Sony WI-C200 čierne

Produkt je samostatne nepredajný

POPIS PRODUKTU

Elegantné bezdrôtové slúchadlá Sony WI-C200 v čiernom prevedení s matnou povrchovou úpravou sú vhodné na každodenné používanie v pohodlí domova alebo pri cestovaní. Slúchadlá sú mäkké, flexibilné a disponujú pohodlnou ľahkou konštrukciou s umiestnením okolo krku, čo vám umožní komfortné nosenie. S bezdrôtovou technológiou Bluetooth si môžete ľahko a rýchlo streamovať vaše obľúbené skladby. Zabudovaná batéria vám zabezpečí plnohodnotné prehrávanie hudby až 15 hodín. O kvalitný zvuk s jasnými hlbokými basmi a čistými výškami sa postarajú 9 mm budiace jednotky. Na kábli je umiestnené multifunkčné tlačidlo, ktoré poslúži pre jednoduché vybavovanie hovorov ako aj pre prístup k aplikácii Siri a Google Asistent.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

  • Počúvajte bezdrôtovo s technológiou Bluetooth- Rozlúčte sa so zamotanými káblami a vytiahnutými konektormi. Vďaka technológii Bluetooth môžete svoje zariadenie pripojiť bezdrôtovo a vychutnať si tak dokonalé počúvanie bez prerušenia.  

  • 15-hodinová výdrž batérie- Zabudovaná batéria vydrží až 15 hodín prehrávania pri plnom nabití a vy tak môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu celý deň.

  • Rýchle nabíjanie- Keď je batéria takmer vybitá, 10-minútovým nabíjaním získate celú ďalšiu hodinu prehrávania. Na úplné nabitie vám postačia 3 hodiny.

  • Magnetické slúchadlá na jednoduché prenášanie- Obe slúchadlá majú zabudovaný magnet, vďaka čomu ich môžete prenášať a odkladať bez zamotania.

  • Prenosný a flexibilný dizajn na pohodlnejšie počúvanie- Mäkké, flexibilné a ľahké bezdrôtové slúchadlá do ucha umožňujú pohodlné počúvanie kedykoľvek a kdekoľvek.

  • Čistý výrazný zvuk vďaka 9 mm budiacim jednotkám- Vďaka 9 mm budiacim jednotkám je zvukový výkon dynamický a výnimočne jasný s hlbokými basmi a čistými výškami. Vy si tak vychutnáte kvalitný zvuk, či už počúvate popové hity, klasické koncerty alebo džezové sóla.

  • Telefonovanie bez pomoci rúk jedným dotykom- Jediným stlačením multifunkčného tlačidla umiestnenom na konštrukcii môžete pohodlne telefonovať a ďalším stlačením hovor jednoducho ukončíte. 

  • Osloboďte sa vďaka konštrukcii s umiestnením poza krk- Vďaka pohodlnej a ľahkej konštrukcii s umiestnením okolo krku vám slúchadlá nezavadzajú a pri počúvaní máte dokonalú slobodu.

  • Hlasový asistent k vašim službám- Zisťujte pomocou hlasu počasie, najnovšie správy a mnoho ďalšieho. Stlačte multifunkčné tlačidlo dvakrát a získajte okamžitý prístup k aplikácii Siri či Asistent Google.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Ostatné

Kód produktu: WIC200B.CE7

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore