Sony WH-XB910N čierne


Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, Výdrž batérie: 30 h, Výdrž batérie s puzdrom: 30 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Odnímateľný kábel, Frekvenčný rozsah: 7-25000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania. Viac info

Farba


Cena 199,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-XB910N v čiernej farbe s potlačením okolitého hluku a výdržou 30 hodín sa postarajú o výnimočnú reprodukciu obľúbenej hudby.

Precíťte basy ako v klube

Výnimočnou reprodukciou basov a vylepšeným potlačením okolitého hluku napodobňujú tieto slúchadlá atmosféru obľúbených festivalov a klubov. 

Technológia Extra Bass na výrazný zvuk

Slúchadlá s potlačením okolitého hluku vylepšujú všetky nízke frekvencie, čím zvýrazňujú basy. Špeciálny basový výstup na kryte slúchadiel a zvýšená vzduchotesnosť medzi budiacimi jednotkami a ušnými bubienkami pomáhajú vytvoriť výrazné rytmy, ktoré vylepšia každú skladbu. Tieto slúchadlá zároveň zachovávajú čistú hlasovú zložku, čím zabezpečujú nesmierne bohatý vyvážený poslucháčsky zážitok. 

Potlačenie okolitého hluku

Slúchadlá s technológiou dvojitého snímania hluku posúvajú digitálne potlačenie hluku na vyššiu úroveň. Môžete skutočne opustiť okolitý svet a užiť si svoju vlastnú párty pre jedného len s vlastnou hudbou.

Špičkové vlastnosti

 • Krištáľovo čisté hovory – Vďaka technológii precízneho rozpoznávania hlasu, ktorá spája dva vstavané mikrofóny s pokročilou technológiou na spracovanie zvukových signálov, dokážu slúchadlá poskytnúť mimoriadne čistú kvalitu hovorov. 

 • Zvýraznite svoju obľúbenú hudbu – Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky, ktoré skladbe dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tieto prvky obnovuje a vytvára vysokokvalitný zvuk.

 • Zvuk podľa vašich predstáv – Vyberte si z rôznych predvolieb, aby kvalita zvuku zodpovedala hudobnému žánru. Alebo vytvárajte a ukladajte vlastné predvoľby pomocou nastavenia ekvalizéra v aplikácii Sony Headphones Connect.

 • Prirodzenejší okolitý zvuk – Slúchadlá zachytávajú viac zvukov vďaka dvom mikrofónom prediktívneho potlačenia hluku a potlačenia spätnej väzby. Výsledkom je prirodzenejší poslucháčsky zážitok a lepšie vnímanie okolia.

 • Prispôsobí zvuk vašej činnosti – Inteligentná funkcia adaptívneho ovládania zvuku rozpoznáva, kde ste a čo robíte a následne upravuje nastavenia okolitého zvuku, aby vám priniesla ideálny poslucháčsky zážitok. 

 • Zapamätá si vaše obľúbené miesta – Adaptívne ovládanie zvuku sa časom naučí rozpoznávať miesta, ktoré navštevujete najčastejšie a prispôsobí zvuk konkrétnej situácii. 

 • Celodenné počúvanie, niekoľkominútové nabíjanie – Vďaka výdrži batérie až 30 hodín slúchadlá vydržia aj viacdňové výlety či dlhé festivalové víkendy. A ak potrebujete slúchadlá rýchlo nabiť, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate až 4,5 hodiny prehrávania navyše vďaka voliteľnému sieťovému adaptéru. 

Jednoduché ovládanie

 • Ovládanie na dosah ruky - Meňte skladby, upravujte hlasitosť, prijímajte hovory alebo volajte niekomu ťuknutím alebo potiahnutím prstom po dotykovom paneli na boku slúchadiel. Potrebujete rýchlo počuť okolité zvuky alebo hlasy? Jednoducho položte ruku na kryt slúchadiel, čím okamžite znížite hlasitosť hudby a prepustíte okolité zvuky.

 • Kompatibilné s Asistentom Google a službou Alexa - Užívajte si zábavu, spájajte sa s priateľmi, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a mnoho ďalšieho. Službu Alexa spustíte aj vyslovením príkazu Alexa.

 • Nájdite svoje slúchadlá rýchlym párovaním - Vďaka rýchlemu párovaniu môžete spárovať svoje slúchadlá so zariadeniami so systémom Android. Jedným ťuknutím môžete rýchlo a jednoducho spárovať slúchadlá cez Bluetooth so zariadeniami so systémom Android. Tiež môžete jednoducho zistiť, kam ste si odložili slúchadlá, a to buď zvukovým signálom, alebo kontrolou poslednej známej polohy v smartfóne.

 • Pripojte sa k počítaču rýchlym párovaním - Rýchle párovanie umožňuje rýchle a jednoduché spárovanie slúchadiel s počítačom so systémom Windows 10 cez technológiu Bluetooth. 

 • Jednoduché prepínanie medzi zariadeniami - Slúchadlá s možnosťou pripojenia viacerých zariadení je možné pohodlne spárovať s dvoma zariadeniami s technológiou Bluetooth naraz. Keď vám bude niekto volať, slúchadlá vás automaticky prepoja so správnym vyzváňajúcim zariadením. 

Také pohodlné až zabudnete, že ich máte

 • Dokonale sedia a udržia hudbu tam, kde má byť - Nastavte posúvač tak, aby vám slúchadlá perfektne sedeli, a vychutnajte si hodiny pohodlného počúvania. Skvelý poslucháčsky zážitok s hudbou a bez hluku.

 • Hudba po celý deň, pohodlie po celý deň - Slúchadlá obsahujú mäkké oválne ušné vankúšiky, takže pri počúvaní hudby, filmov alebo relácií si ich už nebudete musieť dávať dole ani po dlhšej dobe. Príjemná syntetická koža a uretánové materiály v kombinácii s optimálnou štruktúrou a dimenziami ušných klapiek poskytujú výnimočnú odolnosť proti opotrebovaniu.

 • Skladací dizajn na každodenné pohodlie - Ušné klapky sa otáčajú smerom dovnútra, vďaka čomu sa dajú zbaliť do kompaktného puzdra.

 • Puzdro na prenášanie na jednoduché cestovanie - Puzdro na prenášanie, ktoré je súčasťou dodávky, je odolné a obsahuje kábel na priame počúvanie.

 • Také pohlcujúce, také reálne - Ponorte sa do zvuku prichádzajúceho zo všetkých strán. Cíťte sa ako na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. Hudba nikdy nebola taká pohlcujúca ako s technológiou 360 Reality Audio.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 7-25000 Hz
NFC Nie
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony WH-XB910N čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Maroš

4. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Pri pouzivani v pc potrebny najnovsi bluetooth (aby ste sa vyhli sekaniu hudby) a v pc potrebne vypnut power saving na bluetooth adapteri (inak sa budu sluchadla odpajat kazdych x sekund/minut)