Sony XR-55X93K


Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Google TV Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 28,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart Android televízor Sony XR-55X93K s operačným systémom Google TV, Full Array LED displejom, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160), 55" uhlopriečkou (139 cm) a procesorom Cognitive Processor XR vás vtiahne do deja vďaka realistickému obrazu a skvelému zvuku.

Kognitívna inteligencia

Posuňte obraz a zvuk na vyššiu úroveň vďaka procesoru Cognitive Processor XR. Revolučný procesor v televízoroch Bravia XR reprodukuje obsah tak, ako ho ľudia vidia a počujú, a tým vytvára neuveriteľný realistický zážitok. Chápe spôsob zaostrovania ľudského oka a krížovo analyzuje obrazy tak, aby mali prirodzenú hĺbku, mimoriadny kontrast a nádherne živé farby.

Kontrast Full Array s realistickou hĺbkou

Technológia Full Array LED využívajúca procesor Cognitive Processor XR ovláda podsvietenie zónovo, čím reprodukuje realistický kontrast vo svetlých aj tmavých oblastiach súčasne. Inteligentný procesor vidí svet vašimi očami a vylepšuje obraz realistickými farbami a hĺbkou.

Obraz a zvuk v harmónii

Vychutnajte si s technológiou Acoustic Multi-Audio zvuk, ktorý dokonale kopíruje dianie na obrazovke. Výškové reproduktory na rozloženie zvuku prinášajú vďaka dokonalej harmónii obrazu a zvuku strhujúci zážitok zo sledovania.

Hlasové vyhľadávanie

S hlasovým vyhľadávaním nájdete filmy rýchlejšie. Prejdite na ne priamo vyslovením ich názvu alebo prehľadávajte obsah príkazom, napríklad „Find action movies“. Začnite stlačením tlačidla hlasového ovládania na ovládači. (Dizajn a špecifikácie diaľkového ovládača sa líšia v závislosti od oblasti a krajiny.)

XR Picture

 • Široké farebné spektrum prinášajúce realistické odtiene - Panel Full Array LED so štruktúrou diód LED a technológiou XR Triluminos Pro využívajúci Cognitive Processor XR umožňuje pristupovať k vyše miliarde farieb a každú z nich reprodukovať s jemnými odlišnosťami ako v realite. Dokáže rozpoznávať farby podľa sýtosti, tónu a jasu a prináša prirodzené odtiene v každom detaile, najmä v zelenej a červenej.

 • Väčšia hĺbka, sýta čierna a intenzívnejší jas - Cognitive Processor XR vylepšuje obraz rovnako, ako zaostrujú naše oči, výsledkom čoho je realistická hĺbka a sýtosť farieb. XR Contrast Booster tlmením alebo zvýrazňovaním istých oblastí presne vyvažuje svetelný výstup a upravuje jas tak, aby boli odtiene v osvetlených častiach a v tieňoch výraznejšie. Scény sú realistickejšie, hlbšie a detailnejšie.

 • Obnova stratených textúr, konvertovanie obsahu na kvalitu 4K - XR 4K Upscaling umožňuje vychutnať si zábavu blížiacu sa kvalite 4K bez ohľadu na obsah alebo zdroj. Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu. (Kvalita obrazov s rozlíšením 4K, ktoré sú skonvertované na vyššie rozlíšenie, simulované a vylepšené, závisí od obsahu zdroja.)

 • Inteligentné spracovanie pohybu prináša nerozmazané akčné scény - Sledovanie športu a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity analyzuje pohyb v niekoľkých snímkach, aby boli scény plynulé, jasné a čisté.

Zvuk XR

 • Výkonný zvuk z obrazovky dokonale synchronizovaný s obrazom - Acoustic Multi-Audio zahŕňa výškové reproduktory na rozloženie zvuku, aby vysokofrekvenčné zvuky vychádzali zo správneho miesta a kopírovali dianie na obrazovke. Jednotky X-Balanced Speaker prinášajú čistý zvuk vysokej kvality.

 • Všetka vaša zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku – Bravia XR upravuje zvuk sledovaného obsahu na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround virtuálne vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vychutnať si 3D zvuk iba z TV bez reproduktorov v strope alebo vysielajúcich zvuk nahor. Televízory Bravia XR sú kompatibilné aj s technológiou Dolby Atmos.

 • Dokonalé spojenie so zvukom od spoločnosti Sony – Tento televízor Bravia XR prináša so zvukovými zariadeniami od spoločnosti Sony ešte lepší audio-vizuálny zážitok s vynikajúcim obrazom XR a vysokou kvalitou zvuku.

 • Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a ponúka zreteľnejšie dialógy - Počúvajte zreteľnejšie televízne dialógy bez toho, aby ste museli zvyšovať hlasitosť. Aj keď je reč ťažko zrozumiteľná, technológia Voice Zoom 2 zistí typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho zreteľnosť.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so snímačom svetla a farieb automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

Ešte pohlcujúcejší zážitok zo sledovania

Prepojte svoj televízor Bravia XR s kamerou Bravia Cam, ktorá sa predáva samostatne, a získajte ešte pohlcujúcejší zážitok zo sledovania. Kamera identifikuje, kde sa v miestnosti nachádzate a ako ďaleko od televízora sedíte, a následne upraví nastavenia obrazu a zvuku presne podľa vašej polohy. Zvuk je čistejší a jas obrazu je prispôsobený vášmu prostrediu.

Funkcie televízora Smart TV

 • Všetko, čo chcete pozerať, na jednom mieste - Pristupujte k svojmu obľúbenému obsahu a službám jednoducho. Pozerajte viac ako 700 000 filmov a seriálov na jednom mieste. Google TV spája a organizuje váš obľúbený obsah z aplikácií a predplatného.

 • Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte - Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Špičkový diaľkový ovládač, čo sa ľahko používa aj v tme - Diaľkový ovládač sa ľahko používa a má zjednodušené tlačidlá s podsvietením, takže ich vidno dokonca aj v tme. Je vyrobený z hliníka, má krásny a vkusný kompaktný dizajn a tiež skvele padne do ruky.

 • Nájdite stratený diaľkový ovládač pomocou hlasu - Ovládač sa vám už nikdy medzi epedami gauča nestratí. Vďaka funkcii vyhľadávania vám stačí povedať „OK Google, find my remote“ alebo stlačiť tlačidlo naboku televízora, čím stratený ovládač aktivujete. Ovládač tak začne zvoniť, vďaka čomu ho môžete rýchlo nájsť. (Hlasový príkaz nie je v niektorých krajinách a jazykoch k dispozícii. Dostupnosť sa líši v závislosti od oblasti, krajiny a jazyka.)

 • Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd. (Ovládacie zariadenie a funkcie sa líšia v závislosti od oblasti, krajiny a zariadenia.)

Minimalistické vyhotovenie pre maximálnu zábavu

Minimalistický dizajn One Slate maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie – na obraz. Užite si ničím nerušené a pohodlné sledovanie veľkej obrazovky. (Skutočný vzhľad sa môže líšiť v závislosti od veľkosti televízora.)

 • Špičkový stojan na všestranné umiestnenie televízora - Stojan s troma možnosťami umiestnenia ponúka štandardné nastavenie, ktoré lepšie sústreďuje vašu pozornosť na obraz, úzke nastavenie pre menšie police a nastavenie pre reproduktorový panel, ktoré umožňuje ideálne rozloženie zvukového systému. (Stojan s troma možnosťami umiestnenia je k dispozícii len pre modely s uhlopriečkou 139 cm (55 palcov) a viac.)

 • Plochý povrch pre pohlcujúcejší zážitok - Rám je výnimočne tenký a vaše oči sa tak prirodzene zameriavajú na obraz a nie na to, čo je okolo neho.

 • Štíhly kovový stojan, luxusný vzhľad a štýl - Štíhly kovový stojan bol navrhnutý tak, aby dokonale ladil s televízorom, vašou miestnosťou a dekorom. 

Ešte viac zábavy na štúdiovej úrovni podľa predstáv tvorcu

Tento televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. A keďže je pripravený na softvér Calman, tvorcovia ho môžu profesionálne používať aj počas produkčných úprav.

 • Sledujte obsah v službe Netflix automaticky v štúdiovej kvalite - Vychutnajte si obsah v službe Netflix v štúdiovej kvalite podľa predstáv tvorcu. Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode vznikol špeciálne pre obsah v službe Netflix a spolupracuje s funkciou televízora BRAVIA XR na optimalizáciu podľa prostredia, aby vás vtiahol do deja vašich obľúbených seriálov optimalizáciou jasu obrazu podľa svetelných podmienok v miestnosti.

 • Optimalizácia obrazu pre vaše obľúbené tituly - Vychutnajte si viac obsahu presne podľa predstáv tvorcu. Režim Bravia Core Calibrated automaticky upraví všetky tituly, vrátane titulov vo formáte IMAX Enhanced, na optimálne nastavenia obrazu a prinesie skutočne výnimočný zážitok z domáceho kina.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-55X93K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené