SPC Gear GK630K Tournament Kailh Brown biela


Rozhranie: USB 2.0, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 79,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná klávesnica SPC Gear GK630K Tournament Kailh Brown v bielom prevedení sa vyznačuje kompaktným prevedením s odolným krytom pre dlhé hodiny hrania. Je vybavená mechanickými spínačmi KAILH BROWN so životnosťou až 50 miliónov stlačení, funkciou antighosting s N-Key rolloverom a možnosťou priradenia makier. Nechýba podmanivé RGB podsvietenie, ktoré je možné nastaviť v SPC GEAR softvéri. K zariadeniam sa klávesnica pripojí pomocou odnímateľného kábla s pozláteným USB konektorom a dĺlžkou 1,8 m.

Jednoduchý dizajn

Klasický vzhľad klávesnice SPC Gear GK630K (SPG063) Tournament Kailh Brown kombinuje jednoduchosť a štýl. Jej hliníkový kryt zabezpečí vysokú odolnosť i počas akčných herných maratónov. Vo výbave nechýbajú nastaviteľné nožičky a zarážka pre optimálne uloženie kábla. Štýlový dizajn dopĺňa prispôsobiteľné RGB podsvietenie s 10 režimami.

Mechanické spínače Kailh Red

Mechanické spínače Kailh Brown s výdržou 50 miliónov stlačení oceníte pri hraní hier aj pri každodennom bežnom používaní. Nevyžadujú takmer žiadnu silu na aktiváciu, čo zlepšuje ovládanie pri FPS alebo bojových hrách, kde sú kľúčové okamžité reakcie. Funkcia N-Key rollover zabezpečí, že všetky klávesy budú zaznamenané, aj keby ste ich stlačili súčasne.

Softvér SPC Gear

Softvér SPC Gear zjednodušuje správu podsvietenia. Vďaka nemu si pohodlne upravíte rýchlosť svetelnej animácie, jej intenzitu aj štýl. Tiež si v ňom vytvoríte a upravíte makrá. To znamená, že môžete priradiť funkciu, ktorá obyčajne vyžaduje kombináciu stlačení tlačidiel na jeden kláves.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 2.0
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SPC Gear GK630K Tournament Kailh Brown biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené