Sony WH-1000XM3 čierne

 • Odporúčame
 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj −31 %

Techbox roka 2018

Techbox roka 2018

3. miesto


Frekvenčný rozsah (Hz): 4-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné

Farba


Cena 256,00 €

Zľava 31 % z pôvodnej ceny: 369,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,12 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

30×

100% Kvalita
Vynikajúca

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

30 + nakupů

Zobraziť 30 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM3 v čiernej farbe s množstvom inteligentných funkcií vás očaria svojimi skvelými vlastnosťami. Špecifikom je procesor QN1 a priliehavé ušné vankúšiky, čím je zabezpečené vysokokvalitné potlačenie hluku ako pri cestovaní, tak aj počas letu. O bezdrôtový prenos vo výnimočnej kvalite sa postará technológia LDAC, ktorá prenáša asi trikrát viac údajov ako klasický Bluetooth. Zvuk bude do vašich uší plynúť zo 40 mm budičov s membránou z polyméru z tekutých kryštálov. Zariadenie disponuje adaptívnym ovládaním zvuku (deteguje vašu aktivitu a upraví nastavenia) či funkciou rýchlej pozornosti (môžete komunikovať aj bez toho, aby ste si zložili slúchadlá). Na jedno nabitie dokážu slúchadlá fungovať až skvelých 30 hodín.

Zažite novú úroveň ticha

Presvedčte sa, čo znamená byť sám so svojou hudbou vďaka potlačeniu okolitého hluku, ktoré eliminuje viac ruchu než kedykoľvek predtým. Zažite inteligenciu slúchadiel s pokrokovou technológiou potlačenia okolitého hluku, ako napríklad Adaptívne ovládanie zvuku, a pohodlie inteligentných funkcií, akými sú Rýchla pozornosť, kompatibilita s hlasovým asistentom a ovládanie dotykom.

Ponorte sa do ticha

Uniknite pred ruchom mesta so špičkovým potlačením hluku. V slúchadlách WH-1000XM3 je zabudovaná špičková technológia potlačenia hluku, ktorú predstavujú priliehavé ušné vankúšiky a procesor QN1 na vysokokvalitné potlačenie hluku.

Väčší výkon = ešte menej hluku

Vďaka novému procesoru QN1 na vysokokvalitné potlačenie hluku sa výrazne zvýšil výkon potláčania hluku. Prítomnosť samostatného procesora na potlačenie hluku takisto zaisťuje, že kvalita reprodukovaného zvuku vašej hudby sa pre nedostatočný výkon procesora nezníži.

Potláčajú ešte viac hluku

Väčšina slúchadiel s potlačením okolitého hluku sú navrhnuté tak, aby potláčali hluk vozidla pri cestovaní. Slúchadlá WH-1000XM3 nie sú výnimkou, dokážu však potláčať aj každodenný ruch, ako napríklad hlasy či zvuky na pozadí pri prechádzaní mestom.

 • Polačenie okolitého hluku vhodné počas letov - jedinečná optimalizácia atmosférického tlaku zabezpečuje optimálny zvuk vo vysokej nadmorskej výške.

 • Prispôsobené potlačenie hluku - jedinečná osobná optimalizácia analyzuje zvukové charakteristiky ovplyvnené napríklad veľkosťou hlavy, okuliarmi či vlasmi a podľa toho optimalizuje zvuk.

Bezdrôtová sloboda, výborný zvuk bez ruchu okolia

Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) než pri bežnom bezdrôtovom prenose cez BLUETOOTH, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite, ktorá je na nerozoznanie od káblového pripojenia.

Zvuk, ktorému uveríte

Zosilňovač v procesore QN1 na potlačenie okolitého hluku v HD udržuje špičkový pomer medzi signálom a šumom a stará sa o nízku úroveň skreslenia, vďaka čomu poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku. Vďaka výkonným 40 mm budičom s membránou z polyméru z tekutých kryštálov (LCP) sú slúchadlá ideálne pri mohutných rytmoch a dokážu reprodukovať úplný rozsah frekvencií až do 40 kHz.

Inteligentné počúvanie vďaka technológii SENSE ENGINE, ktorá sa automaticky prispôsobí vašej situácii

Adaptívne ovládanie zvuku automaticky deteguje vašu aktivitu, ako napríklad cestovanie, chôdzu alebo čakanie, a následne vhodne upraví nastavenia okolitého zvuku. S funkciou Rýchla pozornosť môžete komunikovať aj bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá – jednoduchým položením ruky na puzdro znížite hlasitosť a môžete sa hneď pustiť do konverzácie.

Automaticky sa prispôsobí vašej činnosti

 • Cestovanie - vyberte sa na nerušené výlety a ponorte sa do hudby bez hluku na pozadí.

 • Pešo - vychutnávajte si hudbu a zároveň vnímajte všetko okolo seba, či už na ulici, alebo v kancelárii.

 • Čakanie - nenechajte si ujsť dôležité oznamy aj pri čakaní vďaka zníženému hluku na pozadí. 

Zachyťte to dôležité s reguláciou zvuku okolia

Pomocou aplikácie Sony Headphones Connect môžete upraviť nastavenie okolitého zvuku tak, aby vám pri počúvaní na cestách neunikli dôležité zvuky.

 • Ekvalizér - nájdite každej skladbe dokonalú farbu zvuku použitím predvolieb, ktoré tiež môžete jednoducho prispôsobiť podľa svojich požiadaviek pomocou aplikácie Sony Headphones Connect.

 • Virtuálny priestorový zvuk - ponorte sa do zvuku, nech ste kdekoľvek. Zažite zvuk optimalizovaný pre rôzne prostredia vrátane pódií pod holým nebom, klubov, sál a arén.

 • Ovládanie polohy zvuku - nastavte smer, z ktorého má prichádzať zvuk, rovnako ako pri použití bezdrôtového reproduktora.

Počúvajte od rána do večera s absolútnym pohodlím

Mimoriadne mäkké ušné vankúšiky z uretánovej peny bez tlaku na ušnicu rovnomerne rozkladajú tlak a zvyšujú kontaktnú plochu vankúšika tak, aby priľnul čo najspoľahlivejšie. O komfort sa stará aj väčšie a hlbšie vyhotovenie priestoru na ucho. A vďaka zredukovanej hmotnosti sa celý deň nebudete sústrediť na nič iné, len na svoju hudbu.

Inteligentnejšie než bežné slúchadlá

Všetko máte na dosah ruky. Dvojitým ťuknutím môžete prijímať hovory bez pomoci rúk, dotyk na paneli či prejdenie po ňom zas umožňuje prepínať skladby, upravovať hlasitosť alebo telefonovať. Pomoc hlasového asistenta vo svojom telefóne máte k dispozícii jednoduchým dlhým stlačením.

Doprajte si praktickosť s hlasovým asistentom

Môžete mu klásť otázky. Môžete mu zadávať príkazy. Je to váš osobný asistent, ktorý je vždy pripravený pomôcť. Jednoducho stlačte a podržte tlačidlo potlačenia okolitého hluku a počas držania telefónnemu asistentovi položte otázku.

Celodenná energia, rýchle nabíjanie

Vďaka výdrži batérie viac ako 30 hodín vám slúchadlá vydržia aj na dlhých cestách. Ak sa ponáhľate a musíte ich rýchlo nabiť, 10 minútami nabíjania pomocou voliteľného sieťového adaptéra získate 5 hodín počúvania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 4-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2018

Techbox roka 2018

3. miesto

4,7 / 5

30 recenzií Sony WH-1000XM3 čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Tomáš

27. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Zvuk
 • Materiály
 • Aplikácia

Florián

7. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • ANC
 • Moznost vyskusania na predajni
 • Pohodlie oproti XM4
 • Vydrz baterie
 • ANC nevyfiltruje hlasy ale to som vedel
 • Bez kabla su trochu tichsie ale este som si nenainstaloval appku

Ako clovek ktoreho rušia okolité zvuky velmi ocenujem passive aj active tlmenie zvukov. Pouzivam 90% casu v anc rezime zvysne zneju zvlastne.


Pavol

24. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Zatiaľ nemá chybu
 • Krátky napájací kábel

Funkčne, prakticky a dizajnovo kvalitný produkt


Daniel

12. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca