Sony XR-77A95L (2023)

 • Zľava

HDTVtest Highly Recommended

HDTVtest Highly Recommended

Best in Class

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV


Televízor, Smart, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 195 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 120 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 2 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 5 999,00 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 6 449,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 119,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 999,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a 2 ocenenie

Popis produktu

Smart Android televízor Sony Bravia XR-77A95L s QD-OLED obrazovkou, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160), 77“ uhlopriečkou (195 cm) a procesorom Cognitive Processor XR vás vtiahne do deja vďaka živým farbám, špičkovému kontrastu a pohlcujúcemu zvuku.

Nekonečné farby a definitívny kontrast

OLED televízor s procesorom Cognitive Processor XR prináša extra širokú škálu farieb a definitívny kontrast. Pre filmy, hry a ďalšie spôsoby použitia – v rozlíšení 4K vás na obrazovke QD-OLED upúta úplne všetko. Navyše zvuk ako v kine prichádza priamo z obrazovky.

Svetové farby

Výnimočne jasné a rozsiahle odtiene a farby nádherne zobrazené na obrazovke QD-OLED s procesorom Cognitive Processor XR. 

 • Procesor Cognitive Processor XR – Umožňuje televízorom Bravia analyzovať obsah a opätovne ho vytvoriť spôsobom, akým ľudia v reálnom svete vidia a počujú. Rozumie teda aj tomu, na ktorú časť obrazu sa ľudia zvyčajne zameriavajú. 

 • Ohniskový bod - Ohniskový bod je časť obrazu, na ktorý sa máte tendenciu zamerať. Televízory s procesorom Cognitive Processor XR ohniskový bod rozlišujú a zvýrazňujú túto časť obrazu rovnako, ako to v reálnom svete robia vaše oči.

 • Mapovanie hĺbky - Televízory Bravia XR využívajú ľudskú kognitívnu technológiu na vylepšenie hĺbky a textúry. Tým zabezpečujú bezprecedentný zážitok priamo doma. Kognitívna inteligencia pomocou krížovej analýzy analyzuje a vytvára mapu hĺbky. Vylepšuje hĺbku popredia a upravuje pozadie tak, aby celý obraz pôsobil reálnejšie a prirodzenejšie.

Realistické a pohlcujúce zvukové pole

 • Rozmiestnenie zvuku vťahujúce do akcie - Vďaka pokročilému spracovaniu zvuku vás televízor celkom vtiahne do scény. Simulovaním fungovania ľudského ucha presne určí, odkiaľ zvuk vychádza, a umiestni ho na konkrétne miesto na obrazovke.

 • Virtuálny zvukový zážitok prinášajúci ďalšie rozmery – Televízor poskytuje vďaka horizontálnemu a vertikálnemu ozvučeniu skutočný viacdimenzionálny zážitok. Analyzuje zvuk a skonvertuje ho na 5.1.2-kanálový priestorový zvuk, čo vytvára skutočné 3D zvukové pole. 

Neprekonateľný kontrast

Sýta čierna zvýrazní výnimočné detaily a hĺbku. S procesorom Cognitive Processor XR sa maximalizuje sila vyjadrenia QD-OLED.

 • Fenomenálne živé farby - Pozrite sa na tie čerstvé, žiarivé farby a sýtu čiernu. S procesorom Cognitive Processor XR sa maximalizuje sila vyjadrenia obrazovky QD-OLED, ktorá scény vypĺňa nevídaným realizmom.

 • Rozšírenie objemu farby - Milióny samostatných pixelov s vlastným svetlom. Miliardy farieb zo skutočného sveta. XR Triluminos Max prináša širokú škálu odtieňov a farieb.

 • Úplne čierna, absolútny jas a špičkový kontrast - Tento televízor so snímačom teploty, panelom s vysokou svietivosťou a vrstvou na rozptyľovanie tepla odvádzajúcou teplo presne ovláda osvetlenie, vďaka čomu prináša až o 200 % vyšší jas farieb.

 • Kvalita blízka formátu 4K - Zvýšenie kvality obrazu takmer na rozlíšenie 4K bez ohľadu na obsah alebo zdroj. Zvýšenie rozlíšenia na 4K s technológiou XR má prístup k obsiahlej databáze pre inteligentné dotváranie stratenej textúry a detailov.

 • Menej šumu, menej rozmazania a viac čistoty v každom obraze - XR Clear Image znižuje šum využitím rozdelenia na zóny a dynamickej analýzy snímky a minimalizuje rozmazanie.

 • Inteligentné spracovanie pohybu pre plynulé akčné scény - XR OLED Motion redukuje rozmazanie tým, že rozpoznáva a krížovo analyzuje kľúčové vizuálne prvky na po sebe idúcich snímkach. Vytvára a medzi pôvodné snímky vkladá ďalšie snímky pre dosiahnutie plynulejších a jasnejších scén.

 • Nádherné farby z každého uhla - Panel QD-OLED televízora A95L udržiava konštantné osvetlenie pre konzistentné farby zo všetkých pozorovacích uhlov.

 • Menej lesku, menej odrazu - Panel QD-OLED znižuje efekty lesku a odraz denného svetla a osvetlenia v miestnosti, aby ste mohli obraz jasne vidieť aj v tmavých scénach.

 • Zábava na štúdiovej úrovni podľa predstáv tvorcu – Televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Creator Calibrated Modes, IMAX Enhanced a Dolby Vision. A keďže je pripravený na softvér Calman, tvorcovia ho môžu profesionálne používať aj počas produkčných úprav.

 • Sledujte obsah služby Netflix v štúdiovej kvalite - Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode funguje s optimalizáciou okolitého osvetlenia televízora Bravia XR, ktorá prispôsobí jas obrazu vašich obľúbených relácií na platforme Netflix svetelným podmienkam vo vašej miestnosti.

 • Optimalizácia obrazu pre vaše obľúbené tituly – Režim Bravia Core Calibrated automaticky upraví všetky filmy vrátane titulov vo formáte IMAX Enhanced na optimálne nastavenia obrazu pre výnimočný zážitok z domáceho videa.

 • Optimalizácia každého obrazu, kdekoľvek sedíte - Bravia Cam sleduje vzdialenosť medzi vami a televízorom, podľa toho nastavuje jas pre kvalitu obrazu, ktorý sa optimalizuje podľa vašej polohy v miestnosti.

Reproduktor v obrazovke

Spolu s rozvíjaním deja pred vašimi očami budete počuť zvuk, ktorý je presne synchronizovaný s dejom. Tak ako v kine.

 • Skutočne pohlcujúci zvuk z obrazovky - Obrazovka vibruje, každá jej časť sa mení na reproduktor pre silnú akustiku, ktorá je dokonale zosynchronizovaná s obrazom.

 • Kde je akcia, tam je zvuk - S funkciou Acoustic Surface Audio + zvuk prichádza presne z toho pravého miesta na scéne.

 • Všetka vaša zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku - Technológia XR Surround virtuálne vytvára priestorový zvuk len pomocou reproduktorov televízora pre 3D zvuk bez reproduktorov v strope alebo vysielajúcich zvuk nahor. Televízory Bravia XR sú tiež kompatibilné s technológiou Dolby Atmos.

 • Čistý hlas a presné dialógy - Funkcia Voice Zoom 2 vyhľadáva hlasy, analyzuje ich a zlepšuje ich čistotu. S vylepšeným filtrovaním sú okolité prvky potlačené, aby ste aj tiché dialógy v televízore jasne počuli.

 • Bravia a audio vybavenie od spoločnosti Sony - Posuňte zábavu ďalej spárovaním svojho televízora s audio vybavením Sony. Objavíte nevídaný audio-vizuálny zážitok s vynikajúcim obrazom XR a vysokou kvalitou zvuku. 

 • Acoustic Center Sync - Vďaka funkcii Acoustic Center Sync môžete svoj kompatibilný televízor a reproduktorový panel zmeniť na stredný reproduktor. To, čo počujete, sa presne zhoduje s tým, čo vidíte na obrazovke.

 • Podpora aplikácie 360 Spatial Sound Personalizer – Používajte reproduktor SRS-NS7 spolu s TV Bravia XR a obohaťte svoj zážitok Dolby Atmos priestorovým zvukom. Vybrané slúchadlá od Sony umožňujú simulované prostredie 360-stupňového priestorového zvuku. (Táto funkcia funguje s kompatibilnými modelmi. Dostupnosť produktov sa líši v závislosti od krajiny alebo oblasti.)

 • Ovládajte audio vybavenie od Sony bez námahy - Nastavenia zvuku reproduktorového panela sa vďaka integrovanému používateľskému rozhraniu automaticky zobrazia v ponuke rýchlych nastavení.

 • Ideálny zvukový zážitok z každého miesta – Kamera Bravia Cam sleduje, kde sa nachádzate, upravuje vyváženie zvuku zľava aj sprava tak, aby sa dosiahla optimálna akustika.

 • Hlasy budete počuť zreteľne bez ohľadu na to, kde ste - Rozpoznaním vašej vzdialenosti od TV kamera Bravia Cam automaticky upraví funkciu Voice zoom, aby boli dialógy zreteľnejšie. Keď sa od televízora vzdialite, hlasitosť sa zvýši, a keď sa k nemu priblížite, hlasitosť sa zníži.

Hra začína

Televízory Bravia XR zachytávajú úžasnú grafiku a zvuk dnešných hier. Chcete viac? Spárujte ich s konzolou PlayStation a nechajte sa úplne vtiahnuť. (Systém PS5 sa predáva samostatne)

 • Grafika, z ktorej vám padne sánka - Úžasne inšpirujúce scény, atmosférický zvuk a exkluzívne funkcie oživia vaše obľúbené hry ako nikdy predtým.

 • Automatické mapovanie odtieňov HDR - S funkciou Automatické mapovanie odtieňov HDR sa nastavenia HDR okamžite optimalizujú pri prvom spustení konzoly PS5. Aj v tmavých tieňoch a žiarivom jase uvidíte jemné detaily a skutočné farby.

 • Automatický režim obrazu žánrov – Bravia XR s konzolou PS5 automaticky prepne do herného režimu pre minimálne oneskorenie a maximálnu odozvu. Pri sledovaní filmov sa prepne späť do štandardného režimu pre expresívnejšie scény.

 • Všetky herné nastavenia na jednom mieste - Jemné doladenie vášho stavu, nastavení a asistenčných funkcií hier nebolo nikdy jednoduchšie. Všetko potrebné máte jednoducho a pohodlne na dosah ruky. (Dostupné funkcie sa môžu líšiť v závislosti od modelu, oblasti alebo krajiny.)

 • Funkcia Multi-View - Predstavte si, že by ste mohli na jednej strane obrazovky hrať hru a na druhej sledovať video návod na YouTube. Funkcia Multi-View vám to umožní.

 • Dolby Vision na hranie - Úžasné žiarivé farby, realistický kontrast vo svetlých aj v tmavých častiach, intenzívny jas. S Dolby Vision hranie dosahuje celkom novú úroveň hĺbky a realistickosti.

 • Rôzne funkcie rozhrania HDMI 2.1 – Televízory s rozlíšením 4K/120 sn./s, variabilnou obnovovacou frekvenciou a automatickým režimom nízkej latencie prinášajú plynulejší a čistejší pohyb a responzívnejšie hranie hier. (Vyžaduje sa hra podporujúca rozlíšenie 4K a snímkovú frekvenciu 120 snímok/s.)

Veľmi minimalistický dizajn One Slate

Minimalistický dizajn One Slate zlieva obrazovku a rám do jedného celku, minimalizuje šum a maximalizuje váš zážitok zo sledovania.

 • Plynulé hrany takmer bez rámu - Tento takmer bezrámový dizajn televízora váš pohľad orientuje na to, čo je dôležité – obraz.

 • Prestížny stojan s 3 možnosťami umiestnenia - Stojan s 3 možnosťami umiestnenia ponúka štandardné nastavenie so zameraním na obraz, zúžené nastavenie pre menšie police a nastavenie pre reproduktorový panel ideálne pre zvukový systém. (Stojan s 3 možnosťami umiestnenia je k dispozícii len pre modely s uhlopriečkou 195 cm (77").)

 • Bez spleti káblov - Zbavte sa spleti káblov a schovajte ich pomocou zadného krytu a držiakov káblov, aby váš televízor vyzeral dobre spredu, zboku a aj zozadu.

Všetko, čo chcete pozerať, na jednom mieste

Prehľadávajte viac než 700 000 filmov a seriálov z rôznych služieb na prenos obsahu na jednom mieste, kde sú usporiadané podľa námetov a žánrov na základe vašich záujmov. (Niektoré aplikácie, obsah alebo služby nemusia byť k dispozícii vo všetkých krajinách.)

 • Užite si doma filmový zážitok - Objavte najlepšie filmy tohto dňa – okamžite. Vďaka Bravia Core môžete získať až 10 filmov a využívať prenos až 24 mesiacov. Exkluzívna služba poskytovania filmového obsahu s Pure Stream a IMAX Enhanced prináša úžasný obraz a expresívny zvuk. (Dĺžka dostupnosti prenosu obsahu závisí od modelu.; Počet kreditov sa líši v závislosti od modelu.)

 • Povedzte, čo chcete vidieť - S hlasovým vyhľadávaním nájdete obľúbené položky rýchlejšie. Prejdite na ne priamo vyslovením ich názvu alebo prehľadávajte obsah príkazom, napríklad „Find action movies“. 

 • Ovládajte svoju inteligentnú domácnosť pomocou platformy Google - Využite svoj hlas na vytvorenie dokonalého prostredia na sledovanie. Ovládajte zariadenia inteligentnej domácnosti u vás doma. Nastavte teplotu v miestnosti, osvetlenie, pozrite sa, kto je pred dverami a omnoho viac. (Asistent Google nie je v niektorých krajinách a jazykoch k dispozícii. Dostupnosť služieb sa líši v závislosti od oblasti, krajiny a jazyka.; Vyžadujú sa niektoré chytré domáce zariadenia.)

 • Pripojenie k Alexe - Pripojte svoje zariadenia podporujúce službu Alexa a využite jednoduché ovládanie televízora Bravia bez pomoci rúk. So službou Alexa môžete zapnúť televízor, prepínať kanály, meniť hlasitosť a ovládať ďalšie funkcie. (Zariadenia podporujúce aplikáciu Amazon Alexa (predávajú sa samostatne) kompatibilné s televízorom od spoločnosti Sony so systémom Android TV. Vyžaduje sa konto Amazon.)

 • Chromecast built-in - Jednoducho prenášajte filmy, seriály, fotografie a ďalší obsah zo svojho telefónu priamo do televízora. 

 • Kompatibilné s technológiou Apple AirPlay - Prenos do televízora bez námahy zo zariadení iPhone, iPad alebo Mac. Pozerajte filmy cez aplikácie alebo Safari.

 • Požiadajte Siri, aby ovládala váš TV - S funkciou Apple Home môžete jednoducho a bezpečne ovládať televízor od spoločnosti Sony vďaka aplikácii Home a Siri na vašom zariadení Apple, pomocou technológie HomeKit.

Jednoduché diaľkové ovládanie

 • Podsvietený diaľkový ovládač - Prémiový diaľkový ovládač, v kompaktnom hliníkovom dizajne, sa ľahko používa a má zjednodušené tlačidlá s podsvietením, takže ich vidno dokonca aj v tme.

 • Diaľkový ovládač už nikdy nestratíte - Stačí povedať „OK Google, find my remote“ alebo stlačiť tlačidlo naboku televízora. Ovládač zazvoní a zabliká, aby ste ho rýchlo našli.

 • Dlhodobá čistota - Diaľkový ovládač s plochým povrchom, tlačidlami s nižším profilom a špeciálnou polyuretánovou povrchovou vrstvou sa ľahko utiera a zostáva čistý. Navyše všetky tlačidlá sú pokryté antibakteriálnou vrstvou.

 • Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bravia Cam

 • Praktický spôsob ovládania vášho televízora - Ovládanie gestami umožňuje prepínanie kanálov, úpravu hlasitosti a využívanie mnohých ďalších funkcií jednoduchými gestami bez diaľkového ovládania. 

 • Proximity Alert - Funkcia Proximity Alert umožňuje nastaviť správnu vzdialenosť sledovania pre dieťa a upozorní ho, ak je príliš blízko televízora.

 • Videokonverzácia na väčšej obrazovke - Rozprávajte sa s priateľmi a rodinou na väčšej obrazovke po spárovaní televízora s kamerou Bravia Cam. (Kamera sa predáva samostatne)

 • S krytom kamery pre ochranu súkromia - Kryt kamery Bravia Cam zatvoríte pomocou prepínača na kamere.

Dizajn s úspornými funkciami

Skvelý obraz a zvuk by nikdy nemal mať dopad na prostredie. Spoločnosť Sony neúnavne pracuje, aby pomohla znížiť náš dopad na planétu.

 • Dizajn s úspornými funkciami - Bravia kombinuje vysokú kvalitu obrazu a zvuku a stará sa aj o iniciatívy, ktoré pomáhajú znižovať dopad na životné prostredie. Používateľovi napríklad umožňujú znížiť spotrebu energie vďaka novej aplikácii Ovládací panel Eco, znížil sa objem nových plastov použitých na konštrukciu televízora asi o 60 %, veľkosť obalu sa znížila o 15 % a celková hmotnosť sa znížila o 12 %.

 • Optimalizácia jasu a spotreby energie - Snímanie okolitého svetla optimalizuje jas obrazovky podmienkam v miestnosti pre efektívne využívanie energie.

 • Automatická úspora energie - Režim automatickej úspory energie s kamerou Bravia Cam optimalizuje vašu spotrebu energie automatickým znížením jasu obrazovky, keď sa nenachádzate pred televízorom.

 • Všetko úsporné na jednom mieste - Ovládací panel Eco poskytuje všetky nastavenia spojené s úsporou na jednom mieste, čo uľahčuje ich individuálnu alebo hromadnú zmenu.

 • S menším podielom nových plastov - Recyklovaný plast Sorplas spoločnosti Sony sa používa v televízoroch, aby sa minimalizoval podiel nových plastov o približne 60 %.

 • Menšie balenie – Obal je o 15 % menší a o 12 % ľahší, vďaka čomu sa optimalizuje efektívnosť prepravy a znižujú sa emisie CO2 až o 15 %.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Ocenenie a hodnotenia produktov

HDTVtest Highly Recommended

HDTVtest Highly Recommended

Best in Class

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-77A95L (2023)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami