Sony XS-GS1

Cena:
110,00 €

Pôvodná cena 1 109,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,20 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sony XSGS1.U sú komponentné reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie. S ich reprodukciou budú maximálne spokojní aj tí najnáročnejší. Od prvého momentu sa stanú dokonalým spoločníkom vo vašom vozidle. Ak trávite v aute veľa času, určite nad ich kúpou pouvažujte. Okamžite si ich zamilujete. Auto reproduktory značky Sony sú známe svojou kvalitnou konštrukciou a silnými tónmi, vďaka ktorým bude šoférovanie oveľa zábavnejšie. Stačí len nájsť správny uhol, umiestniť ho na palubovú dosku a používanie môže začať. Čiernym elegantným prevedením dokonale zapadne do každého interiéru. So širokým rozptylom doľahne do každého miesta.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 90 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Dokonalé znenie

Umiestnením reproduktora na palubovú dosku Vášho automobilu si užijete dokonalú a kryštálovo čistú reprodukciu. Nakoľko sa zvuk odráža o čelné sklo, reprodukuje sa v oveľa širšom priestore ako pri klasických konvenčných reproduktoroch. Vy si tak budete môcť užiť každú skladbu bez ohľadu na to, v akom formáte bude. Či už MP3 alebo vyššom. 

Skvelý výkon 

S frekvenčným rozsahom za hranicou 50 kHz pokrývajú reproduktory Sony XSGS1.U mimoriadne vysoké tóny. Vďaka širokému rozptylu sa dostane do každej časti Vášho vozidla a ku každému, kto s Vami cestuje. S inovatívnym dizajnom, ktorý je smerovaný dopredu zabezpečuje perfektné výsledky počas celej doby.

Jedinečný dizajn

Okrem kvalitnej konštrukcie, ktorá je zjavná už na prvý pohľad, ponúka aj nadčasové spracovanie, ktoré dokonale vynikne v každom interiéri. Od 2,5 centimetrov dlhej kupolovitej membrány, ktorá je vyrobená z jemného materiálu až po plynulý sklon ozvučnice zabezpečuje ohromný zážitok za každých okolností. 

Umiestnenie

Správne umiestnenie reproduktorov je základom úspechu. Na výber máte rôzne možnosti montáže, a to montáž v naklonenej polohe, vo vodorovnej polohe a plochú montáž. Stačí si len vybrať tú správnu v závislosti od toho, aký uhol je medzi čelným sklom a prístrojovou doskou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

RMS výkon: 120 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony

Zvuk

Menovitý výkon: 75 watt
RMS výkon: 120 W

Ostatné

Kód produktu: XSGS1.U

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore