Sony WH-XB900N čierne

Cena:
229,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-XB900N v čiernej farbe disponujú technológiami NFC a Bluetooth pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov. Ponúkajú čistý a jasný zvuk s výraznými basmi (technológia Extra Bass vylepšuje nízke frekvencie), ktorý bude do vašich uší prúdiť z prepracovaných a pohodlných náušníkov. S určitosťou poteší možnosť užiť si hudbu aj v rušnejšom prostredí – o to sa postará technológia potlačenia hluku. Pýšia sa výnimočne dlhou výdržou batérie – za 4 hodiny získate až 30 hodín nepretržitého prísunu tónov. Integrovaný mikrofón zabezpečí nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk. Stlačením príslušného tlačidla sa môžete spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Štýlové slúchadlá Beats Studio3 Wireless v čiernom prevedení sú ľahké, skladné a prinášajú kvalitný a čistý zvuk. Sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a komfort. Na jedno plné nabitie vydržia až 40 hodín nepretržitého hrania. Užitočná technológia Active Noise Canceling eliminuje okolitý ruch a šum. Slúchadlá sú vybavené výkonným čipom Apple W1. Slúchadlá Beats Studio3 Wireless vynikajú svojou skvelou konektivitou, vďaka ktorej ich bleskovo prepojíte so svojim iPhonom, Apple Watch či MacBookom.

Základné parametre

  • Značka: Beats
  • Rozhranie: Bluetooth
  • Štýl nosenia: náhlavné

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Technológia Extra Bass 

Tieto slúchadlá s technológiou Extra Bass vylepšujú všetky nízke frekvencie, čím zvýrazňujú basy. Špeciálny basový výstup na kryte slúchadiel a zvýšená vzduchotesnosť medzi budiacimi jednotkami a ušnými bubienkami pomáhajú vytvoriť presné, výrazné rytmy, ktoré vylepšia každú skladbu. Slúchadlá zároveň zachovávajú čistú hlasovú zložku, čím zabezpečujú nesmierne bohatý, vyvážený poslucháčsky zážitok.

Technológia potlačenia hluku

Prehlušte zvuky sveta naokolo a užite si vlastnú súkromnú párty s potlačeným okolitým hlukom a kvalitou zvuku technológie Extra Bass.

Užite si slobodu, ktorú ponúkajú bezdrôtové technológie NFC a Bluetooth

Technológia Near Field Communication (NFC) a bezdrôtová technológia Bluetooth vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť zariadením s technológiou NFC slúchadiel a máte rýchle a bezproblémové spojenie a môžete prenášať svoju hudobnú zbierku.

Dlhá výdrž batérie na celodenné počúvanie

Za približne 4-hodinové nabíjanie získate okolo 30 hodín prehrávania, vďaka čomu môžete počúvať skladbu za skladbou a album za albumom. Ak máte slabú batériu, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate 60 minút prehrávania. To je ideálne, ak sa ponáhľate z jedného miesta na druhé.

Štíhly skladací dizajn a pohodlie pri dlhodobom počúvaní

Jednoduchý sofistikovaný štíhly dizajn s výrazným jednofarebným detailom na kryte dokonale ladí s každým štýlom. Mäkké ušné vankúšiky zabezpečujú dlhodobé pohodlie, ideálne na počúvanie jedného obľúbeného albumu za druhým. Už ste dopočúvali? Jednoducho ich poskladajte, aby sa dali ľahko prenášať.

Zabudovaný mikrofón na jednoduché konverzácie

Rozprávajte bez problémov, i keď máte nasadené slúchadlá – zabudovaný mikrofón vám umožňuje prijímať hovory bez použitia rúk. Ak chcete prijať hovor, stačí dvakrát poklepať po pravom kryte slúchadiel. Hlasitosť si prispôsobíte tak, že potiahnete prstom nahor či nadol.

Ovládanie na dosah ruky

Poklepaním alebo potiahnutím prstom po dotykovom paneli môžete meniť skladby, zvyšovať a znižovať hlasitosť, ako aj uskutočňovať či prijímať hovory. Ak chcete spustiť funkciu Rýchla pozornosť, stačí sa dotknúť pravého krytu slúchadiel a hlasitosť hudby sa okamžite zníži, vďaka čomu budete počuť aj okolité zvuky – či už otázku druhej osoby, alebo oznámenia na stanici či letisku.

Doprajte si praktickosť s hlasovým asistentom

Naplánujte si deň za pomoci hlasového asistenta v smartfóne, s ktorým môžete komunikovať cez zabudovaný mikrofón slúchadiel. Užívajte si zábavu, spojte sa s priateľmi, získavajte informácie, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a ešte oveľa viac.

Aplikácia Headphones Connect

Stiahnite si aplikáciu Headphones Connect a prispôsobte si tak svoj poslucháčsky zážitok. Jednou z funkcií je Adaptívne ovládanie zvuku, ktoré automaticky rozpoznáva, čo práve robíte – či napríklad cestujete, prechádzate sa alebo čakáte – a následne upraví nastavenia okolitých zvukov podľa danej situácie. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 254 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: WHXB900NB.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore