Sony XR-75X90J


Uhlopriečka ("): 75 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informačný list


Cena 1 899,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 2 479,00 € Zobraziť nápoveď

37,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový Smart Android televízor Sony XR-75X90J v čiernej farbe s minimalistickým dizajnom, Full Array LED displejom, dômyselným procesorom Cognitive Processor XR, rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 75“ uhlopriečkou (189 cm) vás vtiahne do deja vďaka pokročilej technológii reproduktorov, ktorá vytvorí skvelú harmóniu zvuku a obrazu. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia XR Contrast (zvýrazňuje kontrast), XR Contrast Booster (prispôsobuje jas), XR Triluminos Pro (širšia paleta farieb), XR Colour (verne pôsobiace farby), XR Clarity, XR Motion či XR Motion Clarity (pre plynulé akcie). O viacrozmerný vysokokvalitný zvuk a jasné dialógy sa postarajú technológie XR Sound Position (zvuk kopíruje dianie na obrazovke), Acoustic Multi-Audio, XR Surround (skutočné priestorové 3D ozvučenie) či Voice Zoom 2 (vylepšuje zreteľnosť hlasov). Hlasové vyhľadávanie poskytne širokú škálu možnej zábavy a s určitosťou poteší aj množstvo inovatívnych funkcií - Bluetooth, Google TV, Chromecast, Apple AirPlay a Google Play.

Televízor s kognitívnou inteligenciou

Televízor Bravia XR posúva obraz a zvuk na vyššiu úroveň pomocou dômyselného procesora Cognitive Processor XR. Rozumie tomu, ako ľudia vidia a počujú a ponúka nový zážitok, ktorý vás úplne vtiahne do scény. 

Obraz v rozlíšení 4K tak, ako ho vníma ľudské oko (XR Picture)

Vychutnajte si hlboký, prirodzený a realistický obraz. Procesor používa analýzu vychádzajúcu z ľudskej perspektívy a v zlomku sekundy vykoná krížovú analýzu a optimalizáciu stoviek tisícov prvkov. Táto technológia spolu s panelom využívajúcim Full Array LED vytvára výnimočne realistický obraz a kontrast.

Zmeňte každý zvuk na strhujúci zážitok (XR Sound)

Pokročilá technológia reproduktorov a procesor Cognitive Processor XR robia z každého zvukového zdroja pohlcujúci zvukový zážitok. Počujte zvuky zreteľnejšie a presnejšie, nech pozeráte čokoľvek. Užite si zábavu po novom s dokonalou harmóniou zvuku a obrazu.

Tisícky filmov a seriálov, ktoré vyhľadáte hlasom

Rýchlo vyhľadávajte to, čo chcete pozerať, svojím hlasom. Nájdite konkrétny titul vyslovením jeho názvu. Alebo vyhľadávajte odporúčania s pokynom „Show me sci-fi adventure TV shows“.

Široká paleta prirodzených farieb

Sledujte prirodzené farby lahodiace ľudskému oku. Procesor Cognitive Processor XR dáva displeju prístup k širšej palete farieb a umožňuje mu reprodukovať jednotlivé farby s jemnými odlišnosťami ako v skutočnom svete. Vylepšené odtiene a sýtosť pre verné farby a realistickú textúru kvetov.

Realistická hĺbka, hlboké odtiene čiernej a intenzívny jas

Zažite realistický kontrast. Procesor Cognitive Processor XR vykonáva krížové analýzy údajov, čím vylepšuje obraz rovnakým spôsobom, akým ľudské oko vníma prirodzené farby a hĺbku. Vďaka technológii XR Contrast Booster sú svetlé časti svetlejšie a tmavé časti tmavšie. Detaily sa tak už nestratia v tieňoch či prepálených svetlých oblastiach.

Inteligentné dotváranie stratených textúr

So zvýšením rozlíšenia na úroveň 4K si možno každý obsah užiť v rozlíšení blížiacom sa k 4K. Procesor Cognitive Processor XR pristupuje k množstvu údajov a inteligentne dotvára stratené textúry aj detaily prispievajúce k realistickému obrazu. Sledujte detaily, ako napríklad prirodzená srsť zvierat a ostré hrany kameňa.

Inteligentné spracovanie pohybu

Sledovanie športu a akčných filmov je teraz ešte lepšie. Procesor Cognitive Processor XR s technológiou XR Motion Clarity vykonáva krížovú analýzu údajov, aby zaistil plynulú akciu, ktorá je jasná a ostrá.

Zvuk zladený s akciou

XR Sound Position dodáva zvuku sprevádzajúcemu obraz reálnosť a poskytuje zvukový zážitok zhodný s tým, ako vnímame svet. Tento televízor s technológiou Full Array LED je vybavený výškovými reproduktormi na rozloženie zvuku, ktoré presne kopírujú dianie na obrazovke a prinášajú tak skutočne pohlcujúci zážitok.

Všetka zábava vo vyššej kvalite 3D priestorového zvuku

S procesorom Bravia XR je zvuk všetkého sledovaného obsahu upravený na skutočný priestorový zvuk. Technológia XR Surround vytvára priestorový zvuk zo strán a zvislo a umožňuje vám vychutnať si 3D zvuk bez toho, aby ste potrebovali reproduktory v strope alebo vysielajúce zvuk nahor.

Voice Zoom 2 vylepšuje hlasy a ponúka zreteľnejšie dialógy

Počúvajte zreteľnejšie televízne dialógy bez toho, aby ste museli zvyšovať hlasitosť. Aj keď je reč ťažko zrozumiteľná, technológia Voice Zoom 2 zistí typ hlasu, analyzuje ho a zlepší jeho zreteľnosť.

Sledujte obsah zo smartfónu vo veľkom formáte

Vychutnajte si svoje obľúbené videá, fotografie, hry a mnoho ďalšieho zo zariadení so systémom iOS alebo Android na veľkej obrazovke. Je to rýchle a jednoduché.

 • Funguje so zariadeniami Apple AirPlay/Apple HomeKit - S Apple AirPlay môžete streamovať video a audio do svojho televízora priamo z vášho iPhone, iPad alebo Mac. Sledujte filmy a relácie z aplikácie Apple TV, z vašich obľúbených aplikácií alebo dokonca z prehliadača Safari.

 • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje prenos obľúbených videí, hier a aplikácií z mobilného zariadenia do televízora s technológiou Chromecast built-in bez zníženia kvality. Stačí ťuknúť na tlačidlo prenosu na obrazovke zariadenia so systémom Android alebo iOS a všetko, čo máte radi, môžete sledovať vo veľkom formáte.

Ovládajte všetky zariadenia jedným diaľkovým ovládačom

Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete vo svojej izbe sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

Elegantný dizajn s inovatívnymi vlastnosťami

 • Nádherné minimalistické vyhotovenie - Minimalistický dizajn maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, aby ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie – na obraz. Televízor ponúka pohlcujúci zvuk bez ohľadu na to, či je na stojane alebo na stene.

 • Flexibilný stojan pre ľubovoľné umiestnenie televízora - Všestranný obojstranný stojan poskytuje možnosť štandardného nastavenia zameraného na obraz alebo úzkeho nastavenia pre menšie police.

 • Plochý povrch pre pohlcujúcejší zážitok - Rám je výnimočne tenký a vaše oči sa tak prirodzene zameriavajú na obraz, nie na to, čo je okolo neho.

 • Štíhly stojan, luxusný vzhľad a štýl - Štíhly stojan bol navrhnutý tak, aby dokonale ladil s televízorom, vašou miestnosťou a dekorom.

 • Rám z udržateľných materiálov - Rám TV tvorí až 30 % udržateľných materiálov a komponenty sú z jedinečného recyklovateľného plastu Sorplas s výnimočnou mierou recyklovateľnosti dosahujúcou až 89 %.

Dokonalý obraz a zvuk v každom prostredí

Posaďte sa a užívajte si pútavý zážitok zo sledovania. Jedinečná technológia optimalizácie podľa prostredia so svetelnými snímačmi automaticky prispôsobuje obraz a zvuk okolitému prostrediu.

 • Svetelný snímač - Tento televízor je vybavený svetelným snímačom, ktorý optimalizuje jas obrazu podľa podmienok v miestnosti. Ak je miestnosť svetlá, jas zvýši, a ak je tmavá, jas naopak zníži, čím dosiahne dokonalý obraz.

 • Acoustic Auto Calibration - Nech sedíte kdekoľvek, tento televízor zistí vašu polohu a optimalizuje zvuk tak, aby ste si vždy užívali rovnakú kvalitu zvuku, ako keď sedíte priamo pred televízorom. Zvuk sa môže meniť v závislosti od predmetov v miestnosti.

Užite si zábavu na štúdiovej úrovni

Televízor prináša technológie na zachovanie tvorcovho zámeru, ako napríklad Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Ponúka dramatické momenty aj napätie podľa predstáv režiséra. Je pripravený na softvér Calman a tvorcovia ho môžu používať aj počas produkčných úprav.

 • Netflix Calibrated Mode - Tento režim bol špeciálne vyvinutý na sledovanie originálnej tvorby služby Netflix tak, aby na televízore reprodukoval rovnakú kvalitu obrazu, ako má štúdiová nahrávka.

 • IMAX Enhanced - Tento televízor má certifikáciu IMAX Enhanced, čo znamená, že môžete očakávať verný obraz a kvalitný zvuk.

 • Dolby Vision a Dolby Atmos - Vychutnajte si doma napätie ako v kine. Dolby Vision oživuje scény, čím prináša autentický zážitok zo sledovania, a Dolby Atmos napĺňa miestnosť podmanivým priestorovým zvukom.

Stvorený pre PlayStation 5

Televízory BRAVIA XR sú navrhnuté tak, aby dokonale fungovali s konzolami PlayStation 5. BRAVIA XR a PS5 spolu vytvárajú pôsobivý zážitok s pohlcujúcim obrazom a zvukom, vďaka ktorým máte pocit, akoby ste boli uprostred akcie. 

 • Až 4K/120 sn./s HDMI 2.1 vstup – Podporuje plynulé a citlivé hranie v rozlíšení 4K pri 120 sn./s a 120 Hz.

 • Krátka doba odozvy – Podporuje extrémne plynulé hranie s krátkou dobou odozvy 8,5 ms s rozlíšením 4K/120 sn./s.

 • XR Picture a XR Sound – Skutočné farby, detaily a pohlcujúci zvuk pre skvelý zážitok z konzoly PlayStation 5.

 • Automatické mapovanie tónov HDR – Konzola PS5 automaticky vyberie najlepšie nastavenie HDR pre váš televízor.

 • Automatický režim výberu žánrov – Televízor BRAVIA automaticky prepne do herného režimu alebo štandardného režimu pre televíziu a filmy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony XR-75X90J

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené