Sony WH-H910N zelené

Cena:
269,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-H910N v zelenom prevedení sú ideálne na pohodlné celodenné počúvanie hudby. Štíhly kryt, silikónový hlavový most a mäkké ergonomické ušné vankúšiky poskytnú komfort aj pri dlhodobom nosení. Vďaka zabudovanej batérií a technológii Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbené skladby až 35 hodín. Slúchadlá sú vybavené funkciou adaptívneho ovládania zvuku, ktorá automatický rozpozná čo práve robíte a prispôsobí nastavenia okolitých zvukov danej situácii. Režim rýchlej pozornosti umožní podržaním ruky nad dotykovým snímačom stíšiť hudbu a zosilniť zvuky z okolia. Výkonné 25 mm budiče zaručia skvelú reprodukciu hudby od nízkych tónov až po vysoké vokály. Ľahký a kompaktný dizajn umožní ich jednoduché zloženie, aby ste ich mohli vziať kamkoľvek so sebou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Elegantné slúchadlá Bang & Olufsen Beoplay H4 Charcoal Grey s pôvabným dizajnom od Jakoba Wagnera vás zaujmú svojim netypickým prevedením, ale aj skvelým zvukom a dynamickými basmi. O bezdrôtový prenos zvuku sa postará technológia Bluetooth. Okrem prehrávania songov z vášho smartfónu umožní aj prenos telefonických hovorov. Pre ešte príjemnejšie zvukové zážitky si môžete stiahnuť aplikáciu Beoplay App pre Android či iOS.

Základné parametre

  • Značka: Bang & olufsen
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Štíhle a elegantné

Tieto slúchadlá poskytujú maximálne poodlie po celý deň vďaka mimoriadne štíhlym ušným vankúšikom a silikónovému hlavovému mostu. Sú ľahké a kompaktné, a keď sa nepoužívajú, môžete ich sklopiť a ľahko uložiť do puzdra alebo tašky.

Technológia dvojitého snímania hluku

Dva mikrofóny potlačenia hluku (jeden pre doprednú väzbu a druhý pre spätnú väzbu) na povrchu slúchadiel zachytávajú viac zvukov vo vašom okolí bez ohľadu na to, či ide o hluk počas letu, mestskú premávku alebo vravu v kancelárii.

25 mm budiaca jednotka

Výkonné 25 mm budiče s mimoriadne pevnými hliníkovými kupolami a membránami s mäkkými uretánovými okrajmi dosahujú rovnaký akustický tlak ako bežné 40 mm budiče a zaručia reprodukciu celého rozsahu frekvencií od nízkych rytmických tónov až po najvyššie vokály.

Režim Rýchla pozornosť 

Potrebujete uskutočniť rýchlu konverzáciu? Podržte ruku nad dotykovým snímačom a hudba sa stíši, zatiaľ čo zvuk z okolia sa zosilní.

Adaptívne ovládanie zvuku

Aplikácia Sony | Headphones Connect ponúka inteligentnú funkciu adaptívneho ovládania zvuku, ktorá automaticky rozpoznáva, čo práve robíte (napr. cestujete, prechádzate sa alebo čakáte) a následne prispôsobí nastavenia okolitých zvukov danej situácii. Nastavenia tiež môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

Lepší zvuk cez Bluetooth 

Technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov (maximálna prenosová rýchlosť 990 kb/s) než pri bežnom bezdrôtovom prenose cez Bluetooth, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite, ktorá je na nerozoznanie od káblového pripojenia.

Preskočenie skladieb dotykom

Prijímajte hovory, ovládajte hudbu a zapnite aplikáciu Google alebo Siri jediným dotykom.

Celodenná energia, rýchle nabíjanie

Výkonná batéria poskytne slúchadlám energiu až na 35 hodín, vďaka čomu vám vydržia aj na dlhých cestách. Ak slúchadlá potrebujete nabiť rýchlo, stačí len 10 minút nabíjania pomocou voliteľného sieťového adaptéra alebo kvalitného adaptéra USB a získate až 2,5 hodiny počúvania.

Stačí vysloviť povel pre hlasového asistenta

Naplánujte si deň pomocou asistenta. Užívajte si zábavu, spájajte sa s priateľmi, získavajte informácie, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a mnoho ďalšieho.

Doladenie nastavení z telefónu

Aplikácia Sony | Headphones Connect vám umožní upraviť nastavenia ekvalizéra, vybrať predvoľby priestorového zvuku a ešte omnoho viac.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 3-40000
iNFC: Áno
Rozhranie: USB
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Hmotnosť: 251 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 3-40000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: USB
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 35 hod.

Ostatné

Kód produktu: WHH910NG.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore