Sony WH-CH710N biele

  • Zľava 30 %

Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba biela, 3,5 mm, Bluetooth, NFC, Výdrž batérie: 35 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Odnímateľný kábel, Frekvenčný rozsah: 7-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania. Viac info

Popis produktu

Jedinečné bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-CH710N v elegantnom bielom farebnom prevedení disponujú funkciami NFC a Bluetooth (pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov), no špecifikom je technológia s umelou inteligenciou AINC, ktorá potlačí okolitý hluk, aby ste si naplno vychutnali tóny obľúbených skladieb. Ponúkajú čistý a jasný zvuk, ktorý bude do vašich uší prúdiť z 30 mm budičov a o pohodlie pri dlhodobom počúvaní sa postará štíhly a otočný dizajn a mäkké mušle. Pýšia sa integrovanou batériou, ktorá pri plnom nabití poskytne až výnimočných 35 hodín prehrávania. Integrované duálne mikrofóny zabezpečia nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk a jednoduchým stlačením tlačidla sa zase budete môcť spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Ničím nerušený zvuk

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku prinášajú výnimočný poslucháčsky zážitok bez rušenia. Vďaka potlačeniu okolitého hluku s technológiou dvojitého snímania hluku a režimu okolitého zvuku máte pod kontrolou všetko, čo počujete. S možnosťou bezdrôtového prehrávania až 35 hodín môžete navyše hudbu počúvať celý deň.

Slúchadlá, ktoré eliminujú okolitý hluk

Či už vás čaká dlhý let alebo cestujete do práce, funkcia automatického potlačenia okolitého hluku s umelou inteligenciou (AINC) neprestajne analyzuje jednotlivé zvuky okolitého prostredia a automaticky vyberá ten najvhodnejší filter na potlačenie okolitého hluku vo vašom prostredí.

Dvojité snímanie hluku

Vďaka duálnym mikrofónom pre prednú a spätnú väzbu dokážu slúchadlá zachytiť viac okolitých zvukov než kedykoľvek predtým. Takže či už chcete potlačiť mestskú premávku alebo vravu v kancelárii, slúchadlá vám pomôžu naplno sa ponoriť do hudby.

Prispôsobte si zvuk

S režimom okolitého zvuku máte svoj poslucháčsky zážitok úplne pod kontrolou. Keď ho zapnete, budete okrem hudby počuť aj bežné každodenné zvuky ako napríklad hluk dopravy či oznámenia na staniciach. 

Počúvajte celý deň vďaka rýchlemu nabíjaniu

Na jedno nabitie môžete vďaka lítium-iónovej batérii počúvať až 35 hodín. Rýchlym nabíjaním navyše za 10 minút nabíjania získate 60 minút prehrávania.

Pohodlné počúvanie

  • Stvorené pre štýl – Slúchadlá majú elegantný zaoblený dizajn, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako znie.

  • 30 mm budiče – Prinášajú čistý zvuk a zachovávajú nízku hmotnosť a pohodlie slúchadiel. Hodia sa na reprodukciu širokého rozsahu frekvencií od nízkych tónov po najvyššie vokály.

  • Nastaviteľný hlavový most – Prispôsobiteľným kovovým posúvačom si môžete slúchadlá upraviť na ideálnu veľkosť, takže vám budú pohodlne sedieť aj po dlhých hodinách počúvania. 

  • Mäkké oválne vankúšiky – Sú také pohodlné, že pri počúvaní hudby a sledovaní relácií si ich už nebudete musieť dávať dole ani po dlhšej dobe. 

  • Otočný dizajn – Po zložení sú mušle slúchadiel ploché, takže sa dajú jednoducho zbaliť do kufra alebo batoha, keď sa chystáte na cesty alebo domov z práce, a môžete ich bezpečne prenášať všade, kam pôjdete.

  • Pomoc od hlasového asistenta - Jednoduché stlačenie tlačidla vás spojí s hlasovým asistentom vášho smartfónu. Môžete tak dostávať navigačné pokyny, spustiť prehrávanie hudby a komunikovať s kontaktmi. 

Jednoduchá konektivita

  • Zrozumiteľné telefonovanie bez pomoci rúk – Telefonovanie bez pomoci rúk vám umožňuje plynulú konverzáciu. Telefón nechajte na pôvodnom mieste a môžete hovoriť. Vďaka niekoľkým zabudovaným mikrofónom dokážu slúchadlá poskytnúť vysokú kvalitu hlasu osobe na opačnom konci hovoru.

  • NFC – Vďaka technológii Near Field Communication (NFC) môžete začať hudbu prenášať jediným dotykom. Stačí sa vybratým zariadením s technológiou NFC dotknúť značky N, čím nadviažete rýchle a bezproblémové pripojenie. 

  • Kvalitný prenos cez rozhranie Bluetooth – Nemáte NFC? Nevadí. Pripojte svoje zariadenie manuálne zapnutím technológie Bluetooth v ponuke nastavení zariadenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 7-20000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony WH-CH710N biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami