Sony XR-65A75K


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 165 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 2 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 48,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart Android televízor Sony XR-65A75K s operačným systémom Google TV, OLED displejom, rozlíšením 4K Ultra HD (3840×2160), 65“ uhlopriečkou (164 cm) a procesorom Cognitive Processor XR vás vtiahne do deja vďaka úžasnému obrazu a pohlcujúcemu zvuku.

Kognitívna inteligencia

Posuňte obraz a zvuk na vyššiu úroveň vďaka procesoru Cognitive Processor XR. Revolučný procesor v televízoroch Bravia XR reprodukuje obsah tak, ako ho ľudia vidia a počujú, a tým vytvára neuveriteľný realistický zážitok. Chápe spôsob zaostrovania ľudského oka a krížovo analyzuje obrazy tak, aby mali prirodzenú hĺbku, mimoriadny kontrast a nádherne živé farby.

Výnimočné odtiene čiernej, realistická hĺbka a textúry

Tento televízor vďaka spojeniu panela OLED s technológiou XR OLED Contrast Pro vylepšuje farby a kontrast vo svetlých oblastiach, takže si môžete vychutnať nevídanú čiernu a špičkový jas. A v kombinácii s procesorom Cognitive Processor XR vylepšuje obraz rovnakým spôsobom, akým zaostrujú naše oči, takže vám v oslňujúcom svetle či hlbokých tieňoch neujde už žiadny detail.

Obraz a zvuk sú v harmónii

Technológia Acoustic Surface Audio mení obrazovku špeciálnymi motorčekmi na viackanálový reproduktor. Budete tak počuť zvuk v dokonalej harmónii s dianím na obrazovke, takže sa môžete ponoriť do skutočne pohlcujúceho zážitku.

Hlasové vyhľadávanie 

S hlasovým vyhľadávaním nájdete filmy rýchlejšie. Prejdite na ne priamo vyslovením ich názvu alebo prehľadávajte obsah príkazom, napríklad „Find action movies“. Začnite stlačením tlačidla hlasového ovládania na ovládači.

XR Picture

 • Čisté odtiene čiernej, realistická hĺbka a textúry - Technológia XR OLED Contrast Pro vylepšuje farby a kontrast vo svetlých oblastiach, výsledkom čoho je nevídane realistický obraz so sýtou čiernou a špičkovým jasom. Tento televízor OLED so snímačom teploty a panelom s vysokou svietivosťou využíva procesor Cognitive Processor XR na zisťovanie teploty obrazovky a presné ovládanie osvetlenia, aby sa pixely vo svetlých oblastiach osvetľovali naraz. 

 • Široké farebné spektrum prinášajúce realistické odtiene - Technológia XR Triluminos Pro využívajúca Cognitive Processor XR™ umožňuje TV A83K pristupovať k vyše miliarde farieb a každú z nich reprodukovať s jemnými odlišnosťami ako v realite. Spolu so širokým rozsahom farieb a procesorom sústredeným na človeka rozpoznáva farby podľa sýtosti, tónu a jasu a prináša tak prirodzené odtiene v každom detaile.

 • Obnova stratených textúr, konvertovanie obsahu na kvalitu 4K - XR 4K Upscaling umožňuje vychutnať si zábavu blížiacu sa kvalite 4K bez ohľadu na obsah alebo zdroj. Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu.

 • Inteligentné spracovanie pohybu prináša plynulé akčné scény - XR OLED Motion využíva procesor Cognitive Processor XR a redukuje rozmazanie tým, že rozpoznáva a krížovo analyzuje kľúčové vizuálne prvky na po sebe idúcich snímkach. Vytvára ďalšie snímky a vkladá ich medzi tie pôvodné, vďaka čomu je akcia plynulejšia aj v rýchlych scénach.

 • Nádherné farby z každého uhla - Sledovanie televízora zo strán je teraz rovnako príjemné ako priamo spredu. Vďaka panelu OLED, ktorý vyžaruje vlastné svetlo, sú farby konzistentné a verné z každého uhla.

Zvuk XR

 • Obrazovka je reproduktor, zvuk presne kopíruje obraz - Dva motorčeky za televízorom vytvárajú zvuk kopírujúci obraz. Ich kombinácia so širokopásmovými reproduktormi umožňuje dosiahnuť čistejší zvuk od basov až po vysoké frekvencie, vďaka čomu A75K poskytuje doma zážitok ako v kine.

 • Všetka vaša zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku - BRAVIA XR upravuje zvuk sledovaného obsahu na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround virtuálne vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vychutnať si 3D zvuk iba z televízora bez reproduktorov v strope alebo vysielajúcich zvuk nahor. Televízory BRAVIA XR sú kompatibilné aj s technológiou Dolby Atmos.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so snímačom svetla a farieb automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

Ešte pohlcujúcejší zážitok zo sledovania

Prepojte svoj televízor Bravia XR s kamerou Bravia Cam, ktorá sa predáva samostatne, a získajte ešte pohlcujúcejší zážitok zo sledovania. Kamera identifikuje, kde sa v miestnosti nachádzate a ako ďaleko od televízora sedíte, a následne upraví nastavenia obrazu a zvuku presne podľa vašej polohy. Zvuk je čistejší a jas obrazu je prispôsobený vášmu prostrediu.

Funkcie televízora Smart TV

 • Všetko, čo chcete pozerať, na jednom mieste - Pristupujte k svojmu obľúbenému obsahu a službám jednoducho. Pozerajte viac ako 700 000 filmov a seriálov na jednom mieste. Google TV spája a organizuje váš obľúbený obsah z aplikácií a predplatného.

 • Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte - Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd. (Ovládacie zariadenie a funkcie sa líšia v závislosti od oblasti, krajiny a zariadenia.)

Minimalistický dizajn, pohlcujúci zážitok zo sledovania

Tento televízor OLED s plochým kovovým povrchom je nádherne navrhnutý tak, aby ste sa mohli sústrediť na obrazovku a nechali sa pohltiť tým, na čo sa dívate. (*Skutočný vzhľad sa môže líšiť v závislosti od veľkosti televízora.)

 • Plochý kovový povrch pre pohlcujúci zážitok - Luxusný kovový rám je mimoriadne úzky a vaše oči sa tak prirodzene sústreďujú na obraz a nie na to, čo je okolo neho.

 • Štíhly stojan, luxusný vzhľad a štýl - Tento štíhly stojan bol navrhnutý tak, aby dokonale ladil s televízorom, vašou miestnosťou a dekorom.

 

Ešte viac zábavy na štúdiovej úrovni podľa predstáv tvorcu

Tento televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. A keďže je pripravený na softvér Calman, tvorcovia ho môžu profesionálne používať aj počas produkčných úprav.

 • Sledujte obsah v službe Netflix automaticky v štúdiovej kvalite - Vychutnajte si obsah v službe Netflix v štúdiovej kvalite podľa predstáv tvorcu. Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode vznikol špeciálne pre obsah v službe Netflix a spolupracuje s funkciou televízora BRAVIA XR na optimalizáciu podľa prostredia, aby vás vtiahol do deja vašich obľúbených seriálov optimalizáciou jasu obrazu podľa svetelných podmienok v miestnosti.

 • Optimalizácia obrazu pre vaše obľúbené tituly - Vychutnajte si viac obsahu presne podľa predstáv tvorcu. Režim Bravia Core Calibrated automaticky upraví všetky tituly, vrátane titulov vo formáte IMAX Enhanced, na optimálne nastavenia obrazu a prinesie skutočne výnimočný zážitok z domáceho kina.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-65A75K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami