Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zvuk s vysokým rozlíšením pre počúvanie bez kompromisov

Užite si digitálnu hudbu naplno vďaka zvuku s vysokým rozlíšením. Zvuk s vysokým rozlíšením cez slúchadlá Sony WH-H800B ponúka podanie hudby interpretov bez kompromisov, a to zásluhou záznamu hudby s vyššou frekvenciou ako u diskov CD a zvýšením vzorkovacej frekvencie zvuku aj presnosti prenosovej rýchlosti každej vzorky zvuku.

Kompaktné skladacie prevedenie

Mäkké, polstrované náušníky, pokryté mäkkou umelou kožou, ktorá je veľmi luxusná na pohľad i na dotyk. Umožňujú pohodlné počúvanie a kompaktný most cez hlavu je vhodný pre každý tvar hlavy. Slúchadlá môžete pohodlne zložiť do priloženého puzdra a vziať si ich kamkoľvek so sebou.

Technológia LDAC: pre prenos obsahu so zvukom s vysokým rozlíšením

Technológia LDAC podporuje niekoľko prenosových rýchlostí v závislosti na vašej bezdrôtovej sieti BT. Môžete si užívať obsah so zvukom s vysokým rozlíšením vo výnimočnej kvalite blízkej zvuku s vysokým rozlíšením vďaka prenosu v maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb/s (približne trikrát väčší objem dát než bežné rozhranie Bluetooth®). Technológia LDAC poskytuje lepší zážitok z bezdrôtového počúvania všetky vašej hudby, takže znie presne podľa predstáv interpreta.

Obnovte komprimované súbory

Technológia DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýši kvalitu zvuku komprimovaných digitálnych hudobných súborov tak, že sa bude blížiť vysokému rozlíšeniu. Technológia DSEE HX obnovuje širokospektrálny zvuk, ktorý sa stráca počas kompresie, a reprodukuje vaše digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Technológia NFC pre okamžité pripojenie jedným dotykom

S technológiami NFC (Near Field Communication) a Bluetooth sa k svojej hudbe pripojíte ľahko a rýchlo. Jednoducho sa dotknete slúchadiel zariadenia, podporujúce funkciu NFC a dosiahnete rýchle, bezproblémové pripojenie; potom môžete začať streamovanie. Nemáte NFC? Žiadny problém. V nastavení zariadenia sa pripojte pomocou technológie Bluetooth® a môžete začať.

Počúvajte dlhšie vďaka životnosti batérie až 24 hodín

Ideálny spoločník pri cestovaní alebo na celodenné počúvanie. Pri plnom nabití máte k dispozícii až 24 hodín hudby alebo telefonických hovorov. A v počúvaní môžete pokračovať, aj keď sa vám vybije batéria - stačí pripojiť dodávaný kábel 3,5 mm pre slúchadlá.

Ďalšie nastavenia priamo v telefóne

Aplikácia Sony|Headphones Connect vám umožní vyladiť si hudbu podľa svojho gusta vďaka výberu rôznych predvolieb a nastaviteľnému ekvalizéru. Pri výbere predvoľby priestorového zvuku máte na výber z rôznych štýlov zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) alebo outdoor (vonku).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 5-40000
iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 180 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 5-40000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 24 hod.

Ostatné

Kód produktu: WHH800B.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore