Sony XR-55X93J

Cena:
1 099,00 €

Pôvodná cena 1 489,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 21,98 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Smart Android televízor Sony XR-55X93J v čiernej farbe s minimalistickým vyhotovením a prémiovým hliníkovým stojanom, Full Array LED displejom, dômyselným procesorom Cognitive Processor XR, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 55“ uhlopriečkou (139 cm) vás vtiahne do deja vďaka pokročilej technológii reproduktorov, ktorá vytvorí skvelú harmóniu zvuku a obrazu. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia XR Contrast (zvýrazňuje kontrast), XR Contrast Booster (prispôsobuje jas), XR Triluminos Pro (širšia paleta farieb), XR Colour (verne pôsobiace farby), XR Clarity, XR Motion či XR Motion Clarity (pre plynulé akcie). O viacrozmerný vysokokvalitný zvuk a jasné dialógy sa postarajú technológie XR Sound Position (zvuk kopíruje dianie na obrazovke), Acoustic Multi-Audio, XR Surround (skutočné priestorové 3D ozvučenie) či Voice Zoom 2 (vylepšuje zreteľnosť hlasov). Hlasové vyhľadávanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií - Bluetooth, Google TV, Chromecast, Apple AirPlay a Google Play.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 26 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Smart televízor LG OLED55C12 v sivom prevedení s uhlopriečkou 55“ (139 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160), OLED obrazovkou a miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a 4K či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí 100% vernosť farieb, režim Filmmaker Mode, Dolby Vision IQ (upravuje nastavenia obrazu), Dolby Atmos (viacrozmerný priestorový zvuk) či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom technológií NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu a podpory štandardov VRR, ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Základné parametre

 • Uhlopriečka ("): 55 "
 • Typ obrazovky: OLED
 • Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Televízor s kognitívnou inteligenciou

Televízor Bravia XR posúva obraz a zvuk na vyššiu úroveň pomocou dômyselného procesora Cognitive Processor XR. Rozumie tomu, ako ľudia vidia a počujú a ponúka nový zážitok, ktorý vás úplne vtiahne do scény. 

Obraz v rozlíšení 4K tak, ako ho vníma ľudské oko (XR Picture)

Vychutnajte si hlboký, prirodzený a realistický obraz. Procesor používa analýzu vychádzajúcu z ľudskej perspektívy a v zlomku sekundy vykoná krížovú analýzu a optimalizáciu stoviek tisícov prvkov. Táto technológia spolu s panelom využívajúcim Full Array LED vytvára výnimočne realistický obraz a kontrast.

Zmeňte každý zvuk na strhujúci zážitok (XR Sound)

Pokročilá technológia reproduktorov a procesor Cognitive Processor XR robia z každého zvukového zdroja pohlcujúci zvukový zážitok. Počujte zvuky zreteľnejšie a presnejšie, nech pozeráte čokoľvek. Užite si zábavu po novom s dokonalou harmóniou zvuku a obrazu.

Tisícky filmov a seriálov, ktoré vyhľadáte hlasom

Rýchlo vyhľadávajte to, čo chcete pozerať, svojím hlasom. Nájdite konkrétny titul vyslovením jeho názvu. Alebo vyhľadávajte odporúčania s pokynom „Show me sci-fi adventure TV shows“.

Široká paleta prirodzených farieb

Sledujte prirodzené farby lahodiace ľudskému oku. Procesor Cognitive Processor XR dáva displeju prístup k širšej palete farieb a umožňuje mu reprodukovať jednotlivé farby s jemnými odlišnosťami ako v skutočnom svete. Vylepšené odtiene a sýtosť pre verné farby a realistickú textúru kvetov.

Realistická hĺbka, hlboké odtiene čiernej a intenzívny jas

Zažite realistický kontrast. Procesor Cognitive Processor XR vykonáva krížové analýzy údajov, čím vylepšuje obraz rovnakým spôsobom, akým ľudské oko vníma prirodzené farby a hĺbku. Vďaka technológii XR Contrast Booster sú svetlé časti svetlejšie a tmavé časti tmavšie. Detaily sa tak už nestratia v tieňoch či prepálených svetlých oblastiach.

Inteligentné dotváranie stratených textúr

So zvýšením rozlíšenia na úroveň 4K si možno každý obsah užiť v rozlíšení blížiacom sa k 4K. Procesor Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu. Sledujte detaily, ako napríklad prirodzená srsť zvierat a ostré hrany kameňa.

Inteligentné spracovanie pohybu

Sledovanie športu a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity vykonáva krížovú analýzu údajov, aby zaistil plynulú akciu, ktorá je jasná a ostrá.

Zvuk zladený s akciou

XR Sound Position dodáva zvuku sprevádzajúcemu obraz reálnosť a poskytuje zvukový zážitok zhodný s tým, ako vnímame svet. Tento televízor s technológiou Full Array LED je vybavený výškovými reproduktormi na rozloženie zvuku, ktoré presne kopírujú dianie na obrazovke a prinášajú tak skutočne pohlcujúci zážitok.

Všetka zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku

S procesorom Bravia XR je zvuk všetkého sledovaného obsahu upravený na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vám vychutnať si 3D zvuk bez toho, aby ste potrebovali reproduktory v strope alebo vysielajúce zvuk nahor.

Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a ponúka zreteľnejšie dialógy

Počúvajte zreteľnejšie televízne dialógy bez toho, aby ste museli zvyšovať hlasitosť. Aj keď je reč ťažko zrozumiteľná, technológia Voice Zoom 2 zistí typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho zreteľnosť.

Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte

Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Funguje so zariadeniami Apple AirPlay/Apple HomeKit - S Apple AirPlay môžete streamovať video a audio do svojho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, z vašich obľúbených aplikácií alebo dokonca z prehliadača Safari.

 • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora s technológiou Chromecast built-in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na obrazovke zariadenia so systémom Android alebo iOS a všetko, čo máte radi, môžete sledovať vo veľkom formáte.

Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom

Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

Elegantný dizajn s inovatívnymi vlastnosťami

 • Nádherné minimalistické vyhotovenie - Minimalistický dizajn maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie – na obraz. Televízor ponúka pohlcujúci zvuk bez ohľadu na to, či je na stojane alebo na stene.

 • Flexibilný stojan pre ľubovoľné umiestnenie televízora - Všestranný obojstranný stojan poskytuje možnosť štandardného nastavenia zameraného na obraz alebo úzkeho nastavenia pre menšie police.

 • Plochý povrch pre pohlcujúcejší zážitok - Rám je výnimočne tenký a vaše oči sa tak prirodzene zameriavajú na obraz, nie na to, čo je okolo neho.

 • Hliníkový stojan s luxusným vzhľadom - Hliníkový stojan s prémiovou povrchovou úpravou bol navrhnutý tak, aby dokonale ladil s televízorom, vašou miestnosťou a dekorom.

 • Rám z udržateľných materiálov - Rám TV tvorí až 30 % udržateľných materiálov a komponenty sú z jedinečného recyklovateľného plastu Sorplas s výnimočnou mierou recyklovateľnosti dosahujúcou až 89 %.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so svetelnými snímačmi automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

 • Svetelný snímač - Tento televízor je vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

 • Acoustic Auto Calibration - Nech sedíte kdekoľvek, tento televízor zistí vašu polohu a optimalizuje zvuk tak, aby ste si vždy užívali rovnakú kvalitu zvuku, ako keď sedíte priamo pred televízorom. Zvuk sa môže meniť v závislosti od predmetov v miestnosti.

Užite si zábavu na štúdiovej úrovni

Televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. Je pripravený na softvér Calman a tvorcovia ho môžu používať aj počas produkčných úprav.

 • Netflix Calibrated Mode - Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka.

 • IMAX Enhanced - Tento televízor má certifikáciu IMAX Enhanced, čo znamená, že môžete očakávať verný obraz a kvalitný zvuk.

 • Dolby Vision a Dolby Atmos - Vychutnajte si doma napätie ako v kine. Dolby Vision oživuje scény, čím prináša autentický zážitok zo sledovania, a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

Pripojené súbory

IL_SK_2086579 [*.pdf, 425.53 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 55 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Android TV

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: XR Motion Clarity

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 55 "
iUhlopriečka (cm): 139,7 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iMiracast: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.0, HDMI 2.1
iPočet USB 3.0 portov: 2
iRozhranie CI: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 123,3 cm
Výška: 78,3 cm
Hĺbka: 32,4 cm
Hmotnosť: 25 Kg
Výška s podstavcom: 78,3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: TV, diaľkový ovládač

Uchytenie

iVESA štandard: 300x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 101 kWh
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: XR55X93JAEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore