Sony XR-75Z9J


Uhlopriečka ("): 75 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 8K, Elektronický informačný list

Uhlopriečka (")


Cena 6 249,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 6 949,00 € Zobraziť nápoveď

124,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový Smart Android televízor Sony XR-75Z9J s Full Array LED displejom, dômyselným procesorom Cognitive Processor XR, rozlíšením 8K Ultra HD (7680 × 4320) a 75“ uhlopriečkou (189 cm) vás vtiahne do deja vďaka pokročilej technológii obrazovky s reproduktorom, ktorá vytvorí skvelú harmóniu zvuku a obrazu. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania filmov poslúži kombinácia XR Contrast (zvýrazňuje kontrast), XR Contrast Booster (prispôsobuje jas), XR Triluminos Pro (širšia paleta farieb), XR Colour (verne pôsobiace farby), XR Clarity, XR Motion či XR Motion Clarity (pre plynulé akcie). Technológia X-Anti Reflection vám umožní vychutnať si čisté čierne odtiene a obraz aj za jasného svetla a panel X-Wide Angle zabezpečí, že farby budú znázornené verne, nech pozeráte odkiaľkoľvek. O viacrozmerný vysokokvalitný zvuk a jasné dialógy sa postarajú technológie XR Sound Position (zvuk kopíruje dianie na obrazovke), Acoustic Multi-Audio, XR Surround (skutočné priestorové 3D ozvučenie) či Voice Zoom 2 (vylepšuje zreteľnosť hlasov).

Televízor s kognitívnou inteligenciou

Televízor BRAVIA XR posúva obraz a zvuk na vyššiu úroveň pomocou dômyselného procesora Cognitive Processor XR. Rozumie tomu, ako ľudia vidia a počujú, a ponúka nový zážitok, ktorý vás úplne vtiahne do scény.

Obraz v rozlíšení 8K tak, ako ho vníma ľudské oko

Vychutnajte si hlboký, prirodzený a realistický obraz v 8K. Procesor používa analýzu vychádzajúcu z ľudskej perspektívy a v zlomku sekundy vykoná krížovú analýzu a optimalizáciu stoviek tisícov prvkov. V kombinácii s panelom využívajúcim presnosť technológie Full Array LED obraz vynikne vďaka sýtej čiernej a jasu.

Zmeňte každý zvuk na strhujúci zážitok

Pokročilá technológia reproduktorov a procesor Cognitive Processor XR robia z každého zvukového zdroja pohlcujúci zvukový zážitok. Ponorte sa do filmového priestorového zvuku a presne rozloženého zvuku, nech sledujete čokoľvek. Užite si zábavu po novom s dokonalou harmóniou zvuku a obrazu.

Tisícky filmov a seriálov, ktoré vyhľadáte hlasom

Rýchlo vyhľadávajte to, čo chcete pozerať, svojím hlasom. Nájdite konkrétny titul vyslovením jeho názvu. Alebo vyhľadávajte odporúčania s pokynom „Show me sci-fi adventure TV shows“.

XR Picture

 • Široká paleta krásnych prirodzených farieb - Sledujte prirodzené farby lahodiace ľudskému oku. Procesor Cognitive Processor XR dáva displeju prístup k širšej palete farieb a umožňuje mu reprodukovať jednotlivé farby s jemnými odlišnosťami ako v skutočnom svete. Vylepšené odtiene a sýtosť pre verné farby a realistickú textúru kvetov. Aj bledšie farby vyzerajú realisticky.

 • Realistická hĺbka, hlboké odtiene čiernej a intenzívny jas - Zažite realistický kontrast. Procesor Cognitive Processor XR vykonáva krížové analýzy údajov, čím vylepšuje obraz rovnakým spôsobom, akým ľudské oko vníma prirodzené farby a hĺbku. Vďaka technológii XR Contrast Booster sú svetlé časti svetlejšie a tmavé časti tmavšie. Detaily sa tak už nestratia v tieňoch či prepálených svetlých oblastiach.

 • Inteligentné dotváranie stratených textúr v rozlíšení 8K - So zvýšením rozlíšenia XR na úroveň 8K si možno každý obsah užiť v rozlíšení blížiacom sa k 8K. Procesor Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu. Sledujte detaily, ako napríklad prirodzené perie a ostré pazúry.

 • Inteligentné spracovanie pohybu prináša nerozmazané akčné scény - Sledovanie športu a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity vykonáva krížovú analýzu údajov, aby zaistil plynulú akciu, ktorá je jasná a ostrá.

Nádherný obraz na celej obrazovke

Panel X-Wide Angle ponúka skvelý obraz z každého uhla, takže aj ľudia sediaci zboku majú rovnaký zážitok ako tí, ktorí sedia v strede. Technológia X-Anti Reflection sa stará o to, že obraz je jasnejší s menej svetelnými odrazmi.

Zvuk XR

 • Rám je reproduktorom, zvuk je v súlade s akciou - XR Sound Position dodáva zvuku sprevádzajúcemu obraz reálnosť a poskytuje zvukový zážitok zhodný s tým, ako vnímame svet. Vibrujúci výškový reproduktor v ráme televízora BRAVIA XR s rozlíšením 8K ponúka pohlcujúci zvuk, ktorý presne kopíruje dianie na obrazovke. Predné hlbokotónové reproduktory poskytujú výkonné basy bez ohľadu na umiestnenie televízora.

 • Všetka vaša zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku - S procesorom BRAVIA XR je zvuk všetkého sledovaného obsahu upravený na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vám vychutnať si 3D zvuk bez toho, aby ste potrebovali reproduktory v strope alebo vysielajúce zvuk nahor.

 • Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a ponúka zreteľnejšie dialógy - Počúvajte zreteľnejšie televízne dialógy bez toho, aby ste museli zvyšovať hlasitosť. Aj keď je reč ťažko zrozumiteľná, technológia Voice Zoom 2 zistí typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho zreteľnosť.

Funkcie televízora Smart TV

 • Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte - Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

Minimalistický dizajn – pohlcujúci a bez rozptýlení

Minimalistický dizajn One Slate okolo obrazovky v sklenenom paneli je elegantný a umožňuje naplno sa sústrediť na obraz. Televízor skvele vyzerá aj znie, či už je umiestnený na stojane alebo stene.

 • Stojan s troma možnosťami pre všestranné umiestnenie televízora - Stojan s troma možnosťami umiestnenia ponúka štandardné nastavenie so zameraním na obraz, zúžené nastavenie pre menšie police a nastavenie ideálne pre zvukový systém.

 • Plochý kovový povrch pre pohlcujúci zážitok - Kovový rám s luxusným vzhľadom je mimoriadne úzky, takže vaše oči sa prirodzene sústreďujú na obraz a nie na to, čo je okolo neho.

 • Všestranná krása bez zbytočností - Zbavte sa spleti káblov a schovajte ich pomocou držiakov káblov, aby váš televízor vyzeral dobre spredu, zboku a aj zozadu.

 • Podsvietený diaľkový ovládač z lešteného hliníka - Špičkový dizajn diaľkového ovládača z lešteného hliníka s vlasovým vzorom sa príjemne drží a v tme ho dobre vidno.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so svetelnými snímačmi automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

 • Svetelný a farebný snímač - Televízor obsahuje svetelný RGB snímač optimalizujúci farby a jas obrazu podľa zdroja svetla a prostredia miestnosti. 

 • Acoustic Auto Calibration - Nech sedíte kdekoľvek, tento televízor zistí vašu polohu a optimalizuje zvuk tak, aby ste si vždy užívali rovnakú kvalitu zvuku, ako keď sedíte priamo pred televízorom. Zvuk sa môže meniť v závislosti od predmetov v miestnosti.

Užite si zábavu na štúdiovej úrovni podľa predstáv tvorcu

Televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. Je pripravený na softvér Calman a tvorcovia ho môžu používať aj počas produkčných úprav.

 • Netflix Calibrated Mode - Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka.

 • IMAX Enhanced - Tento televízor má certifikáciu IMAX Enhanced, čo znamená, že môžete očakávať verný obraz a kvalitný zvuk.

 • Dolby Vision a Dolby Atmos - Vychutnajte si doma napätie ako v kine. Dolby Vision oživuje scény, čím prináša autentický zážitok zo sledovania, a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

Stvorený pre PlayStation 5

Televízory BRAVIA XR sú navrhnuté tak, aby dokonale fungovali s konzolami PlayStation 5. BRAVIA XR a PS5 spolu vytvárajú pôsobivý zážitok s pohlcujúcim obrazom a zvukom, vďaka ktorým máte pocit, akoby ste boli uprostred akcie. 

 • Až 4K/120 sn./s HDMI 2.1 vstup – Podporuje plynulé a citlivé hranie v rozlíšení 4K pri 120 sn./s a 120 Hz.

 • Krátka doba odozvy – Podporuje extrémne plynulé hranie s krátkou dobou odozvy 8,5 ms s rozlíšením 4K/120 sn./s.

 • XR Picture a XR Sound – Skutočné farby, detaily a pohlcujúci zvuk pre skvelý zážitok z konzoly PlayStation 5.

 • Automatické mapovanie tónov HDR – Konzola PS5 automaticky vyberie najlepšie nastavenie HDR pre váš televízor.

 • Automatický režim výberu žánrov – Televízor BRAVIA automaticky prepne do herného režimu alebo štandardného režimu pre televíziu a filmy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 8K

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-75Z9J

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené