Sony WI-C400R červené

Zobraziť

  • Výpredaj - 22 %

Frekvenčný rozsah (Hz): 5-28000 Hz, NFC: Áno, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: za krk,


Cena 54,90 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 69,99 € Zobraziť nápoveď

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WI-C400R s "podkovou" okolo krku. Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom. 9 mm neodýmové reproduktory pre dynamický zvuk. Podpora kódekov SBC, AAC. Ovládanie slúchadiel tlačidlami na "podkove". Podpora hlasového ovládania Google Now/Siri. Jednoduchá správa káblov, možné použiť aj ako hands-free, informovanie o hovore vibráciami "podkovy". Výdrž batérie 20 hodín, nabíjanie 4,5 hodiny. Podpora rýchleho nabíjania (15 min. nabíjania = 60 min. prehrávania). Zvukové oznámenie stavu batérie v 4 úrovniach. Farba červená.

Pohodlné celodenné počúvanie hudby

Pohodlie slúchadiel Sony WI-C400R vám zabezpečí ľahký pásik okolo krku, s ktorým budete môcť mať slúchadlá na sebe celý deň a koncovky do uší zostanú na mieste.

Technológia NFC na okamžité pripojenie

Technológie NFC (Near Field Communication) a BLUETOOTH® vás oslobodia od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť zariadením s technológiou NFC slúchadiel a máte rýchle a bezproblémové spojenie a môžete prenášať svoju hudobnú zbierku. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stačí sa pripojiť cez rozhranie Bluetooth®.

Jednoduchá prevádzka pomocou tlačidiel

Pomocou tlačidiel môžete spustiť alebo zastaviť prehrávanie, prejsť na ďalšiu skladbu či upraviť hlasitosť. Stlačením tlačidiel môžete tiež aktivovať funkcie hlasového pomocníka smartfónu alebo telefonovať bez pomoci rúk.

Úžasne dlhé počúvanie

Oceníte ich pri pravidelnom cestovaní alebo keď si budete chcieť vychutnávať hudbu po celý deň. Pri plnom nabití vám poskytnú až 20 hodín prehrávania hudby alebo telefonovania. Podpora rýchleho nabíjania (15 min. nabíjania = 60 min. prehrávania). Zvukové oznámenie stavu batérie v 4 úrovniach.

Uloženie káblov

Káble sú usporiadané tak, aby boli odolné voči zamotávaniu a vďaka svorke na úpravu ich dĺžky aj poistke ostanú tak, ako si ich nastavíte, a zároveň vám nebudú prekážať.

Oznamovanie hovorov vibráciami pásika okolo krku

Pásik okolo krku začne pri prichádzajúcom hovore vibrovať, aby vám neuniklo absolútne nič.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 5-28000 Hz
NFC Áno
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia za krk

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Sony WI-C400R červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené