Sony WH-XB700 modré

Cena:
135,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,70 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-XB700 v modrej farbe disponujú technológiami NFC a Bluetooth pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov. Čistý a jasný zvuk s výraznými basmi (technológia Extra Bass vylepšuje všetky nízke frekvencie) bude do vašich uší plynúť z 30 mm budičov a o pohodlie pri dlhodobom počúvaní sa postará štíhly a otočný dizajn a mäkké mušle. Pýšia sa výnimočne dlhou výdržou batérie – za 4 hodiny získate až 30 hodín nepretržitého prísunu hudby. Integrovaný mikrofón zabezpečí nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk. Stlačením príslušného tlačidla sa môžete spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Technológia EXTRA BASS pre hlboký, výrazný zvuk

Slúchadlá WH-XB700 s technológiou EXTRA BASS vylepšujú všetky nízke frekvencie, čím zvýrazňujú basy. Zároveň zachovávajú čistú hlasovú zložku a každej skladbe dodávajú intenzívny rytmus, ktorý vás strhne so sebou.

Technológie NFC a Bluetooth na okamžité pripojenie

Technológie Near Field Communication (NFC) a Bluetooth vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť zariadením s technológiou NFC slúchadiel a máte rýchle a bezproblémové spojenie a môžete prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stačí sa pripojiť cez rozhranie Bluetooth.

Dlhá výdrž batérie na neprerušené počúvanie

Za približne 4-hodinové nabíjanie získate okolo 30 hodín prehrávania, vďaka čomu môžete počúvať skladbu za skladbou a album za albumom.

Štíhle prevedenie a pohodlie pri dlhodobom počúvaní

Jednoduchý sofistikovaný štíhly dizajn slúchadiel WH-XB700 s výrazným jednofarebným detailom na kryte mušlí dokonale ladí s každým štýlom. Mäkké mušle na uši zabezpečujú dlhodobé pohodlie a otočný dizajn je ideálny na počúvanie jedného obľúbeného albumu za druhým.

Zabudovaný mikrofón na telefonovanie bez použitia rúk

Rozprávať môžete bez problémov aj pri počúvaní hudby – stačí stlačiť multifunkčné tlačidlo v strede troch tlačidiel na slúchadlách a vstavaný mikrofón vám umožní prijímať hovory z podporovaných smartfónov bez pomoci rúk. Jednoducho prepínajte medzi skladbami a hovormi bez toho, aby ste si museli zložiť slúchadlá.

Prispôsobte si zvuk

Nastavte dokonalý zvuk pre každú skladbu. Inovatívna aplikácia Sony Headphones Connect umožňuje upravovať úrovne basov a ponúka predvoľby pre rôzne štýly zvuku, aké môžete počuť v kluboch, sálach, arénach a exteriéroch.

Doprajte si praktickosť s hlasovým asistentom

Naplánujte si deň za pomoci hlasového asistenta v smartfóne, s ktorým môžete komunikovať cez vstavaný mikrofón slúchadiel. Užívajte si zábavu, spojte sa s priateľmi, získavajte informácie, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a ešte oveľa viac.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 5-22000
iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 195 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 5-22000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 30 hod.

Ostatné

Kód produktu: WHXB700L.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore