SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue CZ čierna


Rozhranie: USB 2.0, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Áno, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 99,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mechanická herná klávesnica SPC Gear GK650K Omnis so samostatnou numerickou časťou má pevný a kompaktný dizajn s hliníkovou hornou stranou, praktické koliesko na ovládanie hlasitosti, magneticky pripojiteľnú opierku dlaní, spínače Kailh Blue a funkciu N-Key Rollover. Pomocou softvéru môžete prispôsobiť RGB podsvietenie a upravovať makrá. Pripojenie zabezpečuje 1,8-metrový kábel s USB konektorom.

Klávesnica s moderným dizajnom

Klávesnicu SPC Gear GK650K Omnis v čiernom vyhotovení využijete nielen pri hraní hier, ale aj pri každodennom používaní. Jej dizajn v sebe kombinuje klasický štýl s herným nádychom. Má ostro ohraničené hrany, tvarovanú hliníkovú vrchnú časť aj magneticky pripojiteľnú opierku dlaní. Efektívne zadávanie číselných hodnôt umožní samostatná numerická časť.

RGB podsvietenie

Nastaviteľné RGB podsvietenie poskytne takmer neobmedzené možnosti farebných kombinácií. Na výber máte z 18 rôznych štýlov osvetlenia. K dispozícii je tiež podsvietenie reagujúce na tlačidlá. Úpravy a nastavenie efektov môžete meniť v softvéri SPC Gear, čím si prispôsobíte vzhľad klávesnice.

Mechanické spínače Kailh Blue

Mechanické spínače Kailh Blue sú ideálne pre hráčov, ktorí chcú mať úplnú istotu, že tlačidlo bolo stlačené. Aktivácia spínača prebieha s výrazným klikacím zvukom, ktorý mnohým pripomína zvuk písacieho stroja.

Funkcia N-Key Rollover

Vďaka funkcii N-Key Rollover si môžete byť istý, že všetky stlačenia kláves počítač zaregistruje správne. To je dôležité pri hrách, ktoré vyžadujú zložité príkazy. 

Koliesko na ovládanie zvuku a pripojenie

Klávesnica je vybavená širokým kovovým rolovacím kolieskom na ovládanie hlasitosti. Spoľahlivé pripojenie zabezpečuje 1,8-metrový odpojiteľný kábel s USB konektorom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 2.0
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Áno
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SPC Gear GK650K Omnis Kailh Blue CZ čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené