Sony WF-1000XN zlaté

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 5-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 169,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 214,99 € Zobraziť nápoveď

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Sony WF-1000XN s aktívnym potlačením hluku umožnia počúvať hudbu bez káblov a nežiaduceho hluku na pozadí. Miniatúrne slúchadlá do ucha poskytujú ozajstnú slobodu bez káblov spolu s prenosom zvuku cez rozhranie NFC - Bluetooth. Funkcia inteligentného počúvania technológie Adaptive Sound Control sama deteguje vašu aktivitu, ako je napríklad cestovanie, chôdza či čakanie, a následne vhodne upraví nastavenia okolitého zvuku. Automatické zapínanie a vypínanie šetrí batériu slúchadiel, keď ich nepoužívate. Režim okolitého zvuku vám umožní nepremeškať dôležité hlásenia.

Potlačenie okolitého hluku

Inteligentné potlačenie okolitého hluku sa práve zmenšilo. Miniatúrne slúchadlá Sony WF-1000XN bezpečne a pohodlne sedia v ušiach a zároveň potláčajú hluk. Špičkové potlačenie hluku je prispôsobené vášmu prostrediu s minimálnymi rozmermi slúchadla.

Kompaktný dizajn, čistý zvuk, pohodlné nosenie

Kvalitný zvuk z maličkého 6 mm meniča vnútri kompaktných slúchadiel, ktoré pohodlne a bezpečne sedia v ušiach. Tieto diskrétne slúchadlá môžete pohodlne nosiť v ušiach počas celého dňa. 

Automatické nastavenie zvuku

Funkcia inteligentného počúvania technológia Adaptive Sound Control sama deteguje vašu aktivitu, ako je napríklad cestovanie, chôdza či čakanie, a následne vhodne upraví nastavenia okolitého zvuku. Tieto nastavenia môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek pomocou aplikácie Sony / Headphones Connect. 

Cestovanie
Vyberte sa na nerušené výlety a ponorte sa do hudby bez hluku na pozadí.  

Pešo
Vychutnávajte si hudbu a zároveň vnímajte všetko okolo seba, či už na ulici, alebo v kancelárii.

Čakanie
Nenechajte si ujsť dôležité oznamy aj pri čakaní vďaka zníženému hluku na pozadí.

Dobre držia a umožňujú neprerušované prehrávanie

Vďaka ergonomickému háčiku slúchadlá držia presne tam, kde majú, zatiaľ čo interná anténa zabezpečujú kvalitný signál na nepretržitý prenos zvukového obsahu.

Puzdro na nabíjanie a prenášanie

Nemusíte si robiť starosti s výdržou batérie - vložte slúchadlá jednoducho do puzdra na prenášanie a nabíjajte ich aj na cestách.

Automatické zapínanie a vypínanie

Automatické zapínanie a vypínanie šetrí batériu slúchadiel, keď ich nepoužívate.

Jednoduché telefonovanie

Integrovaný mikrofón pre telefonovanie bez pomoci rúk vám umožňuje plynulú konverzáciu. Telefón môžete nechať na pôvodnom mieste, stačí kliknúť a môžete hovoriť.

Výdrž batérie 9 hodín

Vychutnajte si výdrž batérie až 9 hodín – až 3 hodiny prehrávania alebo až 9 hodín s nabíjateľným puzdrom na prenášanie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 5-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Sony WF-1000XN zlaté

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené