Sony WH-H910N čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 3-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: USB, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 219,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-H910N v čiernom prevedení sú ideálne na pohodlné celodenné počúvanie hudby. Štíhly kryt, silikónový hlavový most a mäkké ergonomické ušné vankúšiky poskytnú komfort aj pri dlhodobom nosení. Vďaka zabudovanej batérii a technológii Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbené skladby až 35 hodín. Slúchadlá sú vybavené funkciou adaptívneho ovládania zvuku, ktorá automaticky rozpozná čo práve robíte a prispôsobí nastavenia okolitých zvukov danej situácii. Režim rýchlej pozornosti umožní podržaním ruky nad dotykovým snímačom stíšiť hudbu a zosilniť zvuky z okolia. Výkonné 25 mm budiče zaručia skvelú reprodukciu hudby od nízkych tónov až po vysoké vokály. Ľahký a kompaktný dizajn umožní ich jednoduché zloženie, aby ste ich mohli vziať kamkoľvek so sebou.

Štíhle a elegantné

Tieto slúchadlá poskytujú maximálne poodlie po celý deň vďaka mimoriadne štíhlym ušným vankúšikom a silikónovému hlavovému mostu. Sú ľahké a kompaktné, a keď sa nepoužívajú, môžete ich sklopiť a ľahko uložiť do puzdra alebo tašky.

Technológia dvojitého snímania hluku

Dva mikrofóny potlačenia hluku (jeden pre doprednú väzbu a druhý pre spätnú väzbu) na povrchu slúchadiel zachytávajú viac zvukov vo vašom okolí bez ohľadu na to, či ide o hluk počas letu, mestskú premávku alebo vravu v kancelárii.

25 mm budiaca jednotka

Výkonné 25 mm budiče s mimoriadne pevnými hliníkovými kupolami a membránami s mäkkými uretánovými okrajmi dosahujú rovnaký akustický tlak ako bežné 40 mm budiče a zaručia reprodukciu celého rozsahu frekvencií od nízkych rytmických tónov až po najvyššie vokály.

Režim Rýchla pozornosť 

Potrebujete uskutočniť rýchlu konverzáciu? Podržte ruku nad dotykovým snímačom a hudba sa stíši, zatiaľ čo zvuk z okolia sa zosilní.

Adaptívne ovládanie zvuku

Aplikácia Sony | Headphones Connect ponúka inteligentnú funkciu adaptívneho ovládania zvuku, ktorá automaticky rozpoznáva, čo práve robíte (napr. cestujete, prechádzate sa alebo čakáte) a následne prispôsobí nastavenia okolitých zvukov danej situácii. Nastavenia tiež môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

Lepší zvuk cez Bluetooth 

Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) než pri bežnom bezdrôtovom prenose cez Bluetooth, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite, ktorá je na nerozoznanie od káblového pripojenia.

Preskočenie skladieb dotykom

Prijímajte hovory, ovládajte hudbu a zapnite aplikáciu Google alebo Siri jediným dotykom.

Celodenná energia, rýchle nabíjanie

Výkonná batéria poskytne slúchadlám energiu až na 35 hodín, vďaka čomu vám vydržia aj na dlhých cestách. Ak slúchadlá potrebujete nabiť rýchlo, stačí len 10 minút nabíjania pomocou voliteľného sieťového adaptéra alebo kvalitného adaptéra USB a získate až 2,5 hodiny počúvania.

Stačí vysloviť povel pre hlasového asistenta

Naplánujte si deň pomocou asistenta. Užívajte si zábavu, spájajte sa s priateľmi, získavajte informácie, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a mnoho ďalšieho.

Doladenie nastavení z telefónu

Aplikácia Sony | Headphones Connect vám umožní upraviť nastavenia ekvalizéra, vybrať predvoľby priestorového zvuku a ešte omnoho viac.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 3-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie USB
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony WH-H910N čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené