Sony WH-H800N zlaté

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 5-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 135,20 €

Zľava 37 % z pôvodnej ceny: 214,99 € Zobraziť nápoveď

2,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Sony WH-H800N disponujú neuveriteľným zvukom s vysokým rozlíšením a kvalitnejším streamovaním cez Bluetooth prostredníctvom technológie LDAC ™. Kompaktné skladacie prevedenie umožní pohodlné používanie aj prenášanie. Ovládanie zvuku a funkcií je tlačidlami na slúchadlách. Prepojenie a ďalšie nastavenia cez aplikáciu v mobilnom zariadení - možnosť nastavenia Surround efektu a equalizéra. Funkcia hands-free pre vybavenie telefónnych hovorov. Podpora hlasových povelov Google Now/Siri. Výdrž na batériu až 24 hodín. Hlasové oznámenie stavu batérie v 4 úrovniach.

Zvuk s vysokým rozlíšením pre počúvanie bez kompromisov

Užite si digitálnu hudbu naplno vďaka zvuku s vysokým rozlíšením. Zvuk s vysokým rozlíšením cez slúchadlá Sony WH-H800N ponúka podanie hudby interpretov bez kompromisov, a to zásluhou záznamu hudby s vyššou frekvenciou ako u diskov CD a zvýšením vzorkovacej frekvencie zvuku aj presnosti prenosovej rýchlosti každej vzorky zvuku.

Kompaktné skladacie prevedenie

Mäkké, polstrované náušníky, pokryté mäkkou umelou kožou, ktorá je veľmi luxusná na pohľad i na dotyk. Umožňujú pohodlné počúvanie a kompaktný most cez hlavu je vhodný pre každý tvar hlavy. Slúchadlá môžete pohodlne zložiť do priloženého puzdra a vziať si ich kamkoľvek so sebou.

Technológia LDAC: pre prenos obsahu so zvukom s vysokým rozlíšením

Technológia LDAC podporuje niekoľko prenosových rýchlostí v závislosti na vašej bezdrôtovej sieti BT. Môžete si užívať obsah so zvukom s vysokým rozlíšením vo výnimočnej kvalite blízkej zvuku s vysokým rozlíšením vďaka prenosu v maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb/s (približne trikrát väčší objem dát než bežné rozhranie Bluetooth®). Technológia LDAC poskytuje lepší zážitok z bezdrôtového počúvania všetky vašej hudby, takže znie presne podľa predstáv interpreta.

Obnovte komprimované súbory

Technológia DSEE HX (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýši kvalitu zvuku komprimovaných digitálnych hudobných súborov tak, že sa bude blížiť vysokému rozlíšeniu. Technológia DSEE HX obnovuje širokospektrálny zvuk, ktorý sa stráca počas kompresie, a reprodukuje vaše digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Technológia NFC pre okamžité pripojenie jedným dotykom

S technológiami NFC (Near Field Communication) a Bluetooth sa k svojej hudbe pripojíte ľahko a rýchlo. Jednoducho sa dotknete slúchadiel zariadenia, podporujúce funkciu NFC a dosiahnete rýchle, bezproblémové pripojenie; potom môžete začať streamovanie. Nemáte NFC? Žiadny problém. V nastavení zariadenia sa pripojte pomocou technológie Bluetooth® a môžete začať.

Počúvajte dlhšie vďaka životnosti batérie až 24 hodín

Ideálny spoločník pri cestovaní alebo na celodenné počúvanie. Pri plnom nabití máte k dispozícii až 24 hodín hudby alebo telefonických hovorov. A v počúvaní môžete pokračovať, aj keď sa vám vybije batéria - stačí pripojiť dodávaný kábel 3,5 mm pre slúchadlá.

Ďalšie nastavenia priamo v telefóne

Aplikácia Sony|Headphones Connect vám umožní vyladiť si hudbu podľa svojho gusta vďaka výberu rôznych predvolieb a nastaviteľnému ekvalizéru. Pri výbere predvoľby priestorového zvuku máte na výber z rôznych štýlov zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) alebo outdoor (vonku).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 5-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Sony WH-H800N zlaté

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené