Sony WI-SP600N čierne

Cena:
135,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,70 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Športové Bluetooth slúchadlá do uší Sony WI-SP600N v čiernom prevedení prinášajú výrazné rytmy a dunivé basy. Zabudovaný mikrofón sa postará o pohodlné telefonovanie aj počas cvičenia. Až 6 hodinové prehrávanie hudby vám umožní integrovaná batéria. Podpora IPX4 ochráni vaše slúchadla pred potom a striekajúcou vodou. Bezdrôtovú slobodu vám zabezpečí podpora modernej technológie Bluetooth a NFC. Technológia Extra Bass dodá zvuku silu a zvýrazní nízke frekvencie, ktoré vás udržia v rytme. Režim okolitého zvuku zabezpečí, že budete ostražitý aj počas pohybu zmiešaním okolitého zvuku prostredia s vašou hudbou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Ak radi počúvate svoju obľúbenú hudbu, či už pri cestovaní, vo voľnom čase alebo pri športových aktivitách, Beats Powerbeats3 slúchadlá budú skvelou voľbou. Vďaka absencii káblu Vás pri používaní nič neobmedzuje a vy sa tak môžete sústrediť na konkrétnu činnosť. Kvalitnou konštrukciou zaručujú naozaj dlhú životnosť i špičkovú reprodukciu počas celej doby. Zvuk bude jasný, presný a zrozumiteľný. S odolnosťou pred vodou či potom si poradia v akýchkoľvek podmienkach. Disponujú vstavaným ovládačom RemoteTalk s mikrofónom i plynulou reguláciou hlasitosti, hudby či hovorov. Napájajú sa pomocou Micro-USB kábla, pričom v prevádzke vydržia ohromných 12 hodín.

Základné parametre

  • Značka: Beats
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20Hz-20kHz
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výrazné rytmy a dunivé basy

Dynamický zvuk si vychutnáte so športovými slúchadlami značky Sony. Prinesú vám výrazné rytmydunivé basy. Technológia Extra Bass dodá zvuku silu a zvýrazní nízke frekvencie, ktoré vás udržia v rytme. Režim okolitého zvuku zabezpečí že budete ostražitý aj počas pohybu zmiešaním okolitého zvuku prostredia s vašou hudbou.

Bezdrôtová sloboda

Zabudovaný mikrofón sa postará o pohodlné telefonovanie aj počas cvičenia. Prijať telefonický hovor, môžete dotykom jediného tlačidla. Bezdrôtovú slobodu vám zabezpečí podpora modernej technológie BluetoothNFC.

Skvelé vlastnosti

6 hodinové prehrávanie hudby vám umožní integrovaná batéria. Podpora IPX4 ochráni vaše slúchadla pred potom a striekajúcou vodou. Slúchadlá sú ergonomický tvarované a dodávajú sa v 4 veľkostiach. Majú oblúkový upevňovací nosník, vďaka ktorému zostanú pohodlne na mieste.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Sony
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20 000
iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 21 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20 000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.

Ostatné

Kód produktu: WISP600NB.CE7

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore