000XM5 v čiernej farbe s aktívnym potlačením okolitého hluku, Hi-Res zvukom, odolnosťou voči striekajúcej vode IPX4 a výdržou až 24 hodín s ANC (36 hodín bez ANC).

Výnimočná funkcia potlačenia okolitého hluku

Model WF-1000XM5 je vybavený špičkovými technológiami, ktoré zabezpečujú prvotriednu kvalitu zvuku a výnimočné potlačenie okolitého hluku na trhu prostredníctvom redukcie vonkajšieho hluku v širokom pásme od nízkych po vysoké frekvencie. Sú vybavené dvoma patentovanými procesormi, ktoré potláčajú viac vonkajšieho hluku ako kedykoľvek predtým, vysoko výkonnou meničovou jednotkou, dvoma mikrofónmi so spätnou väzbou a inovatívnymi koncovkami slúchadiel izolujúcimi hluk, ktoré zabezpečujú stabilnejšie uchytenie. Spracovanie potlačenia okolitého hluku v reálnom čase možno optimalizovať tak, aby poskytovalo najlepší výkon pre vaše prostredie, takže získate prispôsobený, optimalizovaný zážitok, nech počúvate kdekoľvek.

 • Technológia Multi Noise Sensor - Tri mikrofóny na každom slúchadle vrátane dvoch mikrofónov so spätnou väzbou zlepšujú výkon potlačenia nízkych frekvencií. Výsledkom je ešte presnejšie zachytenie okolitého zvuku.

 • Výnimočný systém potláčania okolitého hluku - Slúchadlá WF-1000XM5 sú vybavené špičkovou technológiou, ktorá poskytuje prvotriednu kvalitu zvuku a vynikajúce potláčanie okolitého hluku.

Ohromujúca kvalita zvuku

Vychutnajte si bohatšie vokály a vylepšené jemné nuansy vďaka meniču Dynamic Driver X, ktorý je špeciálne navrhnutý na reprodukciu širokých frekvencií. Konštrukcia membrány kombinuje niekoľko rôznych materiálov pre kupolu a okraj slúchadiel, aby sa dosiahlo nízke skreslenie a čistá kvalita zvuku.

 • 24-bitové spracovanie zvuku - Konštrukcia kombinuje procesor QN2e, technológiu HD Noise Cancelling a integrovaný procesor V2 na dosiahnutie menšieho skreslenia a zabezpečenie presného 24-bitového spracovania zvuku a vysoko výkonného analógového zosilnenia. Výsledkom je nízke skreslenie a krištáľovo čistá reprodukcia zvuku.

 • Hi-Resolution Audio - WF-1000XM5 podporuje Hi-Resolution Audio a Hi-Resolution Audio Wireless s technológiou kódovania zvuku LDAC, ktorá sa stala priemyselným štandardom.

 • Technológia Edge-AI - S týmito slúchadlami si môžete vychutnať aj precízne zlepšenie kvality zvuku (upscaling). Pomocou technológie Edge-AI (umelá inteligencia) zvyšuje DSEE Extreme v reálnom čase škálovanie komprimovaných digitálnych hudobných súborov vrátane súborov z populárnych streamovacích služieb.

 • Certifikácia 360 Reality Audio - Optimalizujte svoj zážitok z počúvania vďaka analýze individuálneho tvaru vašich uší pomocou technológie Sony Headphones Connect a vychutnajte si dokonalý hudobný zážitok.

 • Ohromujúca kvalita zvuku - Vypočujte si bohatšie vokály a viac detailov vďaka technológii Dynamic Driver X. Môžete si tiež vychutnať Hi-Res Audio, DSEE Extreme a ďalšie prémiové technológie.

Vysoká kvalita hovoru od spoločnosti Sony

Vďaka algoritmu redukcie šumu založenému na umelej inteligencii, ktorý využíva spracovanie hlbokej neurónovej siete (DNN) a snímače kostného vedenia, bude váš hlas čistý a prirodzený aj v hlučnom prostredí. A ak ste vonku, konštrukcia s potlačením hluku vetra minimalizuje akýkoľvek hluk vetra, takže vás bude vždy určite počuť.

 • Snímače kostného vedenia - Snímajú vibrácie vášho hlasu priamo z lebečných kostí, čím pomáhajú izolovať vašu reč od okolitých zvukov a hluku v pozadí. Technológia presného snímania hlasu a pokročilé spracovanie zvukového signálu, ktoré tieto bezdrôtové slúchadlá Sony používajú, navyše zabezpečujú, že osoba na druhej strane hovoru bude váš hlas počuť zreteľne aj v hlučnom prostredí.

 • Výnimočná kvalita hovoru od spoločnosti Sony - Snímače kostného vedenia a technológia presného snímania hlasu zabezpečujú, že váš hlas bude jasný aj v hlučnom prostredí.

Malé rozmery a krásny dizajn

Slúchadlá WF-1000XM5 s vylepšenou lesklou textúrou a ešte luxusnejším dojmom vám pohodlne padnú do uší a zároveň neprepustia vonkajšie zvuky. Slúchadlá majú tvar, ktorý dokonale zodpovedá ľudskému uchu, s ergonomickým dizajnom pre stabilnejšie uchytenie. Tieto slúchadlá tiež poskytujú pohodlné nosenie a lepšiu zvukovú izoláciu.

 • Nové koncovky - Koncovky izolujúce hluk sú vyrobené z exkluzívneho materiálu, ktorý zlepšuje prispôsobenie a pohodlie tým, že vďaka novo navrhnutému tvaru znižuje tlak v uchu. Tieto koncovky do uší sa dodávajú v štyroch veľkostiach vrátane veľkosti SS.

 • Malé rozmery a krásny dizajn - Vďaka vylepšenej lesklej textúre, ešte luxusnejšiemu pocitu a ergonomickému dizajnu sa tieto slúchadlá pohodlne nosia a zároveň zabraňujú prenikaniu vonkajších zvukov.

Špičkové funkcie

 • Párovanie s dvoma zariadeniami Bluetooth - Pre maximálne pohodlie používateľa možno slúchadlá spárovať s dvoma zariadeniami Bluetooth súčasne - takže keď príde hovor, slúchadlá sa automaticky spoja so správnym zariadením. Vďaka technológii viacbodového pripojenia môžete rýchlo prepnúť na zvoniace zariadenie a potom späť, a to jednoduchým obnovením prehrávania na druhom zariadení.

 • Vysoká výdrž - Slúchadlá Bluetooth vydržia na jedno nabitie až 8 hodín a ďalších 16 hodín získate nabíjaním z puzdra. Pri každom odchode z domu máte vždy k dispozícii energiu na celých 24 hodín. Pre vaše pohodlie vám dodatočné 3-minútové rýchle nabíjanie poskytne až 60 minút prehrávania.

 • Bezdrôtové nabíjanie pomocou technológie Qi - Slúchadlá ponúkajú aj jednoduché bezdrôtové nabíjanie pomocou technológie Qi. Môžete dokonca používať svoj smartfón (vrátane najnovších modelov Xperia) s technológiou Qi a funkciou zdieľania batérie.

 • Odolnosť voči vode IPX4 - Slúchadlá WF-1000XM5 sú vhodné aj na používanie pri behu alebo cvičení, pretože sú odolné voči vode podľa štandardu IPX4, čo znamená, že ich nezastaví ani striekajúca voda a pot - takže sa môžete ďalej pohybovať v rytme hudby.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-40000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

What Hi-Fi?

What Hi-Fi?

Júl 2023

Trusted Reviews

Trusted Reviews

Highly Recommended

AVmania.cz

AVmania.cz

10/10

Stereo & Video

Stereo & Video

Doporučujeme

Stereo & Video Verdikt

Stereo & Video Verdikt

Vynikající

NAY Android Roka 2023 Nominácia

NAY Android Roka 2023 Nominácia

Wearables - slúchadlá

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Slúchadlá

4,8 / 5

8 recenzií Sony WF-1000XM5 čierne

94.3% Kvalita
Výborná

77.1% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

28. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • hlas
 • nič

kvalitné basy


Kamil

22. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaVera

19. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáMartin

11. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Priemerná


 • Dobry zvuk
 • Materiál
 • Cena

Vysoká cena, ale zase kvalitný zvuk