Sony WI-1000XB čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 3-40000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: za krk,


Cena 259,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 319,99 € Zobraziť nápoveď

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Sony WI-1000XB do uší s "podkovou" okolo krku a aktívnym potlačením hluku. Pripojenie cez Bluetooth a NFC. Meranie atmosférického tlaku pre ešte lepšie ANC napr. v lietadle. Slúchadlá kompatibilné s high resolution audio, S-Master zosilňovač a DSEE-HX technológia pre vylepšenie zvuku. Výdrž na batérii až 10 hodín pri prehrávaní s NC ON. Doba nabíjania 3,5 hodiny. Smart Auto ANC nastavenia na základe správania užívateľa + možnosť Ambient Sound mode. Nastavenie equalizéru cez externú mobilnú aplikáciu. Praktické uloženie káblov sláchadiel. Podpora Google Now/Siri hlasového ovládania. Možnosť použitia aj ako hands-free, upozornenie vibráciami na príchadzajúci hovor. Funkcia Quick charge (15 min nabíjania zaistí 70 min prehrávania). Hlasové oznámenie stavu batérie v 4 krokoch. Možnosť pasívneho pripojenia cez kábel.

Počúvajte inteligentne a bez hluku 

Ponorte sa do hudby kedykoľvek a kdekoľvek so slúchadlami Sony WI-1000XB so špičkovým potlačením hluku, inteligentnými funkciami s ľahkým ovládaním a pásikom na krk, ktorý zabezpečí pohodlné nosenie počas celého dňa. 

Sony | Headphones Connect

Prevezmite si aplikáciu Headphones Connect, ktorá vám umožní používať funkciu inteligentného počúvania technológie Adaptive Sound Control, ovládať nastavenia okolitého zvuku a upravovať úrovne zvuku pomocou ekvalizéra.

Kontrola nad zvukom

Technológia regulácie okolitého zvuku vám umožní počuť to, čo je dôležité, a vďaka ekvalizéru môžete upraviť úrovne zvuku. Súčasťou balenia je audio a USB kábel, cestovné púzdro, náhradné silikónové špunty, koncovka pre použitie v lietadle. Pri použití kábla máte k dispozícii zvuk v skutočne vysokom rozlíšení s potlačením hluku nepretržite až 14 hodín.

Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia DSEE HX ™ prevzorkuje komprimované digitálne hudobné súbory, ktorých kvalita sa potom blíži zvuku s vysokým rozlíšením. Obnovením zvuku s vysokým rozsahom, ktorý sa pri kompresii stráca, dodáva DSEE HX ™ vašim digitálnym hudobným súborom bohatý, čistý zvuk.

Bezdrôtové streamovanie v najlepšej kvalite

Technológia LDAC umožňuje prenos približne trikrát viac dát (pri maximálnej prenosovej rýchlosti 990 kb/s) ako bežné rozhranie Bluetooth®, vďaka čomu si môžete bezdrôtovo vychutnať zvukový obsah vo výnimočnej kvalite blízkej zvuku s vysokým rozlíšením. 

Skutočne autentický zvuk

Počúvajte hudbu v kvalite originálnej nahrávky so zvukom vo vysokom rozlíšení. Technológia S-Master HX™ optimalizovaná pre zvuk vo vysokom rozlíšení znižuje skreslenie a umožňuje vychutnať si všetky detaily hudby. Podpora kódeku SBC/AAC/LDAC/aptX/aptX-HD. 
Dynamický 9 mm reproduktor vytvára stabilne hlboké basy a čisté stredy, zatiaľ čo vzduchotesný reproduktor s technológiou Balanced Armature poskytuje prirodzený zvuk vo vysokých frekvenciách. Obaja spoločne zaisťujú stabilné zvukovú odozvu na všetkých frekvenciách.

Odstránenie hluku počas letu

Vychutnajte si dokonale čistú hudbu za letu vďaka funkcii odstráneniu hluku prispôsobené vysokej nadmorskej výške.

Adaptívne nastavenie zvuku podľa toho, čo práve robíte

Funkcia inteligentného počúvania Smart Listening vďaka adaptívnemu nastavenia zvuku automaticky zistí vašu činnosť, napríklad cestovanie, chôdzu a čakanie, a nastaví pre vás okolitý zvuk. Prispôsobiť si ho môžete pomocou aplikácie Sony   | Headphones Connect.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 3-40000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia za krk

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony WI-1000XB čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené