Sony WI-1000XM2 čierne

Zobraziť


Frekvenčný rozsah (Hz): 3-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: USB, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 249,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 309,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WI-1000XM2 v čiernej farbe s flexibilným silikónovým pásom na krk a s množstvom inteligentných funkcií vás očaria svojimi skvelými vlastnosťami. Špecifikom je procesor QN1 a šikmý tvar slúchadiel, ktoré sa postarajú o vysokokvalitné potlačenie hluku ako pri cestovaní, chôdzi, tak aj počas letu (optimalizácia atmosférického tlaku). Výnimočne kvalitný zvuk s prirodzenými vysokými tónmi, hlbokými basmi a čistými strednými tónmi bude do vašich uší prúdiť z HD systému hybridných budiacich jednotiek. S určitosťou poteší ľahký ergonomický a praktický skladací dizajn, magnetické prvky na slúchadlách, integrovaný mikrofón či zabudované ovládacie prvky. Pýšia sa skvelou 10 hodinovou výdržou batérie, no ak im bude dochádzať šťava, postačí im 10 minút v nabíjačke pre ďalších 80 minút prevádzky.

Iba hudba a nič iné

Objavte svet absolútneho ticha, kde si môžete celý deň pohodlne vychutnávať hudbu bez hluku či iných rozptyľujúcich zvukov. Špičkové potlačenie hluku, úžasná kvalita a pohodlie slúchadiel so šikmým tvarom posúvajú počúvanie hudby na úplne novú úroveň.

Špičkové potlačenie hluku

Technológia potlačenia hluku je v rámci bezdrôtových slúchadiel s upevnením pomocou pásika na krk vďaka procesoru QN1 na vysokokvalitné potlačenie hluku veľmi pokroková. Vďaka tomu sa môžete úplne ponoriť do svojej hudby. 

 • Technológia dvojitého snímania hluku – Duálne mikrofóny, jeden pre prednú väzbu a jeden pre spätnú – na povrchu slúchadiel zachytávajú viac zvukov vo vašom okolí bez ohľadu na to, o aký hluk ide. 

 • Procesor QN1 – Keď procesor zachytí okolité zvuky, pustí sa do práce. Potláča výrazne viac hluku na takmer všetkých frekvenciách a zároveň využíva menej energie.

Zdokonalený zvuk vo vzduchu

Technológia potlačenia okolitého hluku je vďaka optimalizácii atmosférického tlaku prispôsobená na počúvanie počas letu. Vychutnajte si zábavu na palube lietadla vďaka potlačeniu okolitého hluku optimalizovanému pre vysokú nadmorskú výšku.

Výnimočná kvalita zvuku

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením hluku v sebe skrývajú pokročilé zvukové technológie a okrem počúvania bez hluku ponúkajú aj úžasnú kvalitu zvuku.

 • HD systém hybridných budiacich jednotiek – Umožňuje optimalizáciu zvuku na rôznych frekvenciách. Zatiaľ čo budiaca jednotka Balanced Armature reprodukuje jemné, prirodzené vysoké tóny, 9 mm dynamický budič zabezpečuje hlboké basy a čisté stredné tóny.

 • Skutočne autentický zvuk – Počúvajte hudbu, ktorá zodpovedá originálnej nahrávke, so zvukom vo vysokom rozlíšení. Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych hudobných súborov a približuje ich kvalite zvuku vo vysokom rozlíšení na každodenné počúvanie.

Pevne a pohodlne držia

Tieto ľahké slúchadlá s flexibilným silikónovým pásikom na krk sú navrhnuté tak, aby bezpečne držali v uchu po celý deň, bez ohľadu na to, kam cestujete a čo robíte. Počas cestovania ich môžete jednoducho uložiť do tašky alebo puzdra.

 • Šikmý tvar slúchadiel – Vďaka šikmému tvaru je možné slúchadlá vložiť hlbšie do ucha, čím sa zabezpečí stabilnejšie a pohodlnejšie nosenie. Dokonca ani pri chôdzi vám nečakane nevykĺznu von.

Až 10 hodín počúvania

Už si nemusíte robiť starosti s výdržou batérie na cestách. Vďaka vysokej výdrži batérie môžete hudbu počúvať až 10 hodín. Ak bude slúchadlám dochádzať výdrž, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate 80 minút prehrávania.

Automaticky sa prispôsobia vašej činnosti

Aplikácia Sony Headphones Connect ponúka inteligentnú funkciu adaptívneho ovládania zvuku, ktorá automaticky rozpoznáva, čo práve robíte – či napríklad cestujete, prechádzate sa alebo čakáte – a následne upraví nastavenia okolitých zvukov podľa danej situácie. Nastavenia tiež môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

 • Cestovanie – Vyberte sa na nerušené výlety a ponorte sa do hudby bez hluku na pozadí.

 • Pešo – Vychutnávajte si hudbu a zároveň vnímajte všetko okolo seba, či už na ulici alebo v kancelárii.

 • Čakanie – Nenechajte si pri čakaní ujsť dôležité oznamy pri stlmení iného hluku na pozadí.

Kontrola nad zvukom

S aplikáciou Sony Headphones Connect môžete vďaka technológii regulácie okolitého zvuku nastaviť hlasitosť zvuku na pozadí a tiež použiť možnosť, aby bolo počuť len hlasy. Pomocou ekvalizéra môžete tiež prispôsobiť úrovne zvuku podľa svojej hudby.

Zorganizujte si deň za pomoci hlasového asistenta

Naplánujte si deň pomocou obľúbeného hlasového asistenta. Užívajte si zábavu, spájajte sa s priateľmi, získavajte informácie, počúvajte hudbu a oznamy, nastavujte si pripomienky a mnoho ďalšieho.

Zrozumiteľnejšie telefonovanie bez pomoci rúk

Slúchadlá s možnosťou ovládania bez pomoci rúk disponujú mikrofónom zabudovaným do ovládacích prvkov, ktorý umožňuje prijímať hovory a zadávať príkazy hlasovému asistentovi. 

Jednoduché a praktické

Slúchadlá sa vďaka premysleným detailom, akými sú napríklad zabudované ovládacie prvky, magnetické slúchadlá do ucha či skladací dizajn, ľahko používajú, skladujú a prenášajú.

 • Intuitívne ovládanie – Obsluhujte základné funkcie dotykom pomocou ovládacích prvkov vrátane tlačidla na zvyšovanie a znižovanie hlasitosti, prehrávanie hudby a telefónnych konverzácií a vlastného tlačidla, ktorému môžete priradiť svoju obľúbenú funkciu.

 • Magnetické slúchadlá do ucha – Keď dopočúvate, magnetické slúchadlá môžete spojiť a odložiť bez starostí so zamotanými káblami.

 • Praktické puzdro na prenášanie – Tieto slúchadlá sú vďaka svojmu skladaciemu dizajnu ideálne na cestovanie. Hravo sa spolu s káblami a zástrčkovým adaptérom do lietadla zmestia do kvalitného látkového puzdra na prenášanie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 3-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie USB
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Sony WI-1000XM2 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

6. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Parada zvuk
 • Ziadne

Odporúčam tieto sluchatka. Vynikajúce na denno-denne použitie. Nebojím sa že ich stratím.