Spokey DOWNTOWN prilba 55-58 cm oranžová

Cena:
39,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Prilba SPOKEY K926875 pre ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke. Je určená pre juniorov a dospelých. Prilba váži iba 340 g a je vyrobená technológiou In-Mold. IN-MOLD technológia je pevné a neoddeliteľné spojenie polykarbonátové škrupiny s konštrukciou EPS prilby. Bezpečnostné klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Spokey DOWNTOWN K926875 55-58 cm 

Prilba je dokonalá pre ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke. Je určená pre juniorov a dospelých, zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Prilba má certifikát CE a vyhovuje norme EN1078.

Regulačné systémy Head Lock

Prilba má originálny dizajn v úplne novej kolekcii značky Spokey. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľa je veľmi dôležité správne prispôsobenie prilby. U prilieb Spokey sú použité regulačné systémy Head Lock, ktoré umožňujú optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy používateľa. Bezpečnostný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby.

Vysoká stabilita a nízka hmotnosť

Prilba váži iba 340 g a je vyrobená technológiou In-Mold. Ako to funguje? Vnútorná vrstva EPS je vstrekovaná do vonkajšej tvrdej polykarbonátové škrupiny a vďaka tomu má prilba vysokú stabilitu, nízku hmotnosť, zaručí vám bezpečie. Zároveň je veľmi odolná.

Light Weight Technology

IN-MOLD technológia je pevné a neoddeliteľné spojenie polykarbonátové škrupiny s konštrukciou EPS prilby. Umožňuje navrhnutie viac ventilačných otvorov. Prilby sú veľmi ľahké, odolné a pevné.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 21 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 18 cm
Hĺbka: 26 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: prilba

Ostatné

Kód produktu: K926875

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore