Sony XR-85Z9K

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Elektronický informačný list

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 215 cm, 8K, 7680x4320, OS TV: Google TV, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 11 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 227,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart Android Mini LED televízor Sony XR-85Z9K s operačným systémom Google TV, antireflexnou obrazovkou s rozlíšením 8K (7680 × 4320), 85“ uhlopriečkou (215 cm) a procesorom Cognitive Processor XR vás vtiahne do deja vďaka prirodzenému obrazu a priestorovému zvuku.

Kognitívna inteligencia

Posuňte obraz a zvuk na vyššiu úroveň vďaka procesoru Cognitive Processor XR. Revolučný procesor v televízoroch Bravia XR reprodukuje obsah tak, ako ho ľudia vidia a počujú, a tým vytvára neuveriteľný realistický zážitok. Chápe spôsob zaostrovania ľudského oka a krížovo analyzuje obrazy tak, aby mali prirodzenú hĺbku, mimoriadny kontrast a nádherne živé farby.

Nekompromisný realizmus rozlíšenia 8K na veľkej obrazovke 

Televízor Z9K s procesorom Cognitive Processor XR a obrazovkou Mini LED s rozlíšením 8K konvertuje akýkoľvek obsah na kvalitu blížiacu sa rozlíšeniu 8K, aby ste si mohli na veľkej obrazovke vychutnať ešte viac detailov, textúr a neprekonateľný kontrast. Potešte svoje zmysly a sledujte televízor ako nikdy predtým. 

Scény plné presne ovládaného kontrastu a jasu

Jedinečná technológia XR Backlight Master Drive využíva procesor Cognitive Processor XR a presne ovláda  najnovšiu generáciu podsvietenia Mini LED televízora Z9K 8K BRAVIA XR, vďaka čomu prináša jas, ktorý sa vás dotkne. Vychutnáte si bezkonkurenčný dynamický rozsah, úžasné oslňujúce farby a hlbokú čiernu, ako aj nádherne prirodzené stredné odtiene, a to takmer bez žiadneho nežiaduceho osvetlenia alebo žiary okolo svetlých častí.

Obraz a zvuk sú v harmónii

Vychutnajte si s technológiou Acoustic Multi-Audio zvuk, ktorý dokonale kopíruje dianie na obrazovke. Štyri výškové reproduktory v ráme v hornej časti a po bokoch TV vylepšujú smerový zvuk, čím zaisťujú dokonalú harmóniu obrazu a zvuku a filmovejší zážitok.

Hlasové vyhľadávanie 

S hlasovým vyhľadávaním nájdete filmy rýchlejšie. Prejdite na ne priamo vyslovením ich názvu alebo prehľadávajte obsah príkazom, napríklad „Find action movies“. Začnite stlačením tlačidla hlasového ovládania na ovládači.

XR Picture

 • Zažite realistickú hĺbku s bezchybným kontrastom a jasom - XR Backlight Master Drive využíva algoritmy lokálneho tlmenia na ovládanie tisícok zhustených diód Mini LED s absolútnou presnosťou a nezávislosťou. Sústredením svetla maximalizuje jas takmer bez nežiaduceho osvetlenia okolo svetlých častí. Scény sú plné oslňujúcich farieb, hlbokej čiernej a prirodzených stredných odtieňov.

 • Široké farebné spektrum prinášajúce realistické odtiene - Technológia XR Triluminos Pro využívajúca Cognitive Processor XR umožňuje televízoru Z9K pristupovať k vyše miliarde farieb a každú z nich reprodukovať s jemnými odlišnosťami ako v realite. Spolu so širokým rozsahom farieb a procesorom sústredeným na človeka rozpoznáva farby podľa sýtosti, tónu a jasu a prináša tak prirodzené odtiene v každom detaile.

 • Obnova stratených textúr, konvertovanie obsahu na kvalitu 8K - XR 8K Upscaling umožňuje vychutnať si zábavu blížiacu sa kvalite 8K bez ohľadu na obsah alebo zdroj. Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu.

 • Inteligentné spracovanie pohybu prináša nerozmazané akčné scény - Sledovanie športu a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity analyzuje pohyb v niekoľkých snímkach, aby boli scény plynulé, jasné a čisté.

Nádherný obraz na celej obrazovke

Panel X-Wide Angle ponúka skvelý obraz z každého uhla, takže aj ľudia sediaci zboku majú rovnaký zážitok ako tí, ktorí sedia v strede. Technológia X-Anti Reflection sa stará o to, že je obraz jasnejší s menej odrazmi.

Zvuk XR

 • Výškové reproduktory v ráme prinášajú zvuk z obrazovky - Acoustic Multi-Audio zahŕňa štyri výškové reproduktory v ráme, aby vysokofrekvenčné zvuky vychádzali zo správneho miesta a kopírovali dianie na obrazovke. A vďaka predným hlbokotónovým reproduktorom si užijete aj výkonné basy bez ohľadu na umiestnenie TV. 

 • Všetka vaša zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku - BRAVIA XR upravuje zvuk sledovaného obsahu na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround virtuálne vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vychutnať si 3D zvuk iba z televízora bez reproduktorov v strope alebo vysielajúcich zvuk nahor. Televízory BRAVIA XR sú kompatibilné aj s technológiou Dolby Atmos.

Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a ponúka zreteľnejšie dialógy

Počúvajte zreteľnejšie televízne dialógy bez toho, aby ste museli zvyšovať hlasitosť. Aj keď je reč ťažko zrozumiteľná, technológia Voice Zoom 2 zistí typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho zreteľnosť. 

Optimálny zážitok zo sledovania z každého miesta 

Pripojte k svojmu televízoru BRAVIA XR dodávanú kameru BRAVIA CAM a vychutnajte si sledovanie televízora ako nikdy predtým. Kamera BRAVIA CAM identifikuje, kde sa v miestnosti nachádzate a ako ďaleko od televízora sedíte, a následne upraví nastavenia obrazu a zvuku presne podľa vašej polohy. To znamená, že zvuk vrátane dialógov je čistejší a pohlcujúcejší a jas obrazu je prispôsobený vášmu prostrediu.

 • Obraz optimalizovaný podľa vašej polohy v miestnosti - Kamera BRAVIA CAM identifikuje vašu vzdialenosť od televízora a prispôsobuje jej jeho jas, aby ste si užili dokonalú kvalitu obrazu, nech už sedíte kdekoľvek. Snímač svetla a farieb v televízore prispôsobuje obraz svetelným podmienkam a prináša maximálny zážitok zo sledovania.

 • Ideálny zvukový zážitok z každého miesta - Kamera BRAVIA CAM sleduje, kde sa nachádzate, a to aj keď sedíte z boku, a následne upravuje vyváženie zvuku tak, aby bol zvukový zážitok dokonalý. Nech už ste v miestnosti kdekoľvek, kvalita zvuku bude rovnaká, ako keď sedíte priamo pred televízorom.

 • Vychutnajte si čisté dialógy, nech sedíte kdekoľvek - Rozpoznaním vašej vzdialenosti od TV dokáže kamera BRAVIA CAM automaticky upraviť funkciu Voice zoom, aby boli dialógy zreteľnejšie. Keď sa od televízora vzdialite, hlasitosť dialógov sa zvýši, a keď sa k nemu priblížite, hlasitosť sa zníži.

BRAVIA CAM – sledujte televízor ako nikdy predtým

S kamerou BRAVIA CAM získate aj ďalšie nové zábavné funkcie vrátane ovládania televízora gestami, videokonverzácií a ďalších.

 • Proximity Alert - Funkcia proximity Alert vám umožňuje nastaviť pre svoje dieťa odporúčanú vzdialenosť na sledovanie televízora a upozorní vás, keď sa k nemu príliž priblíži.

 • Ovládanie gestami - Ovládanie gestami vám umožňuje prepínať kanály, upravovať úroveň hlasitosti a robiť mnoho ďalších vecí pomocou jednoduchých gest bez použitia ovládača.

 • Režim automatickej úspory energie - Režim automatickej úspory energie optimalizuje spotrebu energie automatickým stmievaním obrazovky vždy, keď nesedíte pred televízorom.

 • Bavte sa s priateľmi a rodinou cez video na veľkej obrazovke - Rozprávajte sa s priateľmi a rodinou cez veľkú obrazovku. Spárujte svoj televízor s kamerou BRAVIA CAM a užite si viac zábavy.

 • Jednoduché pripojenie, jednoduché zakrytie - Kamera BRAVIA CAM dodávaná spolu s televízorom BRAVIA sa jednoducho pripája aj odpája. A ak zatúžite po väčšom súkromí, kameru BRAVIA CAM môžete kedykoľvek zakryť posuvným krytom.

Funkcie televízora Smart TV

 • Všetko, čo chcete pozerať, na jednom mieste - Pristupujte k svojmu obľúbenému obsahu a službám jednoducho. Pozerajte viac ako 700 000 filmov a seriálov na jednom mieste. Google TV spája a organizuje váš obľúbený obsah z aplikácií a predplatného.

 • Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte - Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Špičkový diaľkový ovládač, čo sa ľahko používa aj v tme - Diaľkový ovládač sa ľahko používa a má zjednodušené tlačidlá s podsvietením, takže ich vidno dokonca aj v tme. Je vyrobený z hliníka, má krásny a vkusný kompaktný dizajn a tiež skvele padne do ruky.

 • Nájdite stratený diaľkový ovládač pomocou hlasu - Ovládač sa vám už nikdy medzi epedami gauča nestratí. Vďaka funkcii vyhľadávania vám stačí povedať „OK Google, find my remote“ alebo stlačiť tlačidlo naboku televízora, čím stratený ovládač aktivujete. Ovládač tak začne zvoniť, vďaka čomu ho môžete rýchlo nájsť. (Hlasový príkaz nie je v niektorých krajinách a jazykoch k dispozícii. Dostupnosť sa líši v závislosti od oblasti, krajiny a jazyka.)

 • Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom - Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd. (Ovládacie zariadenie a funkcie sa líšia v závislosti od oblasti, krajiny a zariadenia.)

Nádherný dizajn, aby bol váš zážitok pútavý ako v kine

Minimalistický dizajn One Slate prináša pohlcujúci zážitok zo sledovania bez ohľadu na to, či je televízor na stojane alebo na stene. Plynulé okraje Seamless Edge a jeden panel z tvrdeného skla v minimalizovanom ráme upriamujú pozornosť na obraz bez rozptyľovania. (*Skutočný vzhľad sa môže líšiť v závislosti od veľkosti televízora.)

 • Stojan s troma možnosťami pre všestranné umiestnenie televízora - Stojan s troma možnosťami umiestnenia ponúka štandardné nastavenie, ktoré lepšie sústreďuje vašu pozornosť na obraz, úzke nastavenie pre menšie police a nastavenie pre reproduktorový panel, ktoré umožňuje ideálne rozloženie zvukového systému.

 • Plynulé okraje - menší rám, väčší obraz - dizajn rámu dodáva tomuto televízoru jednoliaty a elegantný vzhľad, ktorý minimalizuje rušivé vplyvy a vaše oči sa tak môžu sústrediť na to najdôležitejšie - na obraz.

 • Všestranná krása bez zbytočností - Zbavte sa spleti káblov a schovajte ich pomocou držiakov káblov, aby váš televízor vyzeral dobre spredu, zboku a aj zozadu.

Ešte viac zábavy na štúdiovej úrovni podľa predstáv tvorcu

Tento televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. A keďže je pripravený na softvér Calman, tvorcovia ho môžu profesionálne používať aj počas produkčných úprav.

 • Sledujte obsah v službe Netflix automaticky v štúdiovej kvalite - Vychutnajte si obsah v službe Netflix v štúdiovej kvalite podľa predstáv tvorcu. Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode vznikol špeciálne pre obsah v službe Netflix a spolupracuje s funkciou televízora BRAVIA XR na optimalizáciu podľa prostredia, aby vás vtiahol do deja vašich obľúbených seriálov optimalizáciou jasu obrazu podľa svetelných podmienok v miestnosti.

 • Optimalizácia obrazu pre vaše obľúbené tituly - Vychutnajte si viac obsahu presne podľa predstáv tvorcu. Režim Bravia Core Calibrated automaticky upraví všetky tituly, vrátane titulov vo formáte IMAX Enhanced, na optimálne nastavenia obrazu a prinesie skutočne výnimočný zážitok z domáceho kina.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 8K
OS TV Google TV

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-85Z9K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené