Sony WI-C200 čierne

Cena:
27,99 €

Pôvodná cena 39,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,56 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Elegantné bezdrôtové slúchadlá Sony WI-C200 v čiernom prevedení s matnou povrchovou úpravou sú vhodné na každodenné používanie v pohodlí domova alebo pri cestovaní. Slúchadlá sú mäkké, flexibilné a disponujú pohodlnou ľahkou konštrukciou s umiestnením okolo krku, čo vám umožní komfortné nosenie. S bezdrôtovou technológiou Bluetooth si môžete ľahko a rýchlo streamovať vaše obľúbené skladby. Zabudovaná batéria vám zabezpečí plnohodnotné prehrávanie hudby až 15 hodín. O kvalitný zvuk s jasnými hlbokými basmi a čistými výškami sa postarajú 9 mm budiace jednotky. Na kábli je umiestnené multifunkčné tlačidlo, ktoré poslúži pre jednoduché vybavovanie hovorov ako aj pre prístup k aplikácii Siri a Google Asistent.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 30 %

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá PHILIPS SHB4305BK v čiernom prevedení vám umožnia precítiť rytmus naplno. Slúchadlá sú navrhnuté na optimálnu pasívnu izoláciu hluku, čím zaručia, že už vám nikdy neunikne ani bít vašej obľúbenej hudby. Praktické diaľkové ovládanie s jednoduchou a rýchlou obsluhou umožňuje prehrávať alebo pozastaviť skladby. Nabíjateľná batéria vám umožni hudbu nepretržite počúvať až 6 hodín.

Základné parametre

 • Značka: Philips
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 9-21 000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

 • Počúvajte bezdrôtovo s technológiou Bluetooth- Rozlúčte sa so zamotanými káblami a vytiahnutými konektormi. Vďaka technológii Bluetooth môžete svoje zariadenie pripojiť bezdrôtovo a vychutnať si tak dokonalé počúvanie bez prerušenia.  
 • 15-hodinová výdrž batérie- Zabudovaná batéria vydrží až 15 hodín prehrávania pri plnom nabití a vy tak môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu celý deň.
 • Rýchle nabíjanie- Keď je batéria takmer vybitá, 10-minútovým nabíjaním získate celú ďalšiu hodinu prehrávania. Na úplné nabitie vám postačia 3 hodiny.
 • Magnetické slúchadlá na jednoduché prenášanie- Obe slúchadlá majú zabudovaný magnet, vďaka čomu ich môžete prenášať a odkladať bez zamotania.
 • Prenosný a flexibilný dizajn na pohodlnejšie počúvanie- Mäkké, flexibilné a ľahké bezdrôtové slúchadlá do ucha umožňujú pohodlné počúvanie kedykoľvek a kdekoľvek.
 • Čistý výrazný zvuk vďaka 9 mm budiacim jednotkám- Vďaka 9 mm budiacim jednotkám je zvukový výkon dynamický a výnimočne jasný s hlbokými basmi a čistými výškami. Vy si tak vychutnáte kvalitný zvuk, či už počúvate popové hity, klasické koncerty alebo džezové sóla.
 • Telefonovanie bez pomoci rúk jedným dotykom- Jediným stlačením multifunkčného tlačidla umiestnenom na konštrukcii môžete pohodlne telefonovať a ďalším stlačením hovor jednoducho ukončíte. 
 • Osloboďte sa vďaka konštrukcii s umiestnením poza krk- Vďaka pohodlnej a ľahkej konštrukcii s umiestnením okolo krku vám slúchadlá nezavadzajú a pri počúvaní máte dokonalú slobodu.
 • Hlasový asistent k vašim službám- Zisťujte pomocou hlasu počasie, najnovšie správy a mnoho ďalšieho. Stlačte multifunkčné tlačidlo dvakrát a získajte okamžitý prístup k aplikácii Siri či Asistent Google.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: za krk

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 19 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: za krk

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: WIC200B.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore